Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jest może ktoś chętny żeby połazić na sale gimnastyczną raz w tygodniu /piłeczka itp/??? jakiś grupowy zapis

Opublikowano

kuszące :kox: dobry pomysl ... niedlugo ferie zimowe ... fajna sprawa aby sie rozerwac :gwizdanie:

ja jestem za :)

Opublikowano

Ja nie jestem zainteresowany :tongue4:

Opublikowano

Reniu juz za stary jest na latanie za pilka :decayed:

Opublikowano

o tym pisalem, teraz takim cudem jeżdżę nie katuję audiczki :tongue4: na bliźniakach + 497 kg na kipie obciążenia idzie po śniegu jak przecinak :cool1:

876cc1cd75a362damed.jpg

e74c237e54bdd0camed.jpg

d18af1b44b0f4b29med.jpg

Opublikowano

piłeczka jak najbardziej!! tylko że przy moim systemie 3 zmianowym pracy ciężko będzie

Opublikowano
  • Autor

to ruska produkcja??

Opublikowano

to ruska produkcja??

ruska robione w polsce w lublinie :>

Opublikowano

Ruska maszyna ... Jak to mawiali kiedys ... "Gniotsa nie łamiotsa :gwizdanie: "

Reniu juz za stary jest na latanie za pilka :decayed:

Tak bywa ... nikogo los nie oszczędzi :>

Opublikowano

jakiś spot to się szykuje jutro :mysli: bo widzę że nikt się nie rwie, o duperelach każdy pisze :gwizdanie: czy jakiś problem wystąpił że miał być w Złej Wsi, czyżby koledzy z bydzi do tesco się przyzwyczaili :mysli: a może koszty przejazdu :polew: pozdro :a4fan:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 22:07_________________________________________________

Ruska maszyna ... Jak to mawiali kiedys ... "Gniotsa nie łamiotsa :gwizdanie: "

Reniu juz za stary jest na latanie za pilka :decayed:

Tak bywa ... nikogo los nie oszczędzi :>

Jak reniu i ja graliśmy w piłkę panowie to...

...a nie bede głośno bo zwała będzie :polew:

Opublikowano
  • Autor

moja maszyna w warsztacie na paskach i poduszkach, ale przyznam że jakąś wódeczke można by kiedyś dziabnąć opić nowych klubowiczów

Opublikowano

moja maszyna w warsztacie na paskach i poduszkach, ale przyznam że jakąś wódeczke można by kiedyś dziabnąć opić nowych klubowiczów

prawie jak chrzciny ... :przebiegly: :gwizdanie:

Opublikowano

Felipe powiem Ci, że pomysł całkiem dobry z tą piłeczką tylko znaleźć teraz salę to będzie problem. jak z chłopakami z mojego roku szukaliśmy sali to obdzwoniliśmy połowę bydgoskich szkół i znaleźliśmy jedynie w liceum dla dorosłych na Wiślanej, w sobotę od 19 do 21. a co do spotu to ja nie wiem jeszcze :P jak znowu zacznie padać to znów nie wyjadę z garażu :/

Opublikowano

Ja tam z piłeczka odpadam własnie wrócilem z sali :tongue4: NA wiecej gry autentycznie brakuje czasu...A co do spota jutrzejszego to jak sprawa wyglada? Bo ja to z checią bym podskoczyl do Złej Wsi ale troche mi nie pasuje bo na 20 musze byc w Bdg takze troche lipa...Jakby bylo wczesniej to bym reflektował :decayed:

Opublikowano

no ja też na 20 jestem umówiony

Opublikowano

nowek jak najbardziej na tak bez roznicy gdzie... pileczka owszem dobry pomysl tylko zeby to wypalilo :hi:

Opublikowano

to możemy pomyśleć o godz 18 ewentualnie :gwizdanie:

Opublikowano

majki pijem cos bo malo jest u nas wytrwalych hehe filip i bartek jescze co duzo pija :gwizdanie: a reszty niewiem bo na barce ich nie bylo...

Opublikowano

ojj Wy jeszcze nie wiecie ila jaaa moge wypic :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.