Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na 18 to ja sie pisze :kox::good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Reniu juz za stary jest na latanie za pilka :decayed:

Tak bywa ... nikogo los nie oszczędzi :>

Po prostu mam teraz inne sporty w głowie :kox:

Jak reniu i ja graliśmy w piłkę panowie to...

...a nie bede głośno bo zwała będzie :polew:

...koledzy na stojąco mogli pod stołem biegać :cool1:

* * *

Na 18 to ja moge się nie wyrobić z powrotem z pracy :no:

Opublikowano

Dzisiaj troszkę się pobawiłem na śniegu ;) Tylko to nie to co ostatnio, dzisiaj za ślisko było, musiałem strasznie uważać bo pod śniegiem lód, chwila nieuwagi i po feldze. Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Film ladny ale :quattro: lepije mozna :gwizdanie:

Panowie co to ma byc.Azz starszyzna do mnie musiał napisac i reniu zeby nie musieli sie denerwowac :evil: Przykro nam :slina:.Co do spota Kto bedzie i gdzie sie spotykamy wpisywac na liste godz 18 lub 19 jak komu lepiej pasuje i tak spot trwa wiecej niz godzine

1.Nowek... Tesco lub Zła Wieś Restauracja dostosuje sie

2.......

3......

4......

5......

Opublikowano

SPOT AUDI A4 TORUŃ BYDGOSZCZ W ZŁEJ WSI ŚRODA GODZ. 18.30 KARCZMA POD GOŁĘBIEM PRZY TRASIE PO PRAWEJ Z BYDGOSZCZY

1.Nowek... Tesco lub Zła Wieś Restauracja dostosuje sie

2.Majki... zła wieś była ustalona najpierw :gwizdanie: 18.30 :mysli:

3.Reniu :good:

4.Petara :good:

5.Binek :>

6...

7.

Opublikowano

HbD Powraca dzis moze sie pojawic 50% o 17 30 da znac :)

Opublikowano

ja siedzę z dzieciakiem do 21 także odpadam ;(

Opublikowano

sanki bierzem i kulig zrobimy :gwizdanie:

Opublikowano

na 18:30 nie dam rady

Opublikowano

no conajmniej do 21;p tam bedziemy

Opublikowano

no conajmniej do 21;p tam bedziemy

No to ja będę robił zrywkę wcześniej...
Opublikowano

no conajmniej do 21;p tam bedziemy

nowek w domu nie masz co robić :mysli:

tyle parkingów jeszcze do odsnieżania :polew: nie przesadzaj, aż tak długo się nie wiedzieliśmy żeby do 21 siedzieć i sobie w oczy patrzeć :tongue4: myślę że 1,5 godz wystarczy, musimy za sobą tęsknić a nie mieć siebie dość :cool1:

Opublikowano

Wiem, że da się lepiej ale nie na lodzie... :)

Opublikowano

Wiem, że da się lepiej ale nie na lodzie... :)

trzeba Renia pogonic zeby nasz film z zabaw na sniegu obrobil... :decayed:

Opublikowano

Dzięki chłopaki za spocik :) W sumie dobrze, że dałem się namówić :)

Opublikowano
trzeba Renia pogonic zeby nasz film z zabaw na sniegu obrobil... :decayed:

W końcu znajdzie się i na to czas :naughty:

Tymaczasem kilka fotek z dzisiejszego wypadu, było fajnie :good:

spot20100113001.jpg

spot20100113002.jpg

spot20100113003.jpg

spot20100113004.jpg

spot20100113005.jpg

Opublikowano

No panowie widze że udany spocik :good: szkoda ze byłem w pracy dziś do 18 :wallbash: Reniu fotki 1 klasa :hi: pzdr :a4fan:

Opublikowano

Super foty :decayed: szkoda ze nie mogłem sie pojawic ... full nauki :wallbash:

Kogo ten czerwony avant ? Bo nie miałem okazji poznać? :wink4:

Opublikowano

To jest laserrot a nie czerwony ;) Mój :>

Opublikowano

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.