Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cholera i nie zdazylem na spocik :wallbash:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mialo być grubo i bylo ...

Opublikowano

no grubo bylo pa bank !! sekcja kuj-pom mocno sie rozrasta :hi:

PS. Daras chciales mi uciec w drodze powrotnej ?? :evil:

Opublikowano

Dzięki panowie za spocik , Reniu czekamy za zdjeciami :decayed:

Opublikowano
:) było dobrze (nowek pirat) felipe dojechales czy jedziesz :>
Opublikowano

nowek reniu - dzieki za podwozke :notworthy:

Opublikowano

pierwszy moj spot i bylo niezle :decayed:

Opublikowano

d3b4 myślałem ze z nami śmigniesz do zlej wsi ... a urwałeś sie za tą motoareną ze az dym za toba szedl :wink4:

Opublikowano

Było świetnie, oby tak dalej :good: Dajcie mi chwilkę, to opanuję fotki.

Opublikowano

d3b4 myślałem ze z nami śmigniesz do zlej wsi ... a urwałeś sie za tą motoareną ze az dym za toba szedl :wink4:

jeszcze bedzie okazja :decayed: po panne gnalem :gwizdanie:
Opublikowano

Reniu skrzynka Ci sie zapchala

Opublikowano

No dokładnie, coraz nas więcej :> Co to będzie jak się już ociepli ;]

Opublikowano

Kochani, mam pomysł! Często ktoś nowy pojawia się na spotach, ja nie nadążam za wszystkimi, kto jest kim tongue (pewnie nie tylko ja mam ten problem), tak więc proponuję aby założyć temat w którym każdy wstawi zdjęcie swojego bolidu i swojej buźki, jeden członek = jedna odpowiedź. I przy okazji zrobiłby się taki spis powszechny klubowiczów A4 z Kuj-Pom. Co Wy na to?

audifail2.jpg

audi-fail_22.jpg

Opublikowano

Kochani, mam pomysł! Często ktoś nowy pojawia się na spotach, ja nie nadążam za wszystkimi, kto jest kim tongue (pewnie nie tylko ja mam ten problem), tak więc proponuję aby założyć temat w którym każdy wstawi zdjęcie swojego bolidu i swojej buźki, jeden członek = jedna odpowiedź. I przy okazji zrobiłby się taki spis powszechny klubowiczów A4 z Kuj-Pom. Co Wy na to?

audifail2.jpg

audi-fail_22.jpg

dobre dobre, pierwszy raz bylem i nie moglem ogarnac kto jest kto :naughty:
Opublikowano
  • Autor

będziesz wiecej razy to ogarniesz wszystkich :cool1:

Opublikowano

Było spoko wrzucajcie fotki :) Co do pomysłu djbinek to też jestem ZA!!! Ja byłem drugi raz i też 85% ludzi nie pamiętam nie mówiąc o tym kto jakim sprzętem jeździ. Tak więc do dzieła.[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:46_________________________________________________Było spoko wrzucajcie fotki :) Co do pomysłu djbinek to też jestem ZA!!! Ja byłem drugi raz i też 85% ludzi nie pamiętam nie mówiąc o tym kto jakim sprzętem jeździ. Tak więc do dzieła.

Opublikowano

Reniu skrzynka Ci sie zapchala

Wiem, Majki mi mówił :( U mnie zniknął wskaźnik zapełnienia skrzynki, stąd brak kontroli nad jej zapełnieniem, później ogarnę :good:

* * *

Tymczasem fotki z dzisiaj :hi:

spot20100307001.jpg

spot20100307002.jpg

spot20100307003.jpg

spot20100307004.jpg

spot20100307005.jpg

spot20100307006.jpg

spot20100307007.jpg

spot20100307008.jpg

spot20100307009.jpg

spot20100307010.jpg

spot20100307011.jpg

spot20100307012.jpg

spot20100307013.jpg

spot20100307014.jpg

spot20100307015.jpg

spot20100307016.jpg

spot20100307017.jpg

spot20100307018.jpg

spot20100307019.jpg

spot20100307020.jpg

spot20100307021.jpg

spot20100307022.jpg

spot20100307023.jpg

spot20100307024.jpg

spot20100307025.jpg

Opublikowano

kurde szkoda ze nie zdazylem na spocik :) ale pisze sie na nastepny :naughty:

Opublikowano

No dokładnie, coraz nas więcej :> Co to będzie jak się już ociepli ;]

niedługo będzie trzeba całą barkę zarezerwować nie tylko stolik :naughty:

cieszę się że wiara zadowolona :cool1:

pozdrowionka :good:

Opublikowano

zdjęcia pod moto areną miażdżą suty :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.