Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wesołych świąt :hi:

pozdrowionka dla wszystkich :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wesołych Świąt!!! :good:

Opublikowano

Wesołych Świąt również życzę :) Pozdrawiam

Opublikowano

bogatego zająca wszystkim :>

Opublikowano

życzę zdrówka fajnych jajek mokrych furek dużo królików pod macha i kiełbachy spod kwasowej pachy :tongue4: Zalewam święta

Opublikowano

kto ma ten pije..... zdrowko.......

Opublikowano

a ja mam super klimat na świeta....żony dziadek rano zmarł :confused4:

Opublikowano

[*] Współczuje...Ale wesołych świąt wszystkim!!!

Opublikowano

Zdrowych i spokojnych Świąt życzę!!!!!!

Opublikowano

Wesołych Świąt również Źycze :a4fan:

Mam problemik mały :confused4: przy prędkości powyżej 100km/h zapala mi sie kontrolka ABS i Płynu hamulcowego na czerwono. Po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu gasną :confused4: wymieniali mi przegub w piątek i od tego czasu tak się dzieje niewiem czym może to być spowodowane :confused4: Miał może ktoś coś takiego albo słyszał o tym :gwizdanie: ???????? Czekam na rade :hi:

Opublikowano

Wesołych Świąt również Źycze :a4fan:

Mam problemik mały :confused4: przy prędkości powyżej 100km/h zapala mi sie kontrolka ABS i Płynu hamulcowego na czerwono. Po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu gasną :confused4: wymieniali mi przegub w piątek i od tego czasu tak się dzieje niewiem czym może to być spowodowane :confused4: Miał może ktoś coś takiego albo słyszał o tym :gwizdanie: ???????? Czekam na rade :hi:

moze czujnik ABS jest zabrudzony, albo zle styka sie z pierscieniem ABS'u. mialem podobnie przy wymianie tarcz i klockow, tylko ze u mnie byl pekniety pierscien ABS'u i wszystko szalalo
Opublikowano

mi sie zapalał ABS do czasu jak Kierownik papcie mi zmieniał i coś tam pogrzebał....od tamtej pory spokój

Opublikowano

Grzechu a Ty gdzie Bialymi Blotami smigales?? :evil:

Opublikowano

do domu :tongue4:

Opublikowano

Wesołych Świąt również Źycze :a4fan:

Mam problemik mały :confused4: przy prędkości powyżej 100km/h zapala mi sie kontrolka ABS i Płynu hamulcowego na czerwono. Po zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu gasną :confused4: wymieniali mi przegub w piątek i od tego czasu tak się dzieje niewiem czym może to być spowodowane :confused4: Miał może ktoś coś takiego albo słyszał o tym :gwizdanie: ???????? Czekam na rade :hi:

podjedz do mnie podlaczymy kompa zobaczymy co w trawie piszczy :cool1:

Opublikowano

Rafi też kiedyś musze podjechać :naughty: koniecznie :cool1:

Opublikowano

grzechu jak cos potzrebujesz mozesz podjechac tez do mnie :evil: kabelek z programem juz dziala :cool1: nawe u siebie CAN`a niem uruchomilem :tongue4:

Opublikowano

tak orientacyjnie chce sprawdzic czy wszystko ok,bo jak od mechanika odebralem to jeszcze nie sprawdzałem czy pompa paliwa i turbo działa prawidłowo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.