Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[

...ja spadam czynic swoja powinnosc ... DOBRANOC

Artur idzie robić :sexinbed::decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 00:31_________________________________________________Teraz już naprawdę uciekam

Dobrej nocy :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja się mogę do ina przejechać, ale furka niedysponowana, także pojadę o ile ktoś będzie tak miły i dupkę przewiezie ;P

Opublikowano

ja mam plan...

a mianowicie...jesli majki by odpadl z Torunia...to moze Bydgoszcz wspolnie z kolegami z Torunia wybierze sie do Zuzy do INA :mysli:

Zapraszam serdecznie :naughty:

Opublikowano

ja odpadam tak jak już mówiłem.. namierzyłem tylko Grzecha, a Ciebie Kierowniku nie widziałem :mysli:

Opublikowano

Mysle, ze z Tomlandia cos wymyslimy, w koncu trzeba chlopakow godnie przyjac... :>

Opublikowano

ja odpadam tak jak już mówiłem.. namierzyłem tylko Grzecha, a Ciebie Kierowniku nie widziałem :mysli:

Bo ja na pieszo , z koleżankami byłem :decayed:

Opublikowano

trzeba było wołać!! tym bardziej jeśli to były ładne koleżanki :gwizdanie:

Opublikowano

hehe , juz wolałem nie zawracać gitary ... ja mam tylko takie kolezanki :kox:

Opublikowano

FOCH :polew:

Opublikowano
:hi::bry:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 07:17_________________________________________________

aaa, jesli chodzi o namierzanie to z Grzechem dziś się tyle razy widziałem że juz mi sie znudził, ale mam nadzieje ze do niedzieli juz zatęsknie za nim :polew:

no jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI Majki za uratowanie życia razy kilka dzisiaj :notworthy:

mojemu imiennikowi(Gurban) też DZIĘKUJE....wiesz za co :wink4::notworthy:

więcej o moim i Majkiego spontanie w dziale "fotki" :polew:

PS. Jedrek namierzony,MrT namierzony :naughty: no i Majki :polew:

Nie masz za co Grześ dziekować.Miło było że mogliśmy spotkać się :good:

Opublikowano
:bry::kawa:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

nie wiem o jakiej porze sie dziś dowiem czy jutro musze wyjechac także ustawiajcie spot w Inowrocławiu, w końcu jest tam Zuzk@ i Tomlandia, zawsze cos nowego tez należy sie ich odwiedzic większą grupą. Jeśli będe mógł to nie ma problemu żeby podjechac do Ina. pogoda ma byc za***ista , mysle ze godzina spotu powinna a raczej optymalna będzie 17 :mysli: a nawet za 18 bym był :mysli:

mam nadzieje ze sie zagadzacie :naughty:

więc jak??? :cool1:

SPOT AUDI A4 INOWROCŁAW, NIEDZIELA, PARKING MC DONALDS GODZ 17

Przypominam listę:

1. ArturB6

2. Tomiczka - (moze z Reniem)

3. Manny90

4. Zuzk@

5. Grzechu4don

6. MichalG23[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 08:39_________________________________________________z torunia jedziemy caly czas prosto na poznań i dojezdzamy do mc donalds i z bydgoszczy tez caly czas prosto wlatujemy do ina i dojezdzamy do mc donalds, nie sposób nie trafić :cool1:

pozdrowionka dla wszystkich :good:

Opublikowano

:bry:

no to godzina 16:20 ustawiamy sie na stacji Orlen u Rafiego...i ruszamy na Inowarocław :cool1:

Opublikowano

Rozumiem że spot o 17 w Inie :cool1:

Opublikowano

tak ustalmy spot na 17 w Inie

Opublikowano

Hurrrrraaaaaa :dance::thumbup:

a w ogóle to dzień dobry :hi:

Opublikowano

Zuza z czego takie hura?? ze przyjedziemy do INA?? :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.