Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek a co na to Twoja zona i Renia zona :mysli::polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moja żona jest tak kochana, że nawet przeprowadzkę przełożyła na jutro, żebym mógł być na spocie :notworthy:

W nagrodę jedzie ze mną :> . Czy Reniu zabierze swoją ukochaną nie wiem, ale miejsce jest dla wszystkich.

W końcu to A 6 :decayed:

Opublikowano

Hej.

Witam klubowiczów :hi: widzę że szykuje się spotkanie w Inowrocławiu:)

A pewnie i oczywiscie zapraszamy wszystkich chetnych :) Znaczy sie Zuzk@ i Tomiczka zaprasza :gwizdanie:

Zaprasza też Tomek, ale nie Tomiczka tylko Tomlandia, Bo to On jest z Ina

Zapraszam, Zapraszam z tym, że raczej trochę się spóźnię. No, ale Zuzk@ na pewno stanie na wysokości zadania i wszystkich godnie przywita w mieści na soli... :>

Opublikowano
:) czyli spotykamy się po 17 koło maca:)
Opublikowano

:) czyli spotykamy się po 17 koło maca:)

Zgadza się :good:

Opublikowano

700 stron

:drunk: Idziemy jak burza :good:

Opublikowano

ja przecież wiecznie żył nie będe :gwizdanie:

to niedobrze,bo będe musiał zapasówke i lewarek kupić
Opublikowano
Czy Reniu zabierze swoją ukochaną nie wiem, ale miejsce jest dla wszystkich.

W końcu to A 6 :decayed:

Moje dziewczyny mają dzisiaj inne plany więc skład osobowy A6 będzie +1.

Opublikowano

chyba bedzie wsytd...bo o ile dobrze licze z Bydzi pojada 3 auta :polew:

a reszta co :mysli::thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Ja niestety odpadam :(

Sprawy rodzinne

Opublikowano

Jesli chodzi o mnie to ja pisalem ze ten weekend zarezerwowany na dzialkogrilloalkoholizowanie sie :)

A wogole to NIEMCY : ANGLIA (2:0) :shocked: a jeszcze pierwsza polowa sie nie skonczyla!!!

-----------------

Wow juz 2:1 :D

Opublikowano

dobry meczyk.....dobry :good:

Opublikowano

Ale poprzeka teraz z wolnego! Malo bramki z ziemi nie wyrwalo!

Sędzia c**j! :wallbash:

Opublikowano

no to jest poziom światowy.zobaczymy co pokażą latynosi od 20 :naughty:

Opublikowano

no rzeczywiście sędzia się nie popisał

ale już przed meczem było wiadomo że angole z taką grą nie podejdą, chociaż nie można im odmówić że próbowali

ja niestety musiałem Ino sobie odpuścić, dzieciaki chore i w domu nie mogę się ruszać

Opublikowano

Tak na szybko(gorąco) :naughty: wklejam zdjecia ze spotu w Inowrocławiu.Reszte dam jutro.

yh_0i.jpg

iqml0.jpg

Te i resztę zdjęć wkleję na stronkę ze spotów.Postaram sie jutro to zrobić.Dziękuję wszystkim za super spotkanie :notworthy::good:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za spota!!! Było super!!! Ci, co nie dotarli, niech żałują!!!

Opublikowano

SPOT poprostu :kox:

PS. NOWEK widziany jak wracalem z Mannym na pieknej - Nowek jestes faja i klamczuch!! Mogles jechac z nami a nie sie tlumaczysz glupio jakas szyna...my sie o Ciebie na spocie martwilismy a Ty sobie furka smigasz :thumbdown:

Dziekujemy Inowrocławianom za tak mile przyjecie :notworthy:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 21:06_________________________________________________Zuza zobacz jak ladnie wyszlismy na focie Gurbana :wink4:

Opublikowano

Jak modele... może powinniśmy zacząć zawodowo pozować???

Opublikowano

I ja dołączam się do podziękowań, a i moja kochana żonka też :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.