Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Moskal jak dla mnie Torun to jak Bydgoszcz...przeciez to tak samo jakbym np z Majkim mial sie...bo jest z Torunia...

...Miasto jak kazde inne a żużel maja na wysokim poziomie no i na SGP - Polacy w Toruniu zamietli wszystko co sie dalo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Moskal jak dla mnie Torun to jak Bydgoszcz...przeciez to tak samo jakbym np z Majkim mial sie...bo jest z Torunia...

no jak ja mieszkałem w TRN to animozje miedzy miastami były troszke wieksze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tak zostałem wychowany , teraz mi to wisi bo znam pare tyfusów i są ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dopiero z pracy wróciłem.Zaraz wyjazd na jakąś kiełbaskę a jutro do Sopotu.Pozdrawiam wszystkich ,życze miłej ,słonecznej soboty i niedzieli oraz dużo :drinks:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarek wieczorkiem, niedługo śmigamy na małą wycieczkę do Ostromecka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolus, przestań już wędzić tylko pakuj tenisówki i jedziemy do parku linowego :shocked:

Filip chetnie bym pojechal ale grzeje dupsko na dzialeczce :) po meczu wsiadam do lódeczki i na jezioro :gwizdanie:

Mozemy isc w tygodniu jak znajdziesz czas :>

A to dla tych co nie moga sie zdecydowac...

38d.jpg

47d.jpg

53d.jpg

60d.jpg

[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 16:45_________________________________________________2:0 !!!! :dance:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 17:25_________________________________________________3:0 !!!! :polew:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 17:31_________________________________________________4:0 !!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, takiego wyniku to nawet Ty nie przewidziałeś!!!

ps. W Inowrocławiu też jest park linowy, na dodatek w Solankach!!! :cool1:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 17:51_________________________________________________Z chęcią bym się wybrała do takiego parku... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, takiego wyniku to nawet Ty nie przewidziałeś!!!

ps. W Inowrocławiu też jest park linowy, na dodatek w Solankach!!! :cool1:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 17:51_________________________________________________Z chęcią bym się wybrała do takiego parku... :naughty:

No to Zuzk@ zapraszamy :) A jak nie to ty zapraszaj hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol zapraszam do parku linowego, na spacer po ogrodach papieskich i inhalacje w tężniach... jak się streścisz, to do 19 dojedziesz :naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 18:19_________________________________________________Wszystkich zapraszam, rzecz jasna!!! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Karol wiesz, ale na ostatnim spocie, Ci co się pojawili odwiedzili Solanki i tężnie... żałuję, że zabrakło czasu na park linowy i ogrody papieskie, ale się nadrobi :naughty:

Okej, śmigam do Solanek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...