Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Latam po necie i jakoś nie mogę znaleść.Konkretnie to szukam tunelu i podłokietnika w kolorze czarnym.Mam prośbę do szanownych koleżanek i kolegów.Może ktoś z Was zobaczy na necie ,to poprosiłbym o info. :notworthy: Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.

wbij tutaj ogłoszenie i tyle :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/kupie-b15.0/

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wbiłem i zero odzewu :kwasny:

Opublikowano

Dzięki ale te widziałem i są szare a ja szukam czarnego ale zadzwonię do gościa.Sam nie wiem czy czarny to ciemny popiel.Może i ja mam ciemny popiel kurcze [br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 12:43_________________________________________________Dzięki :notworthy: Już kupione.Po niedzieli będzie coś nowego w aucie :good:

Opublikowano

wlasnie Rafi do mnie dzwonil ze w chmielnikach jakas tragedia sie wydarzyła i spłoneło iles tam autek .. :shocked:

Opublikowano

wlasnie Rafi do mnie dzwonil ze w chmielnikach jakas tragedia sie wydarzyła i spłoneło iles tam autek .. :shocked:

Dajcie więcej info

Opublikowano

wlasnie Rafi do mnie dzwonil ze w chmielnikach jakas tragedia sie wydarzyła i spłoneło iles tam autek .. :shocked:

:mysli::shocked:
Opublikowano

pewnie zaczeło się od gorącego katalizatora, trawa bardzo bardzo sucha i tragedia gotowa :( :( :( dobrze że nikomu nic się nie stało

Opublikowano
a nie lepiej eSe na 300 kucy zrobioną :naughty:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C14057019

s4 :slina:

Dajcie sobie luz z okazyjnie wystawionymi eSkami za 20 tys :no:

to niebieskie eS było omawiane w zakupie kontrolowanym na forum i to niezła padaka ;) a S4 są klubowe na sprzedaż:

http://moto.allegro.pl/item1123036872_audi_s4_avant_100_seria_udokumentowany_przebieg.html - kolegi Maxxx oraz http://allegro.pl/item1143947385_audi_s4_2_7_biturbo_jedyna_w_swoim_rodzaju.html kolegi .i.KALI.i.

wolałbym któreś z tych dwóch...

Odnośnie eSy Kali'ego to pokaże tylko filmik który powinien bardzo dużo wyjaśnić:

Audi S4 daj mu ! odcina

do odcinki na zimnym?? :oklaski: była o to wielka burza na forum :thumbdown:

Mam nadzieje ze wszyscy mieli AC ;(

Niestety teraz mało kto ma AC, smutne realia.

Opublikowano

Reniu pamiętam o tym co Kali robił, ale szczerze wolałbym jego auto bo wiem, że mocno je doinwestował niż jakąś przypadkową za 20 tys.

Opublikowano

Ale u mnie popadało :kwasny: tylko 5 minut :thumbdown:

Opublikowano

Reniu pamiętam o tym co Kali robił, ale szczerze wolałbym jego auto bo wiem, że mocno je doinwestował niż jakąś przypadkową za 20 tys.

Hmm... co on tam mocno doinwestowywał? Auto Maxxxa bym polecał ale nie Kali'ego... sorki.

A kupno przypadkowej eSy w dodatku za 20 tys to jak wyjazd na dziwki bez gumek :gwizdanie:

Opublikowano

Reniu pamiętam o tym co Kali robił, ale szczerze wolałbym jego auto bo wiem, że mocno je doinwestował niż jakąś przypadkową za 20 tys.

Hmm... co on tam mocno doinwestowywał? Auto Maxxxa bym polecał ale nie Kali'ego... sorki.

A kupno przypadkowej eSy w dodatku za 20 tys to jak wyjazd na dziwki bez gumek :gwizdanie:

Reniu piekne porownanie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Reniu pamiętam o tym co Kali robił, ale szczerze wolałbym jego auto bo wiem, że mocno je doinwestował niż jakąś przypadkową za 20 tys.

Hmm... co on tam mocno doinwestowywał? Auto Maxxxa bym polecał ale nie Kali'ego... sorki.

A kupno przypadkowej eSy w dodatku za 20 tys to jak wyjazd na dziwki bez gumek :gwizdanie:

Reniu piekne porownanie :polew: :polew: :polew: :polew:

gdzieś juz je widziałem :tongue4:

Opublikowano

Reniu pamiętam o tym co Kali robił, ale szczerze wolałbym jego auto bo wiem, że mocno je doinwestował niż jakąś przypadkową za 20 tys.

Hmm... co on tam mocno doinwestowywał? Auto Maxxxa bym polecał ale nie Kali'ego... sorki.

A kupno przypadkowej eSy w dodatku za 20 tys to jak wyjazd na dziwki bez gumek :gwizdanie:

Reniu piekne porownanie :polew: :polew: :polew: :polew:

gdzieś juz je widziałem :tongue4:

Od starszyzny słyszałeś :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

wiatam wszystkich :cool1:

:kawa:

Opublikowano

:bry:

no i po pogodzie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.