Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no muszę się zastanowić nad zmiana na polifta albo kupić dayline'y tak jak mają chłopaki, od czasu do czasu zdarzaj się takie wynalazki na alledrogo jak w linku

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nowek ... we własnej osobie :decayed:

łysy Nowek :polew:

3452d82a34edcd49.jpeg[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 19:10_________________________________________________

Nie każdy ma konto na NK :tongue4: Co jest w tym linku?

teraz Reniu widzisz co jest w tym linku :nabijasie:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 19:16_________________________________________________Nowek, wygląda teraz jak "KUDŁATY" z Kilera :polew:

pozdrowionka :good:

Opublikowano
3452d82a34edcd49.jpeg[br]

teraz Reniu widzisz co jest w tym linku :nabijasie:

Minę ma średnio szczęśliwą, nawet schował się w aucie :> Pewnie miał równie ciężki dzień jak Manny :polew: Możliwe że koledzy zrobili mu psikusa i zafundowali opływowy wygląd kiedy postanowił odpocząć :polew:

Manny? A Tobie po leżakowaniu w wózku sklepowym włosy się ostały? :naughty:

Opublikowano

Ojjj Laki(majki) Ja ci dam !! Czuje powiew we włosach[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 19:30_________________________________________________Moje sie spalily :polew:

Opublikowano

Unibax nareszcie wygrał (z Unią Leszno) :good:

Opublikowano

no chlopaki się dzisiaj spisali

Opublikowano

no chlopaki się dzisiaj spisali

nareszcie :mysli: ciekawe czy to nie jakas taktyka

Opublikowano
3452d82a34edcd49.jpeg[br]

teraz Reniu widzisz co jest w tym linku :nabijasie:

Minę ma średnio szczęśliwą, nawet schował się w aucie :> Pewnie miał równie ciężki dzień jak Manny :polew: Możliwe że koledzy zrobili mu psikusa i zafundowali opływowy wygląd kiedy postanowił odpocząć :polew:

Manny? A Tobie po leżakowaniu w wózku sklepowym włosy się ostały? :naughty:

Z włosami wszystko ok, nie ma skutków ubocznych od spędzenia nocy w wózku ;P

Opublikowano

Nowek, wygląda teraz jak "KUDŁATY" z Kilera :polew:

:polew: posikalem sie ze smiechu :polew:

Opublikowano

Unibax nareszcie wygrał (z Unią Leszno) :good:

:good: graty dla Torunia :good:

Opublikowano

nowek i jego nowa ksywa KUDŁATY :polew: :polew:

Opublikowano

rafi ... rzeczywiscie ... ta "rozpurka" jest pokrzywiona i chaczy o tłumik ... :confused4:

Jutro ją wypiernicze wp***u ... jak sie nie da wyprostować :gwizdanie:

Opublikowano

sa tu jacys spamerzy?? :wink4:

Opublikowano

Heloł, jestem jak zawsze, Artur... :tongue4:

Opublikowano

cześć zuzka ! :decayed:

Opublikowano

sa tu jacys spamerzy?? :wink4:

o spamie mowa :decayed: zapraszam tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=143328.0

A Ty kiedy zawitasz do PL??

Heloł, jestem jak zawsze, Artur... :tongue4:

no na Ciebie zawsze mozna liczyc :wink4:

Opublikowano

Hey Kierownik, co tam u Ciebie???[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 00:12_________________________________________________Artur, bez nas, to forum by umarło, kto by tyle stron produkował???

ja już ostatni tydzień będę, a potem back to reality...

Opublikowano

a stara bida ... a co tam w ino ?

kiedy jakiegos spota robimy ... ? :wink4:

Opublikowano

No właśnie, o tym myślę, bo ja już ostatni tydzień jestem i na dodatek muszę wyjechać już w sobotę... może spocik w sobotę zrobimy??? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.