Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

mohery są dobre :polew:

ta to szczęke wypluła ze złości :polew:

Opublikowano

plyta navi 2010 zakupiona :naughty:

Opublikowano

Macie pozdrowienia od Bartka (hbd) :hi: Mieliśmy małego spontana :kox:

Opublikowano

Dokładnie :)

Reniu - już wstawione i świeci jak trzeba :)

Opublikowano
:thumbup::drinks:
Opublikowano

Ano :drinks::) Mówiłem, że dziś mam ochotę :>

Opublikowano

ale chlopaki pocisneliscie z tymi silnikami...po co komu 3.0 i wiecej skoro w Polsce nie ma gdzie tym latac...mam 1.9TDi 130km i powiem wam ze jak go za rok rozkrece na 160km to wiecej mi nie trzeba bo i tak za szybko latam :polew:

Opublikowano

Artur co racja to racja.. Ja ostatnio kręce dużo km (średnio ~3k na miesiąc) i szybciej to sie nie da... albo to glupota

Opublikowano

Dokładnie... dzisiaj z Bartkiem mieliśmy trochę czasu więc podyskutowaliśmy sobie m.in. o tej kwestii :)

PS. Bartek robi tyle w miesiąc co ja w pół roku :polew:

Opublikowano

Newman ja mam tylko 130km i 210km.h po autostradzie tez lecialem...a powiem ze wole ze swiatel byc drugi (choc to nie czesto bywa :naughty: ) ale tbic miesiecie na diselku po 1500km i sobie nie zalowac :wink4:

Opublikowano
hmm.. nie wiem co o tym sadzić.. na pewno jest bezpieczniej:

http://moto.onet.pl/1622104,1,1-mln-frankow-mandatu-za-290-km-h,artykul.html?node=2

U nas Ci co mają coś do powiedzenia (czyt. wpływowi ($$) & politycy & ich koledzy) nie pozwoliliby aby coś takiego przeszło ;) Przecież biednym się zabiera, nie swoim :doh1:

http://www.rmf24.pl/fakty/news-najdrozszy-mandat-na-swiecie,nId,160055

Opublikowano

Newman ja mam tylko 130km i 210km.h po autostradzie tez lecialem...a powiem ze wole ze swiatel byc drugi (choc to nie czesto bywa :naughty: ) ale tbic miesiecie na diselku po 1500km i sobie nie zalowac :wink4:

nawet 100KM by dalo rade 200 poleciec...

ja tylko raz tyle jechalem ale radoche mi sprawialo praktycznie non stop 190 200 na autostradzie i silnika nie slychac.. tylko szum z okien.. na prawde sie przyjemnie jedzie...

Opublikowano

Daras czyzbys mial nieszczelne okna :mysli: :mysli: :mysli: (zart oczywiscie)

A 190 to i ja sowjej trzymalem bez niczego...powyzej to sie juz meczyla :evil:

Opublikowano

jedyne co mi troche przeszkadzalo to spalanie przy tych predkosciach.... wir w baku :shocked:

Opublikowano
nawet 100KM by dalo rade 200 poleciec...

Chyba z żaglem i ze sporej górki :naughty:

Mykam bo nie wstane jutro...

Opublikowano

oj Reniu zdziwilbys sie.. mialem kiedys colta 1.6 113KM i 190 szedl bez ziewania... waga 900kg

Opublikowano

a wlasnie waga 900kg...

...no a moja prz szarpaniu jej na 190 srednio spalila 6,4l :thumbup::banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.