Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja najwiecej lecialem 230 i jeszcze byl zapas, tyle ze moje portki juz zaczynaly peczniec :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja najwiecej lecialem 230 i jeszcze byl zapas, tyle ze moje portki juz zaczynaly peczniec :polew:

Karol tylko nie mow, ze z podniecenia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja najwiecej lecialem 230 i jeszcze byl zapas, tyle ze moje portki juz zaczynaly peczniec :polew:

Karol tylko nie mow, ze z podniecenia :polew: :polew: :polew:

no pewnie mialem ucisk na lewa nogawke i mi sie sprzeglo wciskalo, dlatego musialem zwalniac :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

chłopaki jest ktoś w stanie odebrać paczkę dla mnie w bydgoszczy ?

I ewentualnie ktoś się wybiera do warszawy jakoś najbliższym czasie ?

Opublikowano

chłopaki jest ktoś w stanie odebrać paczkę dla mnie w bydgoszczy ?

I ewentualnie ktoś się wybiera do warszawy jakoś najbliższym czasie ?

na PW masz wiadomość
Opublikowano

chłopaki jest ktoś w stanie odebrać paczkę dla mnie w bydgoszczy ?

I ewentualnie ktoś się wybiera do warszawy jakoś najbliższym czasie ?

na PW masz wiadomość

poszedł priv :)

Opublikowano

Arturowa fura ustrzelona dzisiaj na parkingu w Focusie :)

Opublikowano

Arturowa fura ustrzelona dzisiaj na parkingu w Focusie :)

Trzeba bylo zostawic swoj slad kluczem na masce :D

Opublikowano

hehe Karol zeby ja Twojej nie spotkal bo na czarnym lepiej widac :polew: :polew: :polew:

Ja wlasnie siedze :ad: i lutuje kabelki do podswietlenia kubka i wizytownika...powiem wam ze zabawa przednia...pracy nie wiele a efekt bedzie :good:

najtrudniej bylo wyczaic pleksi o grubosci 2mm, ale udalo sie i nawet mam pare paskow na zapas pocietych :yeee: :yeee: :ad:

jakby ktos byl zainteresowany to sluze pomoca i wiedza w tym temacie :hi:

Opublikowano

Lakiernikowi by to w sumie nie robiło :P Muszę się opanować, dużo Arturowi zawdzięczam, nie będę mu takich psikusów robił ;P

Opublikowano

Artur spoko ziom... znamy sie nie od dzis...

ja na razie biore na wstrzymanie z furka... ostatnio sporo kasy wrzucilem... ale jezdzi sie teraz przednio.. jeszcze jeden wahacz mi puka... ale to we wrzesniu....

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa::read:

Opublikowano

:bry:

jakby ktos byl zainteresowany to sluze pomoca i wiedza w tym temacie :hi:

możliwe, że ja się do Ciebie uśmiechnę bo w A3 też tego nie mam podświetlanego i dziwnie wygląda jak wszystko się świeci oprócz wizytownika... :wallbash:

Opublikowano

:bry:

Newman dzieki...a co z Twoja polerka...bedziemy robic??

Jendrek nie ma problemu :wink4:

Opublikowano

Moi drodzy! Jako fan Audi a zarazem muzyki, chciałbym Wam przedstawić piękne niemieckie szlagiery! Piękna muzyka, specjalnie na ciepłe weekendy, grille no i nasze rodzinne spoty Audi A4! Zachęcam do obejrzenia filmu, oraz zassania tych kawałków. Szczególnie polecam to Filipowi Avantowi, Reniowi, Newmanowi oraz prezesowi Majkelowi, kiedyś prosili mnie o delikatniejsze brzmienia, oto przed Wami i dla Was: Hansi Hinterseer!

hansi.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=9-AK0Merfsk&a=GxdCwVVULXcU5md0-V8XwSARaEiC1RIT&playnext=1

Opublikowano

Niestety Binek:

Ten film zawiera treść od Partnera Sony Music Entertainment, który zablokował do w Twoim kraju na mocy praw autorskich.

Będziesz musiał teraz się ustawić z szefostwem Sony by móc nam zaprezentować swoje ulubione szlagiery.

Patrząc jednak na facjatę tego muzyka mam wątpliwości czy nie będzie grał dla mnie w dalszym ciągu zbyt ostro... :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.