Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Majki jest Twoje autko...juz wczesniej na to zwrocilem uwage :)

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

hehe... Majki dales rade.. respect :good:

Opublikowano
nie dość że jedyny z torunia zapierdalam z nad morza żeby na spota podjechac jeszcze to już sie zdjęc nie robi, i kto mi teraz uwierzy ze byłem :mysli: jestem niepocieszony i chyba przejme rola fotografa spotowego bo ten sie opuszcza chyba i zeby mnie nieuwiecznić??? :evil:

Pieniactwo przysłoniło Ci widzenie? :wink4: (pierwszy z lewej)

spot2010081508.jpg :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 09:02_________________________________________________

:naughty:

tylko ze jak jade tyle km żeby sie z wami spotkać i sie trochę spóźniam to życze sobie tez byc na fotkach :evil:

a co ja mam powiedzieć jak wszystkich opstrykam a mnie nie ma na fotach? :wallbash: [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 09:04_________________________________________________[br]

Tu macie opisaną sytuację o której mówiłem na spocie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102027.msg1763474#msg1763474

Opublikowano
nie dość że jedyny z torunia zapierdalam z nad morza żeby na spota podjechac jeszcze to już sie zdjęc nie robi, i kto mi teraz uwierzy ze byłem :mysli: jestem niepocieszony i chyba przejme rola fotografa spotowego bo ten sie opuszcza chyba i zeby mnie nieuwiecznić??? :evil:

Pieniactwo przysłoniło Ci widzenie? :wink4: (pierwszy z lewej)

spot2010081508.jpg :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 09:02_________________________________________________

:naughty:

tylko ze jak jade tyle km żeby sie z wami spotkać i sie trochę spóźniam to życze sobie tez byc na fotkach :evil:

a co ja mam powiedzieć jak wszystkich opstrykam a mnie nie ma na fotach? :wallbash: [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 09:04_________________________________________________[br]

Tu macie opisaną sytuację o której mówiłem na spocie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102027.msg1763474#msg1763474

:tongue4:
Opublikowano

Grzechu, ale to jest gwint do Quattro, a nie do ośki ;)

Opublikowano

Grzechu, ale to jest gwint do Quattro, a nie do ośki ;)

a to ma jakieś znaczenie?? :embarrassed:
Opublikowano

tak ;) gwint od quattro nie pasuje do ośki ;) co zresztą masz napisane w aukcji :tongue4:

Opublikowano

tak ;) gwint od quattro nie pasuje do ośki ;) co zresztą masz napisane w aukcji :tongue4:

nie czytałem samej aukcji :embarrassed: ....wiadomo blondyn :polew:
Opublikowano

tak ;) gwint od quattro nie pasuje do ośki ;) co zresztą masz napisane w aukcji :tongue4:

nie czytałem samej aukcji :embarrassed: ....wiadomo blondyn :polew:

eee eee ee :naughty:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 16:16_________________________________________________2315.jpg

:thumbup:

:pleasantry:

ps . Nie orientuje się ktoś ile czasu ma straż miejska na przesłanie do mnie zdjecia ? Gdzieś czytałem że mają na to 2 tyg a ja dostałem to dziś (czyli po 16stu dniach )

Opublikowano

Było 30 ale zdaje się wydlużyli ten czas :gwizdanie:

Opublikowano
:disgust:
Opublikowano

heh Kieras widze że deszczyk padał bo się autko w jezdni odbija :kox:

a tak wogóle to nie widziałem jeszcze Twojej Audiczki w dziale "Moje A4" :gwizdanie:

Opublikowano

heh Kieras widze że deszczyk padał bo się autko w jezdni odbija :kox:

a tak wogóle to nie widziałem jeszcze Twojej Audiczki w dziale "Moje A4" :gwizdanie:

na razie nie planuje jej tam umieścić , bo to zwykła seria , później jak coś będę rezał to dodam ją :)

Opublikowano

heh Kieras widze że deszczyk padał bo się autko w jezdni odbija :kox:

a tak wogóle to nie widziałem jeszcze Twojej Audiczki w dziale "Moje A4" :gwizdanie:

na razie nie planuje jej tam umieścić , bo to zwykła seria , później jak coś będę rezał to dodam ją :)

no ale większość daje najpierw foty serii żeby ludzie ocenili a Ty sam wpisujesz liste planów :gwizdanie:
Opublikowano

ja to inaczej zrobie :decayed:

Opublikowano

ja to inaczej zrobie :decayed:

ok :good: zobaczymy :naughty:
Opublikowano

kiero byle nie za dwa lata :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.