Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trochę poszperałem i nie ma kompletnie nic na temat tych felg ... wujek google pokazuje jakieś organy, pianina itd :blink:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na forum kilka osób sprawdza VINy albo ASO..

A wiesz moze ktore kilka? :P Bo z tego co wyczytalem to nie podaje sie na forum informacji dotyczacych danych z VIN... Wiec jesli ktos ewentualnie poda to raczej na PW niz w watku glownym...

Opublikowano

kurde nikt nie ma info na temat tych przeplywek? ktos kiedys wymienial na przeplywke z allegro :mysli: bo nie chce wtopic kasy :gwizdanie:

Opublikowano

kurde nikt nie ma info na temat tych przeplywek? ktos kiedys wymienial na przeplywke z allegro :mysli: bo nie chce wtopic kasy :gwizdanie:

z tym jest właśnie zawsze problem ... nikt nie chce wtapiać kasy ... cieżko mi co kolwiek powiedzieć na temat tych przepływek , nie miałem z nimi styczności , ale cena niestety bardzo okazyja , no i kusi :mysli:

Opublikowano

Bardzo fajne koło, tak wygląda na B7:

beznazwy1io.jpg

Opublikowano

kurde nikt nie ma info na temat tych przeplywek? ktos kiedys wymienial na przeplywke z allegro :mysli: bo nie chce wtopic kasy :gwizdanie:

z tym jest właśnie zawsze problem ... nikt nie chce wtapiać kasy ... cieżko mi co kolwiek powiedzieć na temat tych przepływek , nie miałem z nimi styczności , ale cena niestety bardzo okazyja , no i kusi :mysli:

kusi kusi, wczoraj w sklepie zawolali za zamiennik 199zl :kox:
Opublikowano

jak noga Grześ ?

Paweł czuje sie jak stary emeryt.Najgorsze jest to że ,,chodzę" na kolanach.Może za kilka dni ruszę o kulach.Nie będę mówił że boli bo to i tak nic nie zmieni.Szkoda że nie moge jeszcze chodzić.Poszedłbym do garażu,troche przepalił autko itd.W połowie wrzesnia do kontroli,może druty wyjmą,a może jeszcze w gips wsadzą,a póżniej rehabilitacja.Lekarz mówił ze do kilku miesięcy moze to potrwać.Ważne abym już chodził o kulach to i na spot przyjadę.

Opublikowano

zawsze pewnie ktoś by cie podrzucił :wink4:

3maj się tam ... bo niestety , pewnie to nic przyjemnego nie jest :disgust:

Opublikowano

Majki oferował mi pomoc,ale jak ja wejde do malucha hahhahahaha,a na powaznie to jeszcze za wczesnie na podróże.Myślę że jak mi te druty wyjmą to juz będzie oki(nie wiem co bym zrobił gdybym uderzył się w nie).

Opublikowano
Opublikowano

Bardzo fajne koło, tak wygląda na B7:

beznazwy1io.jpg

Do mnie to koło nie przemawia...

A te owszem :D

Opublikowano

Rafał, poświęć trochę czasu i przeglądnij galerie felg na autach użytkowników forum:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12182.0

Wyrobisz sobie zdanie a przede wszystkim zobaczysz jak dane koła, w konkretnym rozmiarze wyglądają na samochodzie. Polecam :good:

[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 12:29_________________________________________________

:no: ale Grzechu miał by już skończone :jerk:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.