Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to spoko...pomylilem sie...

teraz lece spac bo rano o 4:30 pobudka...jakby co jutro po 18 dzwon ja tez bede grzebal przy swoim to podjedziesz i sie ogarnie...dam Ci kompa i kabel i sie pobawisz :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spoko, dzięki ;)

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Witam z rana na 900 stronie :kox:

Opublikowano

te 100 stron szybko nam pójdzie ;)

Opublikowano

Manyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

co z moim voltomierzem :naughty: już wiesz czemu nie działa??

Opublikowano

Bo się zepsuł :D

Opublikowano

hahah... a moze to jest problem z wtyczka jakąś?

łapie cie na gadulcu

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Szukam dla kolegi Astry 2 z silnikiem 1.7 D na normalnej pompie a nie pw.Szukając znalazłem Opla ,który ma w opisie uszkodzony:nie Zobaczcie prawą stronę.Pisze że jezdzi i pali,to ciekawe po co mu zamontowany hak do holowania z przodu.Może chciał pokazać że ma. :polew:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1194175915

Opublikowano

potrzebuje pomocy, http://moto.allegro.pl/siatka-rs-audi-a2-a3-a4-a5-a6-a8-coupe-tt-i1200935677.html niewiecie gdzie moge znalesc same takie haczyki albo jakies podobne, jakby ktos podrzucil jakiegos linka, albo moze ktos widzial cos takiego w jakis sklepach typu obi, leroy.. itp. prosilbym o info pozdrawiam

może coś takiego??

http://www.motoallegro.pl/item1148236959_haczyk_guma_to_powiekszona_siatka_do_bagaznika.html[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 20:41_________________________________________________http://autosiatki.pl/uchwyty-do-bannerow.html

kurcze wolalbym zeby byly plastikowe, bo boje sie ze te moga cos popuc jak sie wyczepia

Opublikowano

No to czujnik temperatury zewnętrznej ogarnięty ;) Ściągnąłem temperaturę z klimatronika ;)

Opublikowano

Ja Tego Pana znalem...uczyl mnie jak studiowalem chemie zaocznie na UTP...jeszcze nie dawno Go widzialem ;(

Opublikowano

Szukam dla kolegi Astry 2 z silnikiem 1.7 D na normalnej pompie a nie pw.Szukając znalazłem Opla ,który ma w opisie uszkodzony:nie Zobaczcie prawą stronę.Pisze że jezdzi i pali,to ciekawe po co mu zamontowany hak do holowania z przodu.Może chciał pokazać że ma. :polew:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1194175915

Chociażby po to żeby po wypadku wciągnąc go na lawetę.

Opublikowano

Artur dzięki za poświęcony czas :good:

Okazało się, że RDS nie dział bo jeden wtyk wpiąłem w puste gniazdo w radio ;) Teraz już śmiga...

Czyli z fisa zostało tylko podpięcie temp oleju i czujnika płynu spryskiwaczy ;)

Opublikowano

Artur dzięki za poświęcony czas :good:

Okazało się, że RDS nie dział bo jeden wtyk wpiąłem w puste gniazdo w radio ;) Teraz już śmiga...

Czyli z fisa zostało tylko podpięcie temp oleju i czujnika płynu spryskiwaczy ;)

no to pieknie...a jak ja kupie manetke do fisa to Ty mi pomozesz :wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 21:12_________________________________________________Manny a Ty do wymiany manetki zdejmowales kierownice?? Masz takie narzedzia zeby odkrecic kiere??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.