Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wróciłem... biorę się za wstawienie kilku fotek... :> :> widze 3 strony do ogarnięcia mam :naughty: jeśli chodzi o kontakt na forum... raczej było ciężko... zdzwoniliśmy się dosyć póżno przed 18stą więc to raczej byl bardzo szybki spontan..każdy gdzieś coś robił swojego. Jędrekx i tak wielkie dzięki za chęci przyjechania... gdybyśmy mieli Twój numer telefonu napewno byłbys poinformowany więc nie ma co się denerwować jeszcze nie jeden spot przed nami...

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

KOMAR nie wstawiaj swoich komentarzy do dzialu fotki _ taka prosba :evil:

Opublikowano

A tutaj ode mnie,jeszcze ciepły jeszcze gorący filmik mojej produkcji, Zlocik Audi Club Islands.

Opublikowano

miejsce na spoty rewelacyjne :) można troche poszaleć ... Pozdrowionka [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 00:43_________________________________________________

Opublikowano

:hi:

dzisiaj mija mi rok w klubie :dance:

Opublikowano

:hi::kawa:

i zaczęła się prawdziwa jesień, własnie zaczął padać deszcz :wallbash:

mimo to miłego dnia wszystkim :cool1:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 07:01_________________________________________________

poprawka :good: dla ciebie komar

torun rośnie w siłę :good:

spontan, 6 aut

4 szt 2.8/ Majki,Marcin,Damian,Zibun

1 szt 2.7 biturbo/ Michu

2 szt 1.9 tdi /Krzychu,Dropson(nieobecny akurat)

1 szt 1.8 T 180 KM/ Komar(nieobecny akurat)

ja pier***e :polew: wraca temat ZAMKI :polew:

RAFI TYLKO O JEDNYM A JA TAKI PORZADNY PRZECIEŻ JESTEM :tongue4:

A o mnie zapomniałes ;( Co do wczorajszego spota .Muszę Was moi koledzy z Torunia opierdzielić.Wiecie że siedzę w domu,to mogliście do mnie zadzwonić a ja bym napisał na forum że będzie jednak taki niespodziewany spocik :thumbdown:

Opublikowano

Dobry! :hi:

komentow juz nie wstawiam panie prezesie! :good:

Opublikowano

Dzień Dobry :hi:

zabrakło naszego Grzesia ... Poprawiam liste:

"torun rośnie w siłę"

4 szt 2.8/ Majki,Marcin,Damian,Zibun

1 szt 2.7 biturbo/ Michu

2 szt 1.9 tdi /Krzychu,Dropson

1 szt 1.8 T 180 KM/ Komar

1 szt 1.9 tdi Grzegorz

Niestety koniec dobrej pogody :(... Miłego dnia

Opublikowano
:bry: miłego dzionka w ten śpiący dzień :)
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 07:01_________________________________________________

poprawka :good: dla ciebie komar

torun rośnie w siłę :good:

spontan, 6 aut

4 szt 2.8/ Majki,Marcin,Damian,Zibun

1 szt 2.7 biturbo/ Michu

2 szt 1.9 tdi /Krzychu,Dropson(nieobecny akurat)

1 szt 1.8 T 180 KM/ Komar(nieobecny akurat)

ja pier***e :polew: wraca temat ZAMKI :polew:

RAFI TYLKO O JEDNYM A JA TAKI PORZADNY PRZECIEŻ JESTEM :tongue4:

A o mnie zapomniałes ;( Co do wczorajszego spota .Muszę Was moi koledzy z Torunia opierdzielić.Wiecie że siedzę w domu,to mogliście do mnie zadzwonić a ja bym napisał na forum że będzie jednak taki niespodziewany spocik :thumbdown:

no w pewnym sensie masz racje Grzegorz :wallbash: szacun :wink4:

pamiętasz może o antenie CB dla mnie :mysli: , przydałaby się w tym tygodniu nie ukrywam

pozdrowionka :good:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 08:09_________________________________________________pisałes tez że rodzinka ma się zwalic do ciebie to też nie chcielismy Ci w sumie d*py potem juz zawracać

Opublikowano

:siema:

No tak patrze, patrze i Torun sie rozkrecil...ale to dobrze moze w ta niedziele tez bedzie dobra frekwencja :good:

Opublikowano

:bry:

ehh.. dziś pierwszy dzień na uczelni po 3 miesiącach przerwy :wallbash:

Opublikowano

Dlatego Jędrek niebo płacze :naughty::polew:

Opublikowano

nooooo :decayed: tylko czemu płacze jak mam czyste auto? ;( jeszcze bardziej chce mnie pogrążyć :confused4:

Opublikowano

Cześć wszystkim :hi:

Opublikowano

:bry:

ehh.. dziś pierwszy dzień na uczelni po 3 miesiącach przerwy :wallbash:

współczucia i nie pozostaje nic innego tylko powodzenia życzyć :good:

Opublikowano

jak tam zaczoł się dzionek?? ja niestety w pracy.... nuda jak cholera... w dodatku ta pogoda... :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.