Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

eee nie przesadzaj Darek, nie liczy się auto - liczy się człowiek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

dziekuje za wczorajszego spota!!

Newman nie przesadzaj...

eee nie przesadzaj Darek, nie liczy się auto - liczy się człowiek :good:

świete slowa Jedrek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo wczorajszego spota w Bydgoszczy...to powiem krotko Torun spotkal sie w swoim towarzystwie i niech juz tak zostanie...

...bo z tego co wiem polowa z Bydgoszczy sie juz nie wybiera do Toronto :evil:

Gracie w h...a i tyle :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo wczorajszego spota w Bydgoszczy...to powiem krotko Torun spotkal sie w swoim towarzystwie i niech juz tak zostanie...

...bo z tego co wiem polowa z Bydgoszczy sie juz nie wybiera do Toronto :evil:

Gracie w h...a i tyle :thumbdown:

apropo wczorajszego spota to bydgoszcz tez spotkała się w swoim towarzystwie z tego co widzę :mysli:

większość wie że Audi juz w moich rękach nie jest i jeżdzę inną marka :tongue4:

ale gdy Audi było to akurat Mnie nikt i nic nie może zarzucic na temat mojej aktywnosci :gwizdanie:

myslę że granie w h*ja to trochę przesadziłeś Artur,poprostu bydgoszcz ostatnio tez nie przyjeżdżała do Torunia, także nie wyciagaj pochopnie wniosków, sprawa jest do wyjaśnienia i przedyskutowania :mysli:

-----------------------------------------------------

Jędrek masz rację no troche jest wstyd, ale nie z tego powodu , myslę że ogólnie, całokształt ostatnio cienko idzie , nawet z samą aktywnościa na forum a co dopiero z samym spotykaniem, no i tak jak wczesniej pisałeś nie samochód sie liczy tylko ludzie to sam kiedys stwierdziłem i napewno sie pokaże na spocie moim japońcem nie zależnie czy to będzie w bydzi czy w toruniu, znajomosci zostaja a samochody zmieniamy :naughty:

Newman tez ma racje, popieram, niech kazdy odpowiada za siebie i nie czas na spiecia i takie mocne oceny, a z racji tego że troszke tu działałem swego czasu i budowałem frekwencje więc myslę że wypowiedź ta jest na miejscu

pozdro dla wszystkich :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja napisze ze swojej strony... i tłumaczyć sie nie mam zamiaru, każdy miał swoje zajęcia, niedziela jak to niedziela ostatnio stałą sie czasem wyjazdów do rodzinki... odwiedziny, wiec spotkaliśmy sie we własnym gronie, ja osobiscie czasu nie miałem na to by podjechać do Bydgoszczy,chłopaki zresztą także wiec umówiliśmy sie we własnym gronie spontanicznie w Toruniu, forum ucichło... pisałem wiele razy odnośnie spotów w Toruniu i za specjalnego zainteresowania także nie widziałem... bez sensu sie sprzeczać i kłócić, po częsci napewno macie racje bo nie widujemy sie praktycznie wcale ostatnio... Pozdrawiam gorąco i życze miłego wieczorku [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 17:57_________________________________________________Myślę że Dobrym rozwiązaniem pogodzenia spraw byłby jakiś spot przy kawce... moze w tej karczmie "pod Gołębiem" w przyszły weekend ? co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli:

w karczmie pod gołebiem

jest posrodku miedzy toruniem i bydgoszcza i swego czasu pamietam ze frekwencja tez była elegancka :gwizdanie:

ja bynajmniej jestem za :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...