Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eee nie przesadzaj Darek, nie liczy się auto - liczy się człowiek :good:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ojjjjj kuj+pom umiera.... nie dobrze.... Kiedy kolejny spot mam nadzieje ze was odwiedze:P:) no i frekwencja dopisze

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema:

dziekuje za wczorajszego spota!!

Newman nie przesadzaj...

eee nie przesadzaj Darek, nie liczy się auto - liczy się człowiek :good:

świete slowa Jedrek!!!

Opublikowano

Pozdrowienia z Elbląga dla całej ekipy KUJ-POM :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia z Elbląga dla całej ekipy KUJ-POM :hi:

:hi:

Opublikowano

Dzieńdoberek wszystkim :kawa::lazy:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

I hate Mondays :disgust:

Opublikowano

apropo wczorajszego spota w Bydgoszczy...to powiem krotko Torun spotkal sie w swoim towarzystwie i niech juz tak zostanie...

...bo z tego co wiem polowa z Bydgoszczy sie juz nie wybiera do Toronto :evil:

Gracie w h...a i tyle :thumbdown:

Opublikowano

Majki Krzychu, Damian :thumbdown:

e79d857b85.jpg

Opublikowano

wstyd :thumbdown:

Opublikowano

troche c**jówka ale mi tam to lata generalnie :palacz:

Opublikowano

apropo wczorajszego spota w Bydgoszczy...to powiem krotko Torun spotkal sie w swoim towarzystwie i niech juz tak zostanie...

...bo z tego co wiem polowa z Bydgoszczy sie juz nie wybiera do Toronto :evil:

Gracie w h...a i tyle :thumbdown:

apropo wczorajszego spota to bydgoszcz tez spotkała się w swoim towarzystwie z tego co widzę :mysli:

większość wie że Audi juz w moich rękach nie jest i jeżdzę inną marka :tongue4:

ale gdy Audi było to akurat Mnie nikt i nic nie może zarzucic na temat mojej aktywnosci :gwizdanie:

myslę że granie w h*ja to trochę przesadziłeś Artur,poprostu bydgoszcz ostatnio tez nie przyjeżdżała do Torunia, także nie wyciagaj pochopnie wniosków, sprawa jest do wyjaśnienia i przedyskutowania :mysli:

-----------------------------------------------------

Jędrek masz rację no troche jest wstyd, ale nie z tego powodu , myslę że ogólnie, całokształt ostatnio cienko idzie , nawet z samą aktywnościa na forum a co dopiero z samym spotykaniem, no i tak jak wczesniej pisałeś nie samochód sie liczy tylko ludzie to sam kiedys stwierdziłem i napewno sie pokaże na spocie moim japońcem nie zależnie czy to będzie w bydzi czy w toruniu, znajomosci zostaja a samochody zmieniamy :naughty:

Newman tez ma racje, popieram, niech kazdy odpowiada za siebie i nie czas na spiecia i takie mocne oceny, a z racji tego że troszke tu działałem swego czasu i budowałem frekwencje więc myslę że wypowiedź ta jest na miejscu

pozdro dla wszystkich :cool1:

Opublikowano

a ja napisze ze swojej strony... i tłumaczyć sie nie mam zamiaru, każdy miał swoje zajęcia, niedziela jak to niedziela ostatnio stałą sie czasem wyjazdów do rodzinki... odwiedziny, wiec spotkaliśmy sie we własnym gronie, ja osobiscie czasu nie miałem na to by podjechać do Bydgoszczy,chłopaki zresztą także wiec umówiliśmy sie we własnym gronie spontanicznie w Toruniu, forum ucichło... pisałem wiele razy odnośnie spotów w Toruniu i za specjalnego zainteresowania także nie widziałem... bez sensu sie sprzeczać i kłócić, po częsci napewno macie racje bo nie widujemy sie praktycznie wcale ostatnio... Pozdrawiam gorąco i życze miłego wieczorku [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 17:57_________________________________________________Myślę że Dobrym rozwiązaniem pogodzenia spraw byłby jakiś spot przy kawce... moze w tej karczmie "pod Gołębiem" w przyszły weekend ? co Wy na to?

Opublikowano

:mysli:

w karczmie pod gołebiem

jest posrodku miedzy toruniem i bydgoszcza i swego czasu pamietam ze frekwencja tez była elegancka :gwizdanie:

ja bynajmniej jestem za :good:

Opublikowano

[quote name=wera :) ]

:OMG: normalnie świeci tu pustkami i słychać jak hula wiatr :buahaha:

nie pozostaje nic innego jak tylko iść :lazy:

gwiazda,a co z tymi fotelami? bo bym cos wypil!

Opublikowano

:bla: tylko się tu kłócą :tongue4: ja nie wiem oj oj

a wam powiem jeszcze coś lepszego dziś z reniem mieliśmy mini spocik pod tesco we dwoje (spotkaliśmy się przypadkiem ) i tylko z jedym autkiem bo niestety ja dzis mzk :witch:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 20:59_________________________________________________

[quote name=wera :) ]

:OMG: normalnie świeci tu pustkami i słychać jak hula wiatr :buahaha:

nie pozostaje nic innego jak tylko iść :lazy:

gwiazda,a co z tymi fotelami? bo bym cos wypil!

a kiedy masz czas ??? bo ja tak caly dzien wolny to dopiero mam 29 listopada :kwasny: a tak caly czas pracuje

Opublikowano

Majki, Damian o ile dobrze kojarzę fakty chodzi o to że kolejny raz Toruńska ekipa miała w nosie planowany spot w Bydgoszczy, zdaje się o to się rozchodzi. :przebiegly:

Rozumiem, że obiecujecie poprawę i na kawkę można będzie podjechać :decayed:

Ja wczoraj nie mogłem podjechać za to sam sobie zrobiłem spota pod Tesco :polew: Wera może potwierdzić... namierzyła mnie :naughty:

Opublikowano

i konkretnie napisz mi ile za to chcesz :tongue4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 21:01_________________________________________________

Ja wczoraj nie mogłem podjechać za to sam sobie zrobiłem spota pod Tesco :polew: Wera może potwierdzić... namierzyła mnie :naughty:

a jak :naughty: i to jeszcze z zaskoczenia bo sie za słupem chował

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.