Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: wszystkim...

apropo tego co napisalem wczoraj...to zdania nie zmieniam...poprostu kolejny raz chlopaki z Torunia nas w Bydg... olali i nie dyskutuje na ten temat...

Majki wiem, ze Ty nie raz bywales sam na spocie ale nastepcy to w Twoim miescie juz nie ma... :tongue4:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwę się co do spotów choć więcej czytam to Wasze forum niż się odzywam.

niemal na każdym forum jest podobny problem (frekwencji)i nie tylko Wy się z nim borykacie

rozwiązanie jest banalne a mianowicie chodzi o atrakcje spotowe a nie bez obrazy "durny stending" na parkingu w dodatku teraz zimnym.

Świetnym przykładem jest Bloku z Pomorskiego Klubu Audi. U ekipy z PKA niemal na każdym spocie jest coś do robienia. Poczynając od prób sprawnościowych wokół pachołków (szczególnie zimą gdzie nasze quattro może pohasać to miodzik) a kończąc na jakiś nawet najdurniejszych zabawach typu przeciąganie liny czy też zorganizowane wynajęcie sali na siatkę czy piłe do nogi.

Takie zabawy przyciągają ludzi i ich integrują. Rodzą również późniejsze spoty i zloty

ot taka mała dywagacja na temat spotów. Rzadko na nich bywam bo obowiązki rodzinne nie pozwalają niemniej mam nadzieję że w jakąś zimową aurę pohasamy razem i pokażecie jak ogarniacie swoje furacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwę się co do spotów choć więcej czytam to Wasze forum niż się odzywam.

niemal na każdym forum jest podobny problem (frekwencji)i nie tylko Wy się z nim borykacie

rozwiązanie jest banalne a mianowicie chodzi o atrakcje spotowe a nie bez obrazy "durny stending" na parkingu w dodatku teraz zimnym.

Świetnym przykładem jest Bloku z Pomorskiego Klubu Audi. U ekipy z PKA niemal na każdym spocie jest coś do robienia. Poczynając od prób sprawnościowych wokół pachołków (szczególnie zimą gdzie nasze quattro może pohasać to miodzik) a kończąc na jakiś nawet najdurniejszych zabawach typu przeciąganie liny czy też zorganizowane wynajęcie sali na siatkę czy piłe do nogi.

Takie zabawy przyciągają ludzi i ich integrują. Rodzą również późniejsze spoty i zloty

ot taka mała dywagacja na temat spotów. Rzadko na nich bywam bo obowiązki rodzinne nie pozwalają niemniej mam nadzieję że w jakąś zimową aurę pohasamy razem i pokażecie jak ogarniacie swoje furacze

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musimy się sprężyć bo tor kartingowy będzie zamknięty z powodu przebudowy.. (będzie dłuższy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz myslałem na ostatnim spocie na którym byłem zeby zrobic go na torze kartingowym z możliwością przejazdu

Co wy na to?

ja jestem za , z tym, ze u nas bedzie problem z tym kto to zorganizuje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu ktoś poruszył ciekawy temacik

wiec może ja zarzucę kilka rzeczy które można by zrobić

wiec na pewno można by sie wspolnie na piłe umówić - wynajmujemy sale i dalej

to samo z siatkówką lub koszykówką

jeżeli jest ktoś chętny to mogę pograć/pouczyć gry w tenisa ziemnego

albo w sport factory umówić się na ricochet to samo mogę pouczyć lub pograć raczej z wieczorka kolo 20-21

pomyślcie kto coś może zaproponować i na pewno coś uda sie zorganizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...