Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano
:siema: wszystkim. Troche dziś zimno aż się nie chce wychodzić chyba zima idzie :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

89pawel89 jak coś to moj @ ; [email protected]

Opublikowano

Nowy garaż buduje :D

pop_up_garage_02.jpg

Opublikowano

Nowy garaż buduje :D

pop_up_garage_02.jpg

wygląda kozacko :cool1:

Opublikowano

Witojcie,

piździ jak za Cara :wallbash: :wallbash:

Widziałem foteczki, dają radę :kox:

Pozdro 600

Opublikowano

mi w samochodzie -7 pokazywało ;(

Opublikowano

a moze spoty by zmienily termin z niedzieli na jakis inny dzien? :mysli:

Opublikowano

a moze spoty by zmienily termin z niedzieli na jakis inny dzien? :mysli:

Temat juz nie raz i nie dwa walkowany :) Mysle ze niedziela jest optymalnym dniem, inaczej spotykalibysmy (spotykalibyscie:D) sie w inne dni :)

Opublikowano

Mieliśmy już eksperyment ze środowymi spotami i nie bardzo cieszyło się to zainteresowaniem.

Opublikowano

kurde w tygodniu wieczorkiem dobra opcja jak dla mnie a niedziela to rodzinny dzien nie zawsze w okolicy! ale nie chce sie wystawiac przed szereg :kox:

Opublikowano

Łukasz a Ty ostanio to masz mało czasu zauważyłem... :no:

ja proponuje spotkać się w tygodniu i posmigać miedzy pachołkami .. bo pogoda robi sie bardzo ciekawa na szereg zabaw

Opublikowano

u nas juz jest sporo sniegu :wink4:

Opublikowano

jeśli macie u was jakieś ciekawe miejsce... to jestem gotów wpaść... pośmigać :P:good:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 18:45_________________________________________________w przyszłą sobotę prawdopodobnie wyjazd do Warszawki... może wybiera się ktoś z was?

http://jazda.pl/event/48-rajd-barborka-2010[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 18:55_________________________________________________

Opublikowano

ja malanem driftowałem całe popołudnie :good:

prawie jak BMW :tongue4:

ale przyznac musze ze po sniegu nie jedno luksusowe auto nie dało rady a malanem przemknąłem sobie lajtowo :polew:

Opublikowano

juz mnie wkurw.....a ta pogoda, brak spryskow od lamp i szyby, pekniety zbiornik od spryskow albo przewod (mam nadzieje ze to tylko przewod) do spryskiwaczy szyby, wylane na chodnik 3 litry plynu do spryskiwaczy, polamana wycieraczka i skrobaczka do szyb, urwana oslona pod silnikiem, jutro pol dnia na warsztacie :kwasny: a gdzie tu dalej z ta pogoda....

Opublikowano

zima zbiera żniwo , jutro ja wyjade swoim to zobacze co i jak sie jezdzi na "all seasons" :naughty: chociaz jestem zdania ze co jest do wszystkiego , tak naprawde jest do niczego :confused4:

Opublikowano

juz mnie wkurw.....a ta pogoda, brak spryskow od lamp i szyby, pekniety zbiornik od spryskow albo przewod (mam nadzieje ze to tylko przewod) do spryskiwaczy szyby, wylane na chodnik 3 litry plynu do spryskiwaczy, polamana wycieraczka i skrobaczka do szyb, urwana oslona pod silnikiem, jutro pol dnia na warsztacie :kwasny: a gdzie tu dalej z ta pogoda....

Dropson co sie stalo ze takie szkody sie porobily??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.