Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze i ja wpadne ale zobacze jak zonka bedzie sie czula :wink4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, jak by ktos miał za dużo kasy stoi nie daleko mojej chaty subaru impreza 96rok 2.0T 211km 4x4 za 8500zł :naughty: we wtorek chyba pójdę oblukac :naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 12:34_________________________________________________kolor zielony metalik

za Tą kase to obawiam się że bity z 15 razy :D :D

Opublikowano

1. ArturB6 (100%)

2. Kierownik (100%)

3. jedrekx (100%)

4. Wera (100%) bo do pracy hehehe

5. Siucek (70%)

6. Damian (50%)

7. Newman (50%)

8. felipe.avant (50%)

9. Reniu (30%)

10. Majki (20%)

11. WIŚNIA (0%)

12. Thumas

13. manny90

14. blondi[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 13:19_________________________________________________

kompa wziac...ktos chetny na usuniecie jakis bledow??

Weź, weź :decayed:

Opublikowano

Panowie, jak by ktos miał za dużo kasy stoi nie daleko mojej chaty subaru impreza 96rok 2.0T 211km 4x4 za 8500zł :naughty: we wtorek chyba pójdę oblukac :naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 12:34_________________________________________________kolor zielony metalik

za Tą kase to obawiam się że bity z 15 razy :D :D

dlatego ide zobaczyć :naughty:

Opublikowano

1. ArturB6 (100%)

2. Kierownik (100%)

3. jedrekx (100%)

4. Wera (100%) bo do pracy hehehe

5. Siucek (70%)

6. Damian (50%)

7. Newman (50%)

8. felipe.avant (50%)

9. Reniu (30%)

10. Majki (20%)

11. WIŚNIA (0%)

12. Thumas

13. manny90

14. blondi

15.Rafi

Opublikowano

dobrze, że spojrzałem na którą godzinę bo coś mi się wydawało, że na 17 :decayed: to bym sobie postał godzinkę...

Opublikowano

Ja się najprawdopodobniej spóźnię jakąś chwilę, jakbyście plany zmienili to dajcie znać na kom :notworthy:

Opublikowano

Reniu jak tam kacyk ? :naughty:

Opublikowano

No grubo było :naughty:

Opublikowano

ja juz w domku...dzieki za spota :notworthy:

Blondi przep[raszam ze nie doczytalem o tym kompie :notworthy:

No i odnosnie mojej audi...cala droge dostawal pod 4,2rpm i nic nie bylo troche ja pociagam zobaczymy czy cos da :mysli:

Opublikowano

Ja pytalem o aplikacje do kabla!!

Opublikowano
:notworthy: No ja już też w domku , Dziękuje wszystkim za spota :notworthy:
Opublikowano

No fajnie było was poznać!!

PS. Proszę o info w sprwie lamp op lifcie do mojej srebnej Audi

Opublikowano

Dziękuję za spota w imieniu mojej Żony, naszego nienarodzonego dziecka jak i swoim :>

Thumas załóż takie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177737.0;highlight=bixenon+b5

będzie kozak

Opublikowano

No fajnie było was poznać!!

PS. Proszę o info w sprwie lamp op lifcie do mojej srebnej Audi

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15032.0

:hi:

Opublikowano

ja także dziękuję wszystkim za spota. było jak zawsze miło :good: Artur, grill i siatki rewelka! dobry ten lakiernik :decayed:

Opublikowano

Thumas VAGA masz juz na @ podeslalem CI tez sterowniki do kabla tak awaryjnie

Opublikowano

Arczi ja też mogę prosić ? :wink4:

Opublikowano

dawaj na pw @

Opublikowano

I ja się dołączam do podziękowań za spotkanie. Cieszę się, że Majkiego i Rafiego widziałem po dłuższej przerwie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.