Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pewnie ze dropson masz racje...ale Kepes pytal czy podejda a nie jak beda wygladaly :decayed:

no wiem, podejs podejda napewno tylko niewiem czy przy tym et ne beda obcierac od wewnatrz, mam te same et i tez 8j i chyba ten sam problem chociaz jeszcze nie przymierzalem bo nie mam opon, ale jak cos to mam juz dystanse ogarniete..... chociaz gadalem kiedys z toporem i on mial 18/et45/8j i zadnych dystansow i nic nie tarlo a to tylko 3mm roznicy :mysli: sam jestem ciekawy jak to bedzie....

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dropson a dystans kupiels z tej firmy co podales linka w swoim "autku" ??

Opublikowano

yo

[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 21:38_________________________________________________ale nie wiem czy bede je zakladal musze to wszystko zlozyc do kupy a potem bede myslec, najbardziej chodzi mi o to zeby nie tarlo

Opublikowano

dropson jakby co to ja sie juz na nie zapisuje...zaloze je na zime do moich 15-setk :kox:

a moje turbo wrocilo do wyzych i ciagnie do samego konca 5krpm lapie bez najminiejszego problemu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

czyli rady Tomka i Darka się przydały. na szczęście :good:

Opublikowano

hehe nawet 210 dzis smigala bez najmniejszych oporow :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 22:47_________________________________________________:siema: z ranca

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ostatni egzamin i laba do czerwca :evil:

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano

No to 4:0 dla mnie :D

Opublikowano

no dla mnie 3:1 :wallbash: w przyszłą środę poprawa :kwasny:

Opublikowano

no dla mnie 3:1 :wallbash: w przyszłą środę poprawa :kwasny:

A nie robił jakichś dopytek?
Opublikowano

gdzie tam... zabrakło mi 1 punktu :wallbash: powiedział, że widzimy się na poprawce i nie ma żadnej rozmowy :kwasny: liczę na to, że też będzie test...

Opublikowano

dropson jakby co to ja sie juz na nie zapisuje...zaloze je na zime do moich 15-setk :kox:

a moje turbo wrocilo do wyzych i ciagnie do samego konca 5krpm lapie bez najminiejszego problemu :kox: :kox: :kox:

czyli rady Tomka i Darka się przydały. na szczęście :good:

To może mi też pomożecie :> bo mnie to srasznie wku**** :gwizdanie:; podczas jazdy, jak wciskam gaz to na początku auto odpycha się jak należy, ale w pewnym momencie obroty zaczynają rosnąć znacznie szybciej za to auto tak jakby przymulało. Nowek stwierdził, że to odcięcie turbiny przy 4tys.obrotów :wallbash: Daję głowe, że wcześniej tak nie miałam, co z tym zrobić?

Opublikowano

dropson jakby co to ja sie juz na nie zapisuje...zaloze je na zime do moich 15-setk :kox:

a moje turbo wrocilo do wyzych i ciagnie do samego konca 5krpm lapie bez najminiejszego problemu :kox: :kox: :kox:

spoko

Opublikowano

w benzynie na bank nie ma odciecia Blondi przy 4krpm :no:

Opublikowano

dropson jakby co to ja sie juz na nie zapisuje...zaloze je na zime do moich 15-setk :kox:

a moje turbo wrocilo do wyzych i ciagnie do samego konca 5krpm lapie bez najminiejszego problemu :kox: :kox: :kox:

czyli rady Tomka i Darka się przydały. na szczęście :good:

To może mi też pomożecie :> bo mnie to srasznie wku**** :gwizdanie:; podczas jazdy, jak wciskam gaz to na początku auto odpycha się jak należy, ale w pewnym momencie obroty zaczynają rosnąć znacznie szybciej za to auto tak jakby przymulało. Nowek stwierdził, że to odcięcie turbiny przy 4tys.obrotów :wallbash: Daję głowe, że wcześniej tak nie miałam, co z tym zrobić?

:vaglogi:

Opublikowano

Kierownik ale zes wyrwal :polew: O ile sie nie myle to mieszkasz w fordonie i Blondi tez...wiec zrob jej te logi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.