Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :hi:

orientujecie się gdzie jest najbliższa hamownia dla Q?

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam

mam pytanko

czy ktoś ma znajomości żeby móc przyspieszyć mi rezonans magnetyczny kręgosłupa bo w szpitalu wojskowym nie ma już miejsc a rejestracja od czerwca :wallbash: w pozostałych szpitalach jeszcze gorzej.

jak co to PW

Opublikowano

Szukałem dzisiaj przyczyny niedziałającego centralnego zamka i oświetlenia wnętrza po otwarciu drzwi. Połowiczny sukces. Rozebrałem dzisiaj pół samochodu :wallbash:

Mógłby ktoś z B5 sprawdzić ile brązowo-białych kabli idzie do pompki centralnego zamka?

Wydaje mi się, że jednego mi brakuje, mam wolne miejsce we wtyczce i wygląda tak, jakby coś tam wcześniej siedziało.

Druga sprawa, to że jeden z kabli dający masę mam gdzieś przerwany, czort wie gdzie, idzie on od jakiejś krańcówki zapewne, jak go zaraz przy pompce zewrę z pozostałymi to oświetlenie działa... :wallbash:

manny ja kiedys czytalem ze masy sa laczone gdzies pod nogami pasazera z tylu chyba z prawej strony, ale ile w tym prawdy to niewiem, nigdy tego nie sprawdzalem,

WISNIA

od '98 mozna tylko

pomimo imma w liczniku u grzecha, niestety tylko vag, takze nie ma czego tam szukac...

ja mu tak za pierwszym razem skasowałem

Opublikowano

a robil ktos cos tu od nas z kuj-pom :mysli:

http://www.superchip.pl/

Opublikowano

kumpel robil tam czipa w Seacie Ibizie 1.9 TDi ASZ na 168 koni

Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano

a robil ktos cos tu od nas z kuj-pom :mysli:

http://www.superchip.pl/

robil kolega z torunia w B6 - w takim samym silniku jak ty

Opublikowano

a robil ktos cos tu od nas z kuj-pom :mysli:

http://www.superchip.pl/

robil kolega z torunia w B6 - w takim samym silniku jak ty

i jak byl zadowolony??

Opublikowano

A co z Rogalem Artur? :mysli:

Ogólnie to czas na :kawa:

Opublikowano

Reniu raczej bedzie program Rogalowy ale poprostu pytam bo moze mamy na miejscu specow :mysli:

Opublikowano

Reniu raczej bedzie program Rogalowy ale poprostu pytam bo moze mamy na miejscu specow :mysli:

Witam,

też jestem z kuj-pom i radzę Ci jechać do Rogala bo naprawdę warto. Ja byłem we wtorek i nie żałuję :good:

Opublikowano

Pochwal się ile wypluło :cool1:

Opublikowano

:oklaski:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

a robil ktos cos tu od nas z kuj-pom :mysli:

http://www.superchip.pl/

robil kolega z torunia w B6 - w takim samym silniku jak ty

i jak byl zadowolony??

zapytaj się kolegi kroghot

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemano ludziska,

miał ktoś może do czynienia z pękniętym lusterkiem w B6. Mam pękniętą górną obudowę. Pytanie czy można taką część kupić w ASO może ktoś już wymieniał Pamiętam że Artur, Ty wymieniałeś chyba wkładki. Trudno było??

Dajcie znać jak coś będziecie wiedzieli.

Lusterko jest też lekko pęknięte ale wszystko działa, zamyka się i można dowolnie ustawić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.