Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

25 KWIECIEŃ 2011 godzina 16:00 HSW Łuczniczka Bydgoszcz

1. ArturB6

2. Jedrekx

3. Dropson

4. Kierownik 90%

5. Daras

6. MichalG23

7. Reniu 50%

8. WIŚNIA 50%

9. Bula87 50%

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powracając do mojego pomysłu z poprzedniego weekendu,może by tak w Świeciu spota zrobić :gwizdanie: pod Lidlem spotkano a później na Zamek na grilla albo cuś :cool1: i z Toronto droga prosta i z Bydgoszczy.[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 12:42_________________________________________________Kempes by pewnie mógł przyjechać bo musi sie małżonką ciężarną opiekować,flache by postawił pępkową :polew: :polew:

Opublikowano

Na pępkowe to jeszcze zbyt szybko - Żonka wróciła do domu bo brak miejsca na położniczym :wallbash:

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 13:52_________________________________________________Zresztą zapewne nikt do Świecia się nie pofatyguje

Opublikowano

Zapewne masz racje :kwasny:

Opublikowano

25 KWIECIEŃ 2011 godzina 16:00 HSW Łuczniczka Bydgoszcz

1. ArturB6

2. Jedrekx

3. Dropson

4. Kierownik 90%

5. Daras

6. MichalG23

7. Reniu 50%

8. WIŚNIA 50%

9. Bula87 50%

10.Damian 70 % (zależne od wypitych % w Niedziele)

Może Uda się zrobić Mega spot... lecimy z listą Panie i Panowie :kox: :kox: Pogoda ma być Piękna.. grill wskazany

Opublikowano

ja ide na żużel akurat :confused4:

Opublikowano

]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 13:52[/size]_________________________________________________Zresztą zapewne nikt do Świecia się nie pofatyguje

Ostatnio ze Świecia jeden się pofatygował do Torunia :gwizdanie:

Opublikowano

Przynajmniej delegat był :tongue4:

Opublikowano

]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 13:52[/size]_________________________________________________Zresztą zapewne nikt do Świecia się nie pofatyguje

Ostatnio ze Świecia jeden się pofatygował do Torunia :gwizdanie:

ja już byłem 4 razy więc jak raz mnie nie będzie to Damian nie zaówarzy :polew: :polew:

Opublikowano

Arturo skąd tak pomykałeś jak po ogień :>

czyżby jakieś zakupy od Konara ? :wink4:

Opublikowano

dojscie do toczenia to nie ma problemu...ale zebym zrobil rysunek dla tokarza to lipa...dropson a moze Ty bys zrobil rysunek :mysli:

bylem dzisiaj u mechaniora i chcialem wziasc od niego stara tarcze zeby mona bylo zrobic wzor ale mowil ze wczoraz wywiózł wszystko na zlom bo zaduzo tego byl :kwasny:

Opublikowano

zaówarzy

:facepalm:

:polew:

Opublikowano

zaówarzy

:facepalm:

:polew:

:facepalm:

Opublikowano

25 KWIECIEŃ 2011 godzina 16:00 HSW Łuczniczka Bydgoszcz

1. ArturB6

2. Jedrekx

3. Dropson

4. Kierownik 90%

5. Daras

6. MichalG23

7. Reniu 50%

8. WIŚNIA 50%

9. Bula87 50%

10.Damian 70 % (zależne od wypitych % w Niedziele)

11. Blondi

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 19:03_________________________________________________

Zresztą zapewne nikt do Świecia się nie pofatyguje

A czemu nie? Ja bardzo chętnie :> Tylko żeby policji po drodze nie bylo, bo tam to ciągle łapią :angry:

Opublikowano

Arturo skąd tak pomykałeś jak po ogień :>

czyżby jakieś zakupy od Konara ? :wink4:

:decayed: :decayed: tak tak kolejny mod bedzie jutro wykonany :kox:

Opublikowano

to streszczaj się, streszczaj - żeby w poniedziałek było co oglądać :naughty:

Opublikowano

25 KWIECIEŃ 2011 godzina 16:00 HSW Łuczniczka Bydgoszcz

1. ArturB6

2. Jedrekx

3. Dropson

4. Kierownik 90%

5. Daras

6. MichalG23

7. Reniu 50%

8. WIŚNIA 50%

9. Bula87 50%

10.Damian 70 % (zależne od wypitych % w Niedziele)

11. Blondi

12. Krzychu 50% (zobaczymy czy będę w domu)

Opublikowano

25 KWIECIEŃ 2011 godzina 16:00 HSW Łuczniczka Bydgoszcz

1. ArturB6

2. Jedrekx

3. Dropson

4. Kierownik 90%

5. Daras

6. MichalG23

7. Reniu 50%

8. WIŚNIA 50%

9. Bula87 50%

10.Damian 70 % (zależne od wypitych % w Niedziele)

11. Blondi

12. Krzychu 50% (zobaczymy czy będę w domu)

13. NiskoiSzerokoAudiA4 ( o ile nie będę u rodziny 60% )

Opublikowano

stawiam piwo temu co dzis zamontuje mi silniczek w lampie Depo :angry: :angry: :angry: :angry: Dobre piwo

Opublikowano

25 KWIECIEŃ 2011 godzina 16:00 HSW Łuczniczka Bydgoszcz

1. ArturB6

2. Jedrekx

3. Dropson

4. Kierownik 90%

5. Daras

6. MichalG23

7. Reniu 50%

8. WIŚNIA 50%

9. Bula87 50%

10.Damian 70 % (zależne od wypitych % w Niedziele)

11. Blondi

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 19:03_________________________________________________

Zresztą zapewne nikt do Świecia się nie pofatyguje

A czemu nie? Ja bardzo chętnie :> Tylko żeby policji po drodze nie bylo, bo tam to ciągle łapią :angry:

Jakby co to Cię przepilotuję :)

WIŚNIA chyba się modlił o to pępkowe bo musiałem znowu odstawić Żonę do szpitala ( wody odchodzą).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.