Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

ehh.... co za frajerstwo istnieje w tej polsce to szok.....dosłownie brak słów....

:no: :no: :no: :no: wczoraj wieczorem chcieli mi zaj... służbowego sprintera... albo ukraść CB, nie wspominajać o spuszczeniu powietrza lub opon ... przyjeżdzam ze znajomym, wracaliśmy akurat z wieczornego piątkowego spotu, wiadomo gdzie. podjeżdzam pod Mój dom, stoi trzech gości z piwem, opierają się o auto, wydało mi się to dosyć podejrzane bo pobliski sklep był od 30 minut zamknięty a goście dziwnie się zachowywali obserwując wszystko do okoła (jednego znam z widzenia dosyć dobrze, a sąsiad mi wspomniał dzisiaj rano że dwóch kręciło się koło samochodu od tygodnia ) wjechałem autem na podwórku i delikatnie przyczaiłem się co Ci "ludzie" kombinują... jeden przeszedłem przez całą szerokość mojego płotu by spojrzeć czy już wszedłęm do domu... poszedłem do domu po ojca ... wyszedł... no i 30 sekund potem się zaczeło.. coś hukneło, takie wrażenie jakby jeden z nich chciał wybić szybe... widziałem tylko jego nogi pod samochodem jak przechodził od tyłu do przodu auta i łapał za kabel od CB.. krzyknołem.. ojciec też, wybiegliśmy za nimi to spierdzielali tak jak nie jeden samochód potrafi jeździć.... uciekli gdzieś na działki.. do 2 w nocy ich szukaliśmy i czatowaliśmy na ulicy do czasu aż jeden przechodził przez ulice.. złapaliśmy go... standardowo chciał udać że nic o niczym nie wie.. i że on tylko był popatrzeć... tak czy siak miał przejeb... :baseball: oczywiście nie miał wyjścia i zdradził swoim kompanów.. jeden pracuje w firmie koło mojego domu, mam znajomego który zna właścicieli zadzwonił i powiedzieli że ten chłopak nie przyszedł wogóle do pracy... ma być w poniedziałek... trzeci mieszka jakieś 2 km od mojego domu, wiec sytuacja jest rozwojowa....

Brak słów. Dobrze przynajmniej, że wiesz kto, zawsze coś z tym można zrobić.

Kiedyś mieliśmy podobne przygody z sąsiadami z ulicy... Najpierw przypadkowo zostawiony w samochodzie portfel i szyba, później radio i szyba, szopa, rower... Się okazało, że za wszystkim stał sąsiad z którym moja siostra się wychowywała, często przychodził do nas, wiadomo, po sąsiedzku... Jak ukradł rower to go za rękę złapaliśmy i wszystko wyszło na jaw. Kilka dni później jego brat przyniósł radio i przeprosił za gnojka. Ale było za późno, dostał małe manto, ojciec go troche postraszył, bez policji się nie obyło. Posiedział jakiś czas, nei pamiętam ile. Ale się uspokoił. Nawet na ludzi wyszedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ja wczoraj policji nie wzywałem... bo może być po złości jeszcze gorzej...

dosłownie BURACTWO !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przypadkowo zostawiony w samochodzie portfel i szyba, później radio i szyba, szopa, rower...

pamiętam jak to było z tym rowerem :kwasny:

takim gnojom to od razu powinni ręce odcinać :/

Wera film nawet spoko ;) choć spodziewałem się większej ilości aut i wyścigów..

Krystian, A3 póki co nie jest na sprzedaż bo nie mogę go sprzedać co najmniej do września

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przypadkowo zostawiony w samochodzie portfel i szyba, później radio i szyba, szopa, rower...

pamiętam jak to było z tym rowerem :kwasny:

takim gnojom to od razu powinni ręce odcinać :/

Wera film nawet spoko ;) choć spodziewałem się większej ilości aut i wyścigów..

Krystian, A3 póki co nie jest na sprzedaż bo nie mogę go sprzedać co najmniej do września

No, w samą komunię, prezent komunijny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jakiś spot będzie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian, A3 póki co nie jest na sprzedaż bo nie mogę go sprzedać co najmniej do września

Spoko ;) Jeśli ona czegoś nie znajdzie do tej pory to być może odezwę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian, A3 póki co nie jest na sprzedaż bo nie mogę go sprzedać co najmniej do września

Spoko ;) Jeśli ona czegoś nie znajdzie do tej pory to być może odezwę się.

tylko niech się nie spodziewa, że ten samochód będzie na sprzedaż, tak jak inne "perełki" od handlarzy z 2007 za 40-50 tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.... co za frajerstwo istnieje w tej polsce to szok.....dosłownie brak słów....

:no: :no: :no: :no: wczoraj wieczorem chcieli mi zaj... służbowego sprintera... albo dostać się do środka auta i wyciągnąć z niego co można, nie wspominajać o spuszczeniu powietrza lub przebiciu opon ... przyjeżdzam ze znajomym, wracaliśmy akurat z wieczornego piątkowego spotu, wiadomo gdzie. podjeżdzam pod Mój dom, stoi trzech gości z piwem, opierają się o auto, wydało mi się to dosyć podejrzane bo pobliski sklep był od 30 minut zamknięty a goście dziwnie się zachowywali obserwując wszystko dookoła (jednego znam z widzenia dosyć dobrze, a sąsiad mi wspomniał dzisiaj rano że dwóch kręciło się koło samochodu od tygodnia ) wjechałem autem na podwórku i delikatnie przyczaiłem się co Ci "ludzie" kombinują... jeden z nich przeszedł przez całą szerokość mojego płotu by spojrzeć czy już wszedłem do domu... poszedłem do domu po ojca ... wyszedł... no i 30 sekund potem się zaczeło.. coś hukneło, takie wrażenie jakby jeden z nich chciał wybić szybe... widziałem tylko jego nogi pod samochodem jak przechodził od tyłu do przodu auta i łapał za kabel od CB.. krzyknołem.. ojciec też, wybiegliśmy za nimi to spierdzielali tak jak nie jeden samochód potrafi jeździć.... uciekli gdzieś na pobliskie działki.. do 2 w nocy ich szukaliśmy i czatowaliśmy na ulicy do czasu aż jeden z nich przechodził przez ulice gdzieś w odległości 800metrów od miejsca w którym byliśmy .... złapaliśmy go... standardowo chciał udać że nic o niczym nie wie.. i że on tylko był popatrzeć... tak czy siak miał przejeb... :baseball: oczywiście nie miał wyjścia i zdradził swoim kompanów.. jeden pracuje w firmie koło mojego domu, mam znajomego który zna właścicieli zadzwonił i powiedzieli że ten chłopak nie przyszedł wogóle do pracy... ma być w poniedziałek... trzeci mieszka jakieś 2 km od mojego domu, wiec sytuacja jest rozwojowa....

pedalstwo jak nic po co policja nic im by nie zrobili bo praktycznie nic nie zrobili a takich to tylko wpierdal wstawić ostro zeby wiedzieli gdzie się nie pokazywać :decayed: :decayed: :kox:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 15:30_________________________________________________gdzie proponujecie spot ? moze w koncu pas koronowo ? potem do pieczysk ? ? dobra opcja ? kto by się pisał ?? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się zorientować czy jutro do rodzinki do Grudziądza nie pojadę.. jak nie, to mogę podjechać do Koronowa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro mam gości w domu, impreza rodzinna, ale na spot się piszę

1. Buła87 - 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe właśnie się dowiedziałem, że przyjeżdża do mnie jutro kuzyn więc może na spocie(jeśli się odbędzie) pojawi się CIVIC V gen D15b7+turbo :kox: wszystko zależy od miejsca i godziny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie pisze na spota tylko gdzie :mysli:

dobre pytanie.. ja jutro max do 12 będę wiedział czy się pojawię czy jadę do Grudziądza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie ten spot w końcu? bo 1 maj już chyba był :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...