Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6 w lotka Rafi :naughty: i wszystkiego naj :drunk: :drunk:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202405.0

Niech ktoś uprawnionyprzywita koleżankę ;P :decayed:

spóźniłem się i zamknęli wątek (tak to jest jak człowiek sam tam jest z regionu) :wallbash: ...poszło PW :cool1:
Opublikowano

czy w ta niedziele bedzie jakis spot :mysli:

Opublikowano

reniu ustrzelony na wojska polskiego - kujawska-solskiegoo :rolleyes:

Opublikowano

weekend się zaczyna a tu wszyscy śpią albo już nie dają rady hehhe :drunk:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 23:48_________________________________________________a jedrek widziany w kinie .. jak sie film podobal bo dla mnie kozak i polecam :good:

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 23:51_________________________________________________Najlepszego Rafi :drunk:
Opublikowano

[quote name=wera :) ]

a jedrek widziany w kinie .. jak sie film podobal bo dla mnie kozak i polecam :good:

[br

Mmmm...Vin Diesel :naughty::kox:

Opublikowano

reniu ustrzelony na wojska polskiego - kujawska-solskiegoo :rolleyes:

Mozna nawet powiedzieć wspólna przejażdżka :naughty:

Opublikowano
:bry: dziekuje wszystkim za zyczenia :notworthy:
Opublikowano

:hi:

Się mody na przyszły tydzień szykują, :evil:

BTW. Newman, PW wyczyść

Opublikowano

JAKIŚ SPOCIK JUTRO ? :kox:

Opublikowano

%

Opublikowano

ehh.... co za frajerstwo istnieje w tej polsce to szok.....dosłownie brak słów....

:no: :no: :no: :no: wczoraj wieczorem chcieli mi zaj... służbowego sprintera... albo dostać się do środka auta i wyciągnąć z niego co można, nie wspominajać o spuszczeniu powietrza lub przebiciu opon ... przyjeżdzam ze znajomym, wracaliśmy akurat z wieczornego piątkowego spotu, wiadomo gdzie. podjeżdzam pod Mój dom, stoi trzech gości z piwem, opierają się o auto, wydało mi się to dosyć podejrzane bo pobliski sklep był od 30 minut zamknięty a goście dziwnie się zachowywali obserwując wszystko dookoła (jednego znam z widzenia dosyć dobrze, a sąsiad mi wspomniał dzisiaj rano że dwóch kręciło się koło samochodu od tygodnia ) wjechałem autem na podwórku i delikatnie przyczaiłem się co Ci "ludzie" kombinują... jeden z nich przeszedł przez całą szerokość mojego płotu by spojrzeć czy już wszedłem do domu... poszedłem do domu po ojca ... wyszedł... no i 30 sekund potem się zaczeło.. coś hukneło, takie wrażenie jakby jeden z nich chciał wybić szybe... widziałem tylko jego nogi pod samochodem jak przechodził od tyłu do przodu auta i łapał za kabel od CB.. krzyknołem.. ojciec też, wybiegliśmy za nimi to spierdzielali tak jak nie jeden samochód potrafi jeździć.... uciekli gdzieś na pobliskie działki.. do 2 w nocy ich szukaliśmy i czatowaliśmy na ulicy do czasu aż jeden z nich przechodził przez ulice gdzieś w odległości 800metrów od miejsca w którym byliśmy .... złapaliśmy go... standardowo chciał udać że nic o niczym nie wie.. i że on tylko był popatrzeć... tak czy siak miał przejeb... :baseball: oczywiście nie miał wyjścia i zdradził swoim kompanów.. jeden pracuje w firmie koło mojego domu, mam znajomego który zna właścicieli zadzwonił i powiedzieli że ten chłopak nie przyszedł wogóle do pracy... ma być w poniedziałek... trzeci mieszka jakieś 2 km od mojego domu, wiec sytuacja jest rozwojowa....

Opublikowano

ehh.... co za frajerstwo istnieje w tej polsce to szok.....dosłownie brak słów....

:no: :no: :no: :no: wczoraj wieczorem chcieli mi zaj... służbowego sprintera... albo ukraść CB, nie wspominajać o spuszczeniu powietrza lub opon ... przyjeżdzam ze znajomym, wracaliśmy akurat z wieczornego piątkowego spotu, wiadomo gdzie. podjeżdzam pod Mój dom, stoi trzech gości z piwem, opierają się o auto, wydało mi się to dosyć podejrzane bo pobliski sklep był od 30 minut zamknięty a goście dziwnie się zachowywali obserwując wszystko do okoła (jednego znam z widzenia dosyć dobrze, a sąsiad mi wspomniał dzisiaj rano że dwóch kręciło się koło samochodu od tygodnia ) wjechałem autem na podwórku i delikatnie przyczaiłem się co Ci "ludzie" kombinują... jeden przeszedłem przez całą szerokość mojego płotu by spojrzeć czy już wszedłęm do domu... poszedłem do domu po ojca ... wyszedł... no i 30 sekund potem się zaczeło.. coś hukneło, takie wrażenie jakby jeden z nich chciał wybić szybe... widziałem tylko jego nogi pod samochodem jak przechodził od tyłu do przodu auta i łapał za kabel od CB.. krzyknołem.. ojciec też, wybiegliśmy za nimi to spierdzielali tak jak nie jeden samochód potrafi jeździć.... uciekli gdzieś na działki.. do 2 w nocy ich szukaliśmy i czatowaliśmy na ulicy do czasu aż jeden przechodził przez ulice.. złapaliśmy go... standardowo chciał udać że nic o niczym nie wie.. i że on tylko był popatrzeć... tak czy siak miał przejeb... :baseball: oczywiście nie miał wyjścia i zdradził swoim kompanów.. jeden pracuje w firmie koło mojego domu, mam znajomego który zna właścicieli zadzwonił i powiedzieli że ten chłopak nie przyszedł wogóle do pracy... ma być w poniedziałek... trzeci mieszka jakieś 2 km od mojego domu, wiec sytuacja jest rozwojowa....

Brak słów. Dobrze przynajmniej, że wiesz kto, zawsze coś z tym można zrobić.

Kiedyś mieliśmy podobne przygody z sąsiadami z ulicy... Najpierw przypadkowo zostawiony w samochodzie portfel i szyba, później radio i szyba, szopa, rower... Się okazało, że za wszystkim stał sąsiad z którym moja siostra się wychowywała, często przychodził do nas, wiadomo, po sąsiedzku... Jak ukradł rower to go za rękę złapaliśmy i wszystko wyszło na jaw. Kilka dni później jego brat przyniósł radio i przeprosił za gnojka. Ale było za późno, dostał małe manto, ojciec go troche postraszył, bez policji się nie obyło. Posiedział jakiś czas, nei pamiętam ile. Ale się uspokoił. Nawet na ludzi wyszedł...

Opublikowano

ja wczoraj policji nie wzywałem... bo może być po złości jeszcze gorzej...

dosłownie BURACTWO !!!!!!!!!!

Opublikowano

Najpierw przypadkowo zostawiony w samochodzie portfel i szyba, później radio i szyba, szopa, rower...

pamiętam jak to było z tym rowerem :kwasny:

takim gnojom to od razu powinni ręce odcinać :/

Wera film nawet spoko ;) choć spodziewałem się większej ilości aut i wyścigów..

Krystian, A3 póki co nie jest na sprzedaż bo nie mogę go sprzedać co najmniej do września

Opublikowano

Najpierw przypadkowo zostawiony w samochodzie portfel i szyba, później radio i szyba, szopa, rower...

pamiętam jak to było z tym rowerem :kwasny:

takim gnojom to od razu powinni ręce odcinać :/

Wera film nawet spoko ;) choć spodziewałem się większej ilości aut i wyścigów..

Krystian, A3 póki co nie jest na sprzedaż bo nie mogę go sprzedać co najmniej do września

No, w samą komunię, prezent komunijny :P
Opublikowano

jutro jakiś spot będzie czy nie?

Opublikowano

wstępnie się pisze....

Opublikowano

Krystian, A3 póki co nie jest na sprzedaż bo nie mogę go sprzedać co najmniej do września

Spoko ;) Jeśli ona czegoś nie znajdzie do tej pory to być może odezwę się.

Opublikowano

Krystian, A3 póki co nie jest na sprzedaż bo nie mogę go sprzedać co najmniej do września

Spoko ;) Jeśli ona czegoś nie znajdzie do tej pory to być może odezwę się.

tylko niech się nie spodziewa, że ten samochód będzie na sprzedaż, tak jak inne "perełki" od handlarzy z 2007 za 40-50 tys...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.