Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdrowienia z miejscowosci Ryki :good: zostalo mi jeszcze jakies 100 km do mojej babci

kieruj bezpiecznie, a nie telefonem się bawisz :tongue4:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niezapomnijcie zegarkow przestawic :decayed:

Opublikowano

to co może lista na jutro... Świecie załóżmy 15:30 wstępnie. Zawsze możemy podjechać znowu pod garaż Wiśni i będzie lepsza frekwencja :naughty:

1. Janekx

Opublikowano

to co może lista na jutro... Świecie załóżmy 15:30 wstępnie. Zawsze możemy podjechać znowu pod garaż Wiśni i będzie lepsza frekwencja :naughty:

1. Janekx

ja mam jutro na drugą zmianę do roboty :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ja niestety jutro sobie dorabiam także ze spota nici w moim wykonaniu

Opublikowano

jesli ktoś z Bydg...jeszcze pojedzie to też się wybiorę :evil:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 20:31_________________________________________________a całę kujawsko-pomorskie już śpi??

Opublikowano

to co może lista na jutro... Świecie załóżmy 15:30 wstępnie. Zawsze możemy podjechać znowu pod garaż Wiśni i będzie lepsza frekwencja :naughty:

1. Janekx

2. Bula87

no to i ja się wpiszę :good: zapraszamy

Opublikowano

a długo ten spot bedzie? wpadłbym też bo nigdy mnie nie było :bag: tylko że o 17.00 - 17.30 :gwizdanie:

Opublikowano

Dzisiaj mogę podjechać pod PiP ba Broniewskiego :kox:

Opublikowano

Byłem w Trzeciewcu na "chińczyku" i widziałem jak wieźli chyba akurat tą ciężarówkę na 3 lawetach. 1-ciągnik, 2 - naczepa, 3 - jakieś resztki.

Opublikowano

Pozdrowienia z miejscowosci Ryki :good: zostalo mi jeszcze jakies 100 km do mojej babci

kieruj bezpiecznie, a nie telefonem się bawisz :tongue4:

Akurat stanalem wtedy na obiad wiec nie bawilem sie telefonem :P

Opublikowano

Byłem w Trzeciewcu na "chińczyku" i widziałem jak wieźli chyba akurat tą ciężarówkę na 3 lawetach. 1-ciągnik, 2 - naczepa, 3 - jakieś resztki.

w ostatnie drzewo przywalił, to trzeba miec pecha :wallbash: na szczęście dla innych kierowców drzewko już wycięte [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 16:32_________________________________________________

to co może lista na jutro... Świecie załóżmy 15:30 wstępnie. Zawsze możemy podjechać znowu pod garaż Wiśni i będzie lepsza frekwencja :naughty:

1. Janekx

ta... tylko dwójkami wchodzić bo mało miejsca :naughty:

Opublikowano

coś tu duża cisza nastała...chyba wszyscy w rozjazdach :evil:

Opublikowano

a spot był? bo chciałem w końcu przyjechać ale cisza tu była...

Opublikowano

nic nie było :confused4:

Opublikowano

Artur, ale fotki dodałeś w swoim linku :good: ja korzystając z ładnej pogody też coś zrobiłem :tongue4:

20111030137a.jpg

20111030136a.jpg

Opublikowano

Buła dzieki za pozytywny komentarz :notworthy:

Opublikowano

Buła dzieki za pozytywny komentarz :notworthy:

spoko tylko ten "CBŚ" z tablicy usuń, bo podejrzanie wygląda :polew:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 23:00_________________________________________________ :bry:

Opublikowano

Kto w sobotę leciał obwodnicą 3M na wysokości Kartuskiej w kierunku Łodzi czarną B6 sedan blachy CG 55155 czy coś takiego z naklejką klubową na klapie ?? Ja leciałem obok z kumplem B5 po II lifcie w kolorze morskich kąpielowych majtek... :decayed:

Opublikowano

Siemanko :kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.