Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ehm :(

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ustalamy nastepny termin ale taki zeby wiekszej liczbie osob pasowalo i ni musi byc jutro a w tyg tez wam pasuje?? czy tylko weekendy??

Opublikowano

mi pasuje w sumie zawsze tylko dac znac

Opublikowano

Ja niestety jestem tylko do piątku,

i zjade dopiero za dwa tygodnie.

Jeśli tylko będe w domu to się pisze...

Opublikowano

...no dokladnie...jak wam pasuje, czy mogloby byc w dzien powszedni, czy tylko w weekendy??

Pozdro.

Opublikowano
  • Autor

ustalmy panowie jakiś dzień w tygodniu...

Opublikowano

yhyh tylko zeby bylo cieplo bo ostatnie dni sa jakies zimne ;/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czyli kiedy to spotkanie

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie nawet jutro drodzy przyjaciele.. :>

Opublikowano

i jakos sie nic tu nie dzieje :blink:

Opublikowano
  • Autor

przyjaciele zapowiada się ciepły weekend, komu pasuje zapraszam do myślecinka w sobote popołudniu bo bede oblegał tamtejsze stawy ;):good:

Opublikowano

w sumie rodzinke wziasc na spacerek niezly pomysl

Opublikowano

Ja będe w domku w niedziele i pisze się na spotkanie..

Opublikowano

Witam kolegów z Bydgoszczy i okolic. Przepraszam, że zmieniam temat, ale jestem w potrzebie i jedynie na was mogę w tej chwili liczyć. Napisałem co prawda swoją prośbę w dziale "zakup kontrolowany" ale póki co bez odzewu. Pojawiło się następujące ogłoszenie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6508996. Czy ktoś z mieszkańców Bydgoszczy zna lub oglądał to auto? A może ktoś jest w stanie przy okazji je oglądnąć? Niewykluczone, że będę się tam wybierać na oględziny auta z opcją jego kupna, ale chciałbym cokolwiek wcześniej wiedzieć na jego temat od osób niezależnych. A może jest ktoś kto ma Vaga i z kim mógłbym się umówić na wspólne oględziny samochodu? Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc.

Opublikowano

nie znam tego auta i jakos go nie widzialem na uliczach raczej ... w tym tyg raczej ciezko bedzie u mnie z czasem zeby je zobaczyc a w nastepnym to niewiem , ale juz to fotce z opona przednia co pokazuje ze jest nowa jest cos nie tak bo jak sie przyjrzysz jak blotnik dolega do poczatku progu jakos tak nie spasowane raczej to jest

Opublikowano

Czesc, też to zauważyłem aczkolwiek może to być głupstwo, skutek jakiegoś wcześniejszego otaracia czy obicia. No właśnie takie rzeczy chciałbym sprawdzić. Rozumiem, że nie możesz, ale dzięki za odzew.

Opublikowano

koledzy zmieniam punkt :thumbup:zamieszkania CB na CT

wiec sadze ze niedługo sie widzimy na jakimś zapoznaniu :evil:

idę na WSB może ktoś tez tam uczęszcza co?

PS. jestem na etapie poszukiwań lokum jak juz bede to sie odezwę

:a4fan::quattro::ON:

Opublikowano

czy bedzie coś w naszym regionie ??

jakiś zlocik czy coś w tym stylu ??

Opublikowano
  • Autor

może niedzielka za tydzień, tradycyjnie na parkingu" Hali Łuczniczki " godz.14 stałe grono mile widziane hehe :notworthy:

Opublikowano

Dla wtajemniczonych i zainteresowanych :)

Pamiętam,mam,jestem na etapie instalowania oprogramowania i prob :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.