Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ustalimy twarde zasady co do terminu i miejsca to nie będą skromne :).

Bo teraz to tak czysto spontanicznie się umówiliśmy.

Felgi sobie szukam ale cały czas nie wiem czy zmieniać na większe:

te są na moją kieszeń - http://www.allegro.pl/item645603653_a4_s4_5x112_225_45_17_super_felgi_do_audi.html

A te mi się bardzo podobają - http://www.allegro.pl/item639209906_felgi_19_audi_rs4_jasny_chrom.html - ale już chyba było by przegięcie

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

te dwa komplety sa :good:

Opublikowano

Te drugie 19" są kozackie ale do takiego wzoru trzeba by było dopasować resztę. Zobacz jak takie 19" tyle że w czerni prezentują się na B6 Flyer'a:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_quattro_sline_19_schwarz_pakiet_projekt_w_toku-t14125.0.html

Opublikowano

witam

a nie chce ktos alu RH, kumpel ma takie same jak w linku, byly zalozone w nowym passacie, sprzedal go i alu mu zostalo,

tez 17 cala z oponami falken 225/45/17

http://motoallegro.pl/item639799752_piekne_felgi_rh_rozstaw_5x112_z_oponami_bmc.html

Opublikowano
7.06.2008 [niedziela] lub 6.06 - Proponuję zrobić spot-grill na pasie koronowskim, albo ... w Skłudzewie, 5 km od Złejwsi. Jest tam fajny pałacyk, i miejscówka gdzie można porobić fajne fotki. (...)
W ten weekend wyprawiamy roczek córeczki więc ja odpadam :(

[edi]

W moim przypadku weekendy robią się coraz bardziej problematyczne... :wallbash: Jeśli pasuje Wam środa to najczęściej jestem free :hi:

Opublikowano

witam

a nie chce ktos alu RH, kumpel ma takie same jak w linku, byly zalozone w nowym passacie, sprzedal go i alu mu zostalo,

tez 17 cala z oponami falken 225/45/17

http://motoallegro.pl/item639799752_piekne_felgi_rh_rozstaw_5x112_z_oponami_bmc.html

no całkiem niezłe choć to 17". Ale wszystko zależy jak by wyglądał po założeniu. A gdzie kumpel mieszka? i po ile chce je ożenić z tymi oponkami (i czy oponki są w dobrym stanie oraz te fele)

Opublikowano
  • Autor

hehe Reniu widze że mój Fabian, bedzie miał koleżanke na spotach :naughty:

Opublikowano

Hehe... córcia już na jednym spocie była :gwizdanie:

Opublikowano

a w jakim mieście robicie te spontaniczne zlociki co tydzień chętnie bym zajrzał :hi:

Opublikowano

Bydgoszcz lub Toruń

Opublikowano

kto jest chetny na sierode?

Opublikowano

Witam, jestem nowy na A4-klub i z chęcią wpadłbym na mój pierwszy jakiś spocik, poznać ekipe. Pozdrawiam czekam na propozycje

Opublikowano

Środa 3.06

1. dropsone

2. Reniu

3. ...

Opublikowano

niestety w srode odpadam bo jestem w pracy od 6:50 do 21:00 :wallbash: no chyba ze teraz zlocik w bydzi u mnie w pracy :tongue4: miejsca jest duzo hihi dach tez jest wiec jak bedzie padac to bedzie sie gdzie schowac :gwizdanie: napisze cos na forum inowrocław moze tez by podjechali :)

Opublikowano

Witam. Jak będziecie coś organizować w przyszłym tygodniu to prosiłbym o Toruń ponieważ muszę jechać dobić transakcji z kolegą dropsone. Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Z mojej strony środa odpada. Sorry chłopaki ale jakoś w tygodniu nie mam za wiele czasu.

ps. henias1987 czekam na fotki felunku i gumy.

Opublikowano

jak nie bede mial pilki to podjade

jutro dam znaka

Opublikowano
  • Autor

jestem jutro

Środa 3.06

1. dropsone

2. Reniu

3. Felipe.avant

Opublikowano

no nie no widze ze juro jak narazie to same przody poliftowe beda.....

Opublikowano
  • Autor

więc jutro dla zainteresowanych podziemny parking TESCO-BYDGOSCZ gdyż może padać godz.19.00

będzie WAG warto podjechać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.