Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Majki wyłacz CAPSa jak piszesz, bo chyba nie krzyczysz na nas ciągle ;)

capslocko.th.jpg

Felgi ładne, pasują :good: Chetnie oblookam je na żywca na jakimś spociku :hi:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajne fele majki

Opublikowano
  • Autor

Felgi ładne, oponki pewnie jeszcze lepsze jak michelin :good: Lista obecności:

1.Paweł

2.Binek

3.Felipe

Opublikowano

Felgi ładne, oponki pewnie jeszcze lepsze jak michelin :good: Lista obecności:

1.Paweł

2.Binek

3.Felipe

1.Paweł

2.Binek

3.Felipe

4.Majki :good:

5....?[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 23:17_________________________________________________

Majki wyłacz CAPSa jak piszesz, bo chyba nie krzyczysz na nas ciągle ;)

capslocko.th.jpg

Felgi ładne, pasują :good: Chetnie oblookam je na żywca na jakimś spociku :hi:

Reniu a ty na niedziele sie nie piszesz? :mysli:

Opublikowano

A gdzie ten spocik grillowy?? i o której godzinie??

Opublikowano
Reniu a ty na niedziele sie nie piszesz? :mysli:
:no: ten weekend niestety nie wyda :(

Poróbcie chociaż trochę fotek aby nieobecni mieli czego żałować :decayed:

Opublikowano

witam wszystkich, pogoda sie poprawila,troszke wiaterek wieje ale sloneczko swieci i chyba jest calkiem przyjemnie, zastanawiam sie czy ten grill dzis organizowac koniecznie, za tydzien moze byc wieksza frekwencja, dzis ze strony torunia moge byc ja ,binek i moze kroghot, a z bydzi felipe i pawel, więc? :mysli: nie ma dropsona, newman wyjechal na weekend, rafi jest w pracy, za tydzien te osoby z tego co wiem by mogły być, to może dzis spocik jakis na bajerke sie spotkamy i parę nowych fotek strzelimy??? :good: co wy na to?

Opublikowano

Dobry pomysł tym bardziej że zaraz chce wyruszać do Biskupina na wycieczkę :)

Opublikowano

Musze tez kiedyś sie zorganizować i was odwiedzić

Pozdrowienia dla :a4fan:

Opublikowano

ja 2 tygodnie temu bylem w biskupinie, uwazaj Kroghot zeby ci glowy nie obcieli bo z mieczami tam szaleją, witam wszystkich, pogoda sie poprawila,troszke wiaterek wieje ale sloneczko swieci i chyba jest calkiem przyjemnie, zastanawiam sie czy ten grill dzis organizowac koniecznie, za tydzien moze byc wieksza frekwencja, dzis ze strony torunia moge byc ja ,binek i moze kroghot, a z bydzi felipe i pawel, więc? nie ma dropsona, newman wyjechal na weekend, rafi jest w pracy, za tydzien te osoby z tego co wiem by mogły być, to może dzis spocik jakis na bajerke sie spotkamy i parę nowych fotek strzelimy??? co wy na to?

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 10:24_________________________________________________ja dłużej nie czekam, zmykam do bydzi, bedziemy pewnie razem z binkiem, podjedziemy do rafiego na stacje, na bajerke jakby co to tel 603456517, pozdro[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 12:05_________________________________________________no no, jakie tu zainteresowanie przez cały dzień było :thumbdown: już nie chce przypominac tej listy wczesniejszej kto sie pisał na grilla albo mówił na ostatnim spocie,a sie wcale nieodezwał :polew: z takim podejsciem? :mysli: nikomu w tych czasach nie można ufac!!! :no:

Opublikowano

A już miałem się pytać czy zmontowaliście jakieś spotkanko :gwizdanie:

Opublikowano

W tą niedzielę jedziemy na grilka do Koronowa, jedzie Majk, Rafi, Pawel89 i moja skromna osoba DJ BInek :P Jeśli jest ktoś chętny z poza listy, proszę pisać.

Opublikowano

Ja się chętnie wybiorę :hi:

Opublikowano

Majki jeśli na mnie liczyłeś to sorry ale pisałem że jadę na wycieczkę do Biskupina.

co do grilla to puki co mnie wpiszcie na rezerwową listę - 70% że będę - proszę napisać jeszcze o które godzinie i gdzie jest to koronowo?

Opublikowano

Majki jeśli na mnie liczyłeś to sorry ale pisałem że jadę na wycieczkę do Biskupina.

co do grilla to puki co mnie wpiszcie na rezerwową listę - 70% że będę - proszę napisać jeszcze o które godzinie i gdzie jest to koronowo?

mozesz wyruszyc z majkim :)

a na rozluznienie i poprawienie humoru

Opublikowano

ja tez sie postaram podjechac ale nic jeszcze w 100% nie obiecuje

Opublikowano

Jak dobrze pójdzie to będę już z nowym gadżetem :dance: Na razie nic nie mówię... :gwizdanie:

Opublikowano

ja np: w niedziele pojechalem sobie na bajerke do rafiego na stacje i myjnie tez ogarnąłem, pelna rekraacja wycieczka do bydzi na luzie ale widze ze niektórym ciężko jest się zebrac, oj cięzko i z kim tu cos organizować :polew::thumbdown::mysli: martwię sie tylko żeby kilku klubowiczów nie przerosło zoorganizowanie wyjazdu do piły na zlot bo cos mi sie obilo o uszy, ja chyba nie jade więc sie nie udzielam. BEZ KOMENTARZA :thumbdown:

Opublikowano

Mapka:koronowo.gif

Niedziela 21.06.2009.Proponuję spotkać się na miejscu koło 12, my będziemy gdzieś do 15-16.

Opublikowano

albo razem sie zbierzemy i wieksza liczba pojedziemy :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.