Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i kolejny udany spocik zaliczony ;) a teraz czas na :drinks:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale zwala pod bazyliką... hahaha

Opublikowano
  • Autor

dawac foty bo drink mi sie konczy;)

Opublikowano

ale zwala pod bazyliką... hahaha

No ale tak patrząc na to na spokojnie, to gdzie u tego gościa była miłość bliźniego?? ;]]]

Opublikowano

hehe nie bylo <kogo to pomysl był??> :cool1:

Opublikowano

ale zwala pod bazyliką... hahaha

No ale tak patrząc na to na spokojnie, to gdzie u tego gościa była miłość bliźniego?? ;]]]

jak źródełko wyschnie to i miłość wygasnie :polew: nie zapłacone to zdjecia nie powinny byc zrobione :gwizdanie:

Opublikowano

gdzie te foty ?????? :tongue4: zobaczymy co tam wyszło :kox:

Opublikowano

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/271dae4aa29ef7a1.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/255a39a279da4775.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79e53da578345244.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4869fd83827bf174.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/341af085d0cf79c9.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/783e0efbdbecbfc3.html to jest najleprze;d :hi:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 22:51_________________________________________________prosze tu sa;d[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 22:51_________________________________________________ :a4fan::black:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 22:53_________________________________________________Pomocy :dzijavascript:void(0);ura: :dziura: :dziura: :dziura: :dziura: nie pali mi tylna lampa zmienialismy zarowke i d*pa( z przodu po tej samej postojowka tez nie dyrydy)

Opublikowano

bezpieczniki sprawdz

Opublikowano

konkretne to foto przy bazylice :good: kozak :naughty:

Opublikowano

Opcja Bazylika była najlepsza :ranting1: :evil2::polew: , no i kot samobójca przyczajony między pasami koło pogotowia :shocked:

spot20090922001.th.jpg spot20090922002.th.jpg spot20090922003.th.jpg spot20090922004.th.jpg spot20090922005.th.jpg spot20090922006.th.jpg spot20090922007.th.jpg spot20090922008.th.jpg spot20090922009.th.jpg spot20090922010.th.jpg spot20090922011.th.jpg spot20090922012.th.jpg spot20090922013.th.jpg spot20090922014.th.jpg spot20090922015.th.jpg spot20090922016.th.jpg spot20090922017.th.jpg

Opublikowano

no ale wtedy by mi lewe nie siwecily jak to by byly pezpieczniki

ps:

kardynał:to jest chamstwo:) :kox:

Opublikowano

nastepnym razem napiszemy do papieża... ale nie wiem czy on tu cos wskóra..

nawet sie krzykacz załapał na jedna fotke... heeheh

chlopaki.. fotki pierwsza klasa

rajd nocny uważam za udany :)

Opublikowano

no ale wtedy by mi lewe nie siwecily jak to by byly pezpieczniki

ps:

kardynał:to jest chamstwo:) :kox:

sa dwa bezpieczniki na prawa i lewa strone

Opublikowano

Petara - 100% żarówki wymienione i wszystko naprawione :good: także niech Majki sie zastanowi :naughty:

Opublikowano

No to elegancko :decayed: Szkoda tylko że to żarówki a nie diody bo by mogło być ciekawie :kox: Majki juz dawno się zastanowił:P

Opublikowano

Chłopaki który z Was był dziś koło 19 w Piotrze i Pawle? Bo przez te wasze lampy i przyciemnione szyby nie umiem poznać ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.