Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To pewnie Tomek bo ja ostatnio lansuje się Mercem :embarrassed::evil:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja bede sie lansował kwadratową A6 2,5 TDI ;P moj stary kupił sobie tego kaszlaka, jak obadam to zdam relacje ;)

Opublikowano

a ciebie dzis widzialem grzegoz chyba w pobllizu jana pawla:)

Opublikowano

Nie, nie... Dzisiaj nie wyjeżdzałem..., może jakiś sobowtór? :)

Opublikowano

No to elegancko :decayed: Szkoda tylko że to żarówki a nie diody bo by mogło być ciekawie :kox: Majki juz dawno się zastanowił:P

moze niech kazdy za siebie pisze co? :polew: zastanowie sie to dam znac :tongue4:

Opublikowano
A ja bede sie lansował kwadratową A6 2,5 TDI ;P moj stary kupił sobie tego kaszlaka, jak obadam to zdam relacje ;)
Braszka taką śmiga i całkiem fajnie to chodzi i nawet się zbiera. Trochę ciężka locha jest, plusem skrzynia 6.
Opublikowano

Charczy mi głośnik w drzwiach pasażera - nie ma ktoś zbędnego na sprzedaż? Do avanta z tubą z 8 głośnikami, ale nie bose

Opublikowano

ja mam 4 glosniki ale 10 tki:P wiec o 3 cm za male;p nie lepeij kupi hertze za 200zl tobrej klasy badz nizsza polka pioneera za 100 magnaty itp

Opublikowano

Chce w przyszłości zmienić całe audio, ale na razie potrzebuje ten jeden głośnik, bo mnie wkurza to charczenie...

Opublikowano

zmiejsz tony niskie dodaj troche wysokich i nie sluchaj tak glosno

Opublikowano

Tia, mogę w ogóle nie słuchać muzy, ale nie o to mi chodzi ;]

Opublikowano

Byłem wczoraj z dropsonem na spocie audi8 u nas w toruniu, chlopaki wporządku i podobnie jak u nas jest klimat,bajerka i podobne :audi: tez spotykaja sie z chlopakami z bydzi, zaprosilem ich na spota w srode w toruniu niech popatrza sobie na nastepcow ich 80-tek, no i mam nadzieje ze w koncu do torunia podjada chlopaki ze starej ekipy a4, zauwazylem ze mlodsi klubowicze jeżdżą na spoty a starsi cos niemrawo :gwizdanie: czyzby jakas skladka na paliwo wisiała w powietrzu :polew: pozdrowionka. Newman, na jakim etepie są kalendazyki? :mysli:

Opublikowano

piszmy "ulotki" informacyjne o spotach...

Opublikowano

na tą srode jeszcze ich nie bedzie... ale na nastepna juz powinny być gotowe

Opublikowano

Witam wszystkich:) chciałem zapytac kto jezdził tym autkiem bo mam pare pytan bo chciał bym go kupic:)

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9944218

Opublikowano

ja wiem ale poprzedni właściciel był z Nakła wiec to chyba te rejony:> blacha na aucie jest CNA...

Opublikowano

jak tam jakieś plany na spocik w środe????????? pzdr

Opublikowano

a co tu planowac :wink4: jedziemy do Torunia i tyle :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.