Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie,

Niedaleko Was jest mały paździoch. Mam prośbę czy ktoś mógłby podjechać dzisiaj i go luknąć ? Jeżeli macie vaga to będę wdzięczny za sprawdzenie autka.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10595814

Pozdrawiam

Jak coś to PW poproszę.

Kurde ja mam 5 h pociągiem :confused4: jakby był ok to wziąłbym ją bo mam jedną dogadana z klubi seata ale na przyszły tydzień. Nikt się nie znajdzie ?

Ogarnie ktoś to ?

chyba nie ma chetnych a jest z bydzi kawalek drogi

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ostatnio byl koles na stacji co chce sobie takie cos :gwizdanie: załozyc do passata 2.8

ale do audi tez pasuje szkode ze nie do mojej ;( albo do 1.6 bo ktos ostatnio pytał :hi:

Audi A4 2.8L 30V PES G2 Supercharger 30-180km/h AHA ECU

Opublikowano

Zawsze mnie rozpierdzielał świst sprężarki niczym w Mad Maxie :kox:

Ogólnie projekt super, ale i koszty niemałe.

Skoro w pasku B5 się Wam podobało, to co powiecie na takie doładowanie w RS4 B7? :naughty:

Opublikowano

no.. podobnie do mojego idzie... :polew:

Opublikowano

Ciekawe jakie koszty musiałbym ponieść by przebudować mojego Avanta na RS4 Avant MTM :gwizdanie:

pewnie bardziej opłacałoby się kupić Bentleya Continentala GT, no i najważniejsze silnik benzynowy a ja zdecydowanie potrzebuję ropniaka :tongue4: może dałoby radę wcisnąć silnik TDI np V12 368kW (500PS) i imponujące 1000Nm w zakresie 1750 do 3250 obr/min normalnie 2 w 1 rodzinne kombi z przyspieszeniem RS4

http://autofoto.pl/blogs/ash/archive/2009/04/27/audi-q7-v12-tdi-vs-bmw-m5-drag-race.aspx

Opublikowano

Marne 5000$ na superchargera do B5 :gwizdanie:

http://www.superchargersonline.com/product_detail.asp?PartNumber=PES-2830VSC

mrt... Wszystkie te przeróbki mają jedną wspólną cechę... w żadnym wypadku nie są ekonomicznie uzasadznione :naughty:

swojego mógłbyś wydłubać na prawie 300 koników i ponad 500 niutków i koszt byłby znośny.

Opublikowano

mrt... Wszystkie te przeróbki mają jedną wspólną cechę... w żadnym wypadku nie są ekonomicznie uzasadznione :naughty:

swojego mógłbyś wydłubać na prawie 300 koników i ponad 500 niutków i koszt byłby znośny.

niby tak czytałem o magicznych 280 KM i 500 Nm możliwych do wykręcenia w Polsce ale co roku sporo części do wymiany... :confused4:

Opublikowano

niezle furki :>

Opublikowano

jak niektórzy z słyszeli moja bestia zaniemogła ostatnio troszkę :confused4: ale po zmonitorowaniu na spokojnie sytuacji i wstawieniu do zaufanego mechanika okazało sie że poszła uszczelka pod głowicą, naszczęście tylko :cool1: no i pewnie niebawem pojawie sie na spocie :good: pozdrawiam :tongue4::a4fan:

a9bb4918fa195807med.jpg

e80b51405a691071med.jpg

Opublikowano

No czekamy z niecierpliwością.. co to za spoty bez prezesa toruńskiego oddziału :naughty:

Opublikowano

no niezle z ta uszczelka :(

Opublikowano

szit... ale dobrze ze tylko to...

oby Cie nie skasował za duzo

Opublikowano
  • Autor

IMPREZA ANDRZEJKOWA NA BARCE 28.11.09 BYDGOSKO-TORUŃSKIEGO KLUBU AUDI A4

LISTA

1. TOMEK +1

2. RAFI +1

3. Felipe+1

4. Petara+1

5. Reniu +1 ?

6. .... ?

Opublikowano

IMPREZA ANDRZEJKOWA NA BARCE 28.11.09 BYDGOSKO-TORUŃSKIEGO KLUBU AUDI A4

LISTA

1. TOMEK +1

2. RAFI +1

3. Felipe+1

4. Petara+1

5. Reniu +1 ?

6. hdb +1

7. .... ?

A tentego.. o której zaczynamy?

Opublikowano
  • Autor

przypominam, zapisy na liste tylko do środy /koszt od pary zaledwie 10zł/

Opublikowano

Dalej panowie wpisywać sie ladnie :gwizdanie:

Jak ze środą 19 spocik pod tesco :mysli: ????? a jak cosik mozna znow na orlen udeżyć :naughty: Kto wogle chetny ???????

Opublikowano

Na spocik chętny jestem ;) A w sobotę niestety nie mogę, impreza rodzinna... :kwasny:

Opublikowano

Gdyby tak nie wariował z pewnością auto by cały czas świetnie służyło: :gwizdanie: Ale nie po to sie kupuje 2.8 zeby jezdzic 50 co nie?? No wlasnie kto chce isc to sie wpisywac bo bedzie mysle gruba imprezka :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

==>> NAJNOWSZY SET <<==

"DJ Binek Live at DejaVu Toruń 14.11.2009.mp3"

http://www33.zippyshare.com/v/14156873/file.html

20 minuta pozdrowienia dla klubu Audi A4 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.