Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba chodzi o to że mając lampy Boscha z halogenami można pod to podpiąć lampy do jazdy dziennej, mając Valeo (bez halogenów) trzeba zrobić instalację do dziennych od podstaw.

dokladnie o to chodzi, tak by tylko wystarczylo wpiac sie pod lampe i dolozyc po 50 cm przewodu, zalozyc konektorki i wszystko roboty na 15min.... a tak musisz ciagnac kable do kabiny i ja bym nie podlanczal tego tak jak w instrukcji (o ile dobrze pamietam tam jest wiazka kabli z przekaznikiem nie me tylko wlacznika?), ale to wszystko zalezy czy bedziesz to podlanczal pod ori przycisk? jak bedzie pod ori to daj znac to powiem Ci jak to podpiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, wiazka kabli z przekaznikiem i bezpiecznikiem. kable do akku, 2x do lamp i 2 do kabiny. O jakim ori przycisku mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, wiazka kabli z przekaznikiem i bezpiecznikiem. kable do akku, 2x do lamp i 2 do kabiny. O jakim ori przycisku mówisz?

o orginalnym wlaczniku do hallogenow, zeby nim wlanczac swiatla chyba ze chcesz to jakos inaczej zalanczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja a4 umarła.O dałem do serwisu autko i wymieniali świece na dzień dzisiejszy mechanik dziala pełna para robi głowice i resztę spraw gdyż 3 świeca pękła... :confused4: koszty B.Wysokie....Serwis Auto Partner Bielicka 78 Nie polecam :evil::angry::disgust: Obec nie jutro jadę do Warszawy i na spocie mnie nie będzie :( Pozrowka :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam, że kolejny mod zakończony! :D Światełka do jazdy dziennej: DONE!

Ostatecznie zrobiłem tak jak instrukcja mówi. Światełka załączają się automatycznie z włączeniem zapłonu. Kiedy włączam światła mijania, do jazdy dziennej gasną ;) Zaraz będą fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja a4 umarła.O dałem do serwisu autko i wymieniali świece na dzień dzisiejszy mechanik dziala pełna para robi głowice i resztę spraw gdyż 3 świeca pękła... :confused4: koszty B.Wysokie....Serwis Auto Partner Bielicka 78 Nie polecam :evil::angry::disgust: Obec nie jutro jadę do Warszawy i na spocie mnie nie będzie :( Pozrowka :embarrassed:

A byłeś w UOIKIKu jak Ci mówiłem? Jak mechanik zj***ł to nie powinieneś ponosić kosztów jego błędu.

* * *

Hej... bywalcy bydgoskich klubów... poradźcie koledze gdzie może zabalować:

http://www.a4-klub.pl/smf/piatek_w_bydgoszczy_co_robic-t114338.0.html;msg920246#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest obiecana fotka, wczoraj niby była ale coś się chyba skopało, bo ani tu ani w moim watku nie było widać...

Efekt:

mg0013m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja a4 umarła.O dałem do serwisu autko i wymieniali świece na dzień dzisiejszy mechanik dziala pełna para robi głowice i resztę spraw gdyż 3 świeca pękła... :confused4: koszty B.Wysokie....Serwis Auto Partner Bielicka 78 Nie polecam :evil::angry::disgust: Obec nie jutro jadę do Warszawy i na spocie mnie nie będzie :( Pozrowka :embarrassed:

A byłeś w UOIKIKu jak Ci mówiłem? Jak mechanik zj***ł to nie powinieneś ponosić kosztów jego błędu.

* * *

Hej... bywalcy bydgoskich klubów... poradźcie koledze gdzie może zabalować:

http://www.a4-klub.pl/smf/piatek_w_bydgoszczy_co_robic-t114338.0.html;msg920246#new

dokladnie po to dales do warsztatu-skoro popsuli musza na wlasny koszt naprawic. dlatego wiekszosc warsztatow boi sie wymiany swiec zarowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu potrzebuje samochodu na gwałt Gościu się wyparł rzeczoznawca wujek pow ze ciężka sprawa do wygrania... :thumbdown: był ocenił a gościu do sadu chce iść.... gra nie warta świeczki zanim sprawa się skończy minie pól roku jak nie dwa i co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieciekawa sytuacja :disgust: ... My też raczej staramy sie unikać wymiany świec żarowych ... no ale ktoś też musi się tego podejmować, owszem tez i zdarzają się ukręcone świece , ale głównie staramy się to rozwiązać w pokojowy sposób. Albo walczymy z ta głowicą i może ten gwint jeszcze da rade sie odwiercić bez zdejmowania ... no albo dużą cześc robocizny związanej ze splanowaniem, uszczelkami itd załatwiamy po kosztach . Cieżko jest coś takiego wygrać w sądzie.

życzę powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też porozsyłałem wszystkim znajomym i nieznajomym też. Facebook, wszystkie adresy mailowe, gg. Generalnie wszystko co się dało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...