Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

tak pija do Cibie bo Ty to napisales :polew:

a teraz Ty przyznaj ze napisales to dlatego bo nie mogles dzis Grzesiu byc z nami :polew:

a jak narzie w tym roku jak byla pogoda to zrobiliscie grila i bylo :good: (tylko sie domyslam bo nie bylem) a wiecej okazji nie bylo na organizacje czegos w plenerze :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

a teraz Ty przyznaj ze napisales to dlatego bo nie mogles dzis Grzesiu byc z nami :polew:

kurwica mnie brała że nie moge jechać...urlopy na żądanie już mi się wyczerpały...wykorzystane w dniach spotów :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu nastepny spot sie zorganizuje lepiej i bedzie good a dzisiejszy i tak byl mega udany bo pogoda nas zawiodla a autek bylo jak nalezy

Ps.Ok zobaczymy jak to wyjdzie.Było dużo autek ale co z tego od pól godziny parę osób się domagało wejścia do piotra i pawła albo do copernikusa.A to co Po copernikusie było to w ogole porażka i nie tylko ja tak myślę...

Nie zpominajmy ze Majki jest prezesem sekcji kuj-pom i sluchajmy sie jeden osoby a nie...jakies rewolucje...i jeszcze jedno jak komus spoty stane nie odpowiadaja to przeciez na lince go na spota nie ciagniemy

Ps. Z tego co wiem to tylko tak mówimy i a tak naprawdę chyba jest Jest Reniu i widać postepy

a i co do ramek i smyczy to ja kiedyś na luczniczce sie pytalem komu zamowic i temat ucichl a ja 5lat nie mam zeby sie 100razy pytac...jak widzieliscie ja juz smigam z ramkami klubowymi...

Ps.O tym właśnie mowie...Ja zrobiłem wpis na forum każdy wpłacił ten kto nie to wyłożyłem i tyle.A to że jeszcze niema to nie mój problem ze tak długo się czeka.. kasa od tygodnia leży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Panowie, Nowek ma rację. Spoty musimy planować dokładniej i nie zwalać wszystkiego np. na Majkiego bo on z Torunia i on jest odpowiedzialny. Myślę, że wspólnymi siłami moglibyśmy lepiej zorganizować nasze spotkania. Zaproponowałam dzisiaj trochę gimnastyki, ale nikt nie odpowiedział. Nie wiem, czy może zbyt skomplikowane zajęcie, ale myślę, że z naszym podejściem nie byłoby konkurencji tylko dobra zabawa. Ktoś rzucił hasło z lightfight i też ucichło.

Mam dwa rozwiązania:

1. albo każdy wykaże trochę zaangażowania i będziemy wspólnie spędzać czas na dobrej zabawie

2. albo będziemy robić spoty "proforma" na których będziemy tylko stali, żeby nie być gorszymi od klubów z innych województw.

A i jeszcze jedno. Wymówka z pogodą - nie kupuję tego. Jak ktoś chce wspólnie spędzić czas i się dobrze bawić, to pogoda mu nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Zaproponowałam dzisiaj trochę gimnastyki, ale nikt nie odpowiedział. Nie wiem, czy może zbyt skomplikowane zajęcie

Zuzk@ jakbyś miała mięsień piwny to też byłoby to skomplikowane :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wrescie ktos sie odwazyl zajac glos w slusznej sprawie nie chodzi tu o wiek i staz w klubie tylko o to by to robic z glowa i dbac o organizacje.A tu co jakis plan ktos wystawi to juz zaraz jest duszony w zarodku lub nie dochodzi do realizacjii.a bo to sie nie oplaca a to zrobimy prezenty takie a nie inne i to wszystko to sprowadza sie do punktu wyjscia.

Choc nie jezdze na spoty bo nie ma takiej mozliwosci ale sledze codziennie co tu jest pisane.

I widze ze majki pojawia sie bardzo zadko na forum ale zaraz chce cos komus udowadniac scigac sie z 100 konnymi autami ITP. I chce cos im udowadniac i wozi sie jak by to forum stwozyl i nazywa mlodych ludzi dzieciakami czy mlodzieza ktora jezdzi na gnojuwce co TO!!!!!!!!!!!.

Kazdy jezdzi tym co sobie kupil lub lubi lub na co go bylo stac

WSZYSTKO

PS. Majki pomysl dwa razy zanim cos palniesz postaw sie na kresce z 2.0 TFSI to zobaczysz wtedy siwy dym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowek ja nie mam do nikogo pretensji..o nic tylko hamuj swoje zapedy bo nie kazdy jest tak szybki w dzialaniu jak Ty...byly kiedy teksty ze trzeba sie spotkac obgadac rozne tematy (np. koszulki) i co i nic...Kierownik wrzucil temat na forum a na spocie ani slowem nie wspomina...i co uwazasz ze np. ja bede drazyl temat...otoz nie zamowie poprostu koszulke klubowa i bede mial...bo to sa wlasnei mlodziencze zapedy tak jak napisal Majki...

SKONCZMY TEMAT bo to do niczego nie prowadzi!!!!! POPROSTU NASTEPNY SPOT BEDZIE ZORGANIZOWANY!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Witam wszystkich wrescie ktos sie odwazyl zajac glos w slusznej sprawie nie chodzi tu o wiek i staz w klubie tylko o to by to robic z glowa i dbac o organizacje.A tu co jakis plan ktos wystawi to juz zaraz jest duszony w zarodku lub nie dochodzi do realizacjii.a bo to sie nie oplaca a to zrobimy prezenty takie a nie inne i to wszystko to sprowadza sie do punktu wyjscia.

Choc nie jezdze na spoty bo nie ma takiej mozliwosci ale sledze codziennie co tu jest pisane.

I widze ze majki pojawia sie bardzo zadko na forum ale zaraz chce cos komus udowadniac scigac sie z 100 konnymi autami ITP. I chce cos im udowadniac i wozi sie jak by to forum stwozyl i nazywa mlodych ludzi dzieciakami czy mlodzieza ktora jezdzi na gnojuwce co TO!!!!!!!!!!!.

Kazdy jezdzi tym co sobie kupil lub lubi lub na co go bylo stac

WSZYSTKO

PS. Majki pomysl dwa razy zanim cos palniesz postaw sie na kresce z 2.0 TFSI to zobaczysz wtedy siwy dym..

wyjaśnione :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: Majki chyba Cie zdejma z tronu Prezesa :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naowek ale zrozum tak sie nie da!!!! sam o tym dobrze wiesz ...przyjdzie czas to ustalimy na nastepny w Bydzie i to narazie niech wystarczy!!

PS. Zuza dzis Ty i Twoje auto "byliscie" atrakcja spota i to dale Ciebie za atrakcje :rose::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to, żeby każdy wlazł na samą górę na ściance. tu chodzi o dobrą zabawę. Zaproponowałabym park linowy, ale też nikt się nie podejmie, bo każdy woli ćwiczyć mięsień piwny, zamiast się trochę poruszać i powygłupiać. Życie nie kręci się wokół procentów i to też Panowie sobie uświadomcie. Pić to ja mogę z każdym w pracy, bo taki mam głupi zawód. Ale to nie o to chodzi. Sęk w tym, żeby się rozluźnić, dobrze bawić, powygłupiać, pośmiać i to Wam proponuję. Nie zawody i ściganie się, kto lepszy, zwinniejszy, kto szybciej pojedzie... przestańmy rywalizować i zacznijmy traktować się jak przyjaciele!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A reniu teraz widze ze czyta i nie wierzy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

RENIU pozdrowienia dla Ciebie!!!!!!

Widzisz jak mlodziez szlaej z Torunia pod 200km/h cigneli w ulewie :polew: :polew: :polew: :polew:

Zuza ja napstepny razem jade z Toba na wspinaczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naowek ale zrozum tak sie nie da!!!! sam o tym dobrze wiesz ...przyjdzie czas to ustalimy na nastepny w Bydzie i to narazie niech wystarczy!!

PS. Zuza dzis Ty i Twoje auto "byliscie" atrakcja spota i to dale Ciebie za atrakcje :rose::polew:

Artur, szkoda, że się tak szybko ulotniłeś, następnym razem wymyślę coś lepszego niż tylko guma...[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 00:39_________________________________________________

Pić to ja mogę z każdym w pracy, bo taki mam głupi zawód

daj na priv namiary gdzie pracujesz :naughty:

To wcale nie jest śmieszne. Mam najgłupszy zawód świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...