Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Grzechu umyłeś i znowu będzie padać :polew: a ja skończyłem angola robić... kurde 12 i 13 mam egzaminy na FCE :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Grzechu umyłeś i znowu będzie padać :polew:

musiałem bo kupa na masce była :disgust:

a nie będe sobie przyjemności umycia całego auta odbierać...jak już coś robie to full zestaw[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 16:13_________________________________________________

kurde 12 i 13 mam egzaminy na FCE :kwasny:

olej to, nauka nic Ci nie da :evil: ... my klubowicze damy Ci przyszłość :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie mam zamiaru tego uczyć, bo angielski umiem dobrze - tylko papier zawsze się przyda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wróciłem.pieściłem maleństwo :naughty: Posprzątane w środku,autko umyte i zatankowane na fuullll.Teraz można śmigać.W czwartek wyjazd do Bysi i do Nakła.[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 20:44_________________________________________________Nie wiem jak Wy,ale mnie to ruszyło : http://www.a4-klub.pl/smf/prosze_o_pomoc-t135216.0.html;topicseen ,może MY jako grupa Kuj-Pom może jakoś pomożemy?Chyba wypadało by jakoś wspierać się .Jestem tu bardzo krótko,ale nie patrzcie na to,chyba jakos trzeba pomóc koledze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno wróciłem do domu.. jestem padnięty i mam cholernie ciężki tydzień.. na szczęście jutro już się skończy... ehh niedługo sesja ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Myślęcinkiem.Ostatnio tam byłem , cała moja rodzina była zadowolona.Nie wiem jak wyglada tam grilowanie na własna rękę.Normalnie kiełbasa kosztuje od 8 do 14 zł.Piwo 0,4 litra 4 zł.Wiem że nie chodzi o koszty.Skoro mamy Audi to i stać nas na kiełbaske i jedno piwko :polew: .(żartuję).Polegam na koleżanki i kolegów z Bysi.Pózniej my też z toronto pokażemy co jest u nas ,można jechać na Barbarkę lub może do Ciurusia(Kasztorek),ale muszę pogadać z Majkim :cool1:

spoko, koledzy z bydzi nas teraz ugoszczą :good:

ne pewno nie będziemy im dłużni :naughty:

pozdro dla wszystkich :good::a4fan:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 22:29_________________________________________________Filip, skąd wiedziałeś że 6 lat w wulkanizacji pracowałem :polew:

pozdro... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy na to jakbym założył dokładkę przednią z Cupry? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...