Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie mega urzekające jest klimatyczne czerwone, delikatne podświetlenie Audi :notworthy: Dopierdzielę jeszcze podświetlane kratki i będzie cymes :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Tomiczka odbierz telefon :evil:

:polew:

Czyżby do pracy nie dotarł Tomek ? :wink4:

:hi:

Na popołudniówkę mamy Kieras. A dziś spałem ciut dłużej bo wczoraj trzeba było zostać i dokończyć robotę, no i zeszło prawie do 2-giej w nocy.

Pawele, spóźnione, ale szczere 100 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam aby nie wyrezać też czegoś ekstra do pakietu oświetlenia , tylko też trzeba pamietać że co za duzo to nie zdrowo :decayed:

Niby tak, ale jak rezasz to co inni mają w pakietach to chyba nie można nazwać że nie zdrowo :mysli: Pełen pakiet oświetlenia naprawdę wygląda imponująco. Mój jest nietypowy mam podświetlanie kratek, podłokietnika, funkcję comming home, a nie mam podświetlonego głupiego kubka na napoje o oświetleniu bocznym drzwi nie wspomnę - a lampki są :wallbash:

skoro lampki sa to ystarczy je podlaczyc :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mega urzekające jest klimatyczne czerwone, delikatne podświetlenie Audi :notworthy:

Ładnie ujęte. Ja określam to ciepłym wnętrzem.

Mam naprawdę wielką frajdę jak jade nocą, bo udało mi się z pakietem oświetlenia. PEŁEN!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już skończyłem rezanie, przynajmniej póki co :kox: ewentualnie wrzucę do środka BOSE, ale to jeśli znajdę w atrakcyjnej cenie.. programu nie będzie, dokładki nie będzie :P na tylne lampy mnie nie stać... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam aby nie wyrezać też czegoś ekstra do pakietu oświetlenia , tylko też trzeba pamietać że co za duzo to nie zdrowo :decayed:

Niby tak, ale jak rezasz to co inni mają w pakietach to chyba nie można nazwać że nie zdrowo :mysli: Pełen pakiet oświetlenia naprawdę wygląda imponująco. Mój jest nietypowy mam podświetlanie kratek, podłokietnika, funkcję comming home, a nie mam podświetlonego głupiego kubka na napoje o oświetleniu bocznym drzwi nie wspomnę - a lampki są :wallbash:

skoro lampki sa to ystarczy je podlaczyc :cool1:

Niby tak tylko, że u mnie jest tylko ta część czerwona - sama powiedzmy maskownica a w środku bebechów brak :thumbdown: więc tak czy siak muszę kupić nowe, albo rezać jakiś uchwyt na żarówkę no i oczywiście jakieś żarniki kupić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mega urzekające jest klimatyczne czerwone, delikatne podświetlenie Audi :notworthy:

Ładnie ujęte. Ja określam to ciepłym wnętrzem.

Mam naprawdę wielką frajdę jak jade nocą, bo udało mi się z pakietem oświetlenia. PEŁEN!!

A masz podświetlane klamki, i gałkę od zmiany biegów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mega urzekające jest klimatyczne czerwone, delikatne podświetlenie Audi :notworthy:

Ładnie ujęte. Ja określam to ciepłym wnętrzem.

Mam naprawdę wielką frajdę jak jade nocą, bo udało mi się z pakietem oświetlenia. PEŁEN!!

A masz podświetlane klamki, i gałkę od zmiany biegów ?

Wszystko jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mega urzekające jest klimatyczne czerwone, delikatne podświetlenie Audi :notworthy:

Ładnie ujęte. Ja określam to ciepłym wnętrzem.

Mam naprawdę wielką frajdę jak jade nocą, bo udało mi się z pakietem oświetlenia. PEŁEN!!

A masz podświetlane klamki, i gałkę od zmiany biegów ?

Wszystko jest

No to efekt musi być klasa... Zazdroszczę i szacunek za wytrwałość i poświęcony czas. U mnie brakuje i jednego i drugiego. SZCZEGÓLNIE TEGO DRUGIEGO :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie wyreza :)[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 11:05_________________________________________________Dziękuje wszystkim za życzenia :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo A6 z założenia to większy wypas niż w A4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, ja już kupiłem z oryginalnym, pełnym pakietem oświetlenia i szacunek raczej należny konstruktorom audi :decayed:

no fakt, ale i tak zazdroszczę :naughty:

tez mam u siebie pakiecik :naughty:

Ja będę musiał mieć bilecik i to nie jeden jak chce mieć cały pakiet. :disgust:

Jeszcze się zobaczy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam listę:

1. ArturB6

2. Tomiczka - (moze z Reniem)

3. Manny90

4. Zuzk@

5. Grzechu4don

6. MichalG23[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 14:30_________________________________________________[br]

EDIT (chodzi o lewki :nabijasie:)

http://artsyspot.com/just-like-humans/ :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...