Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie... otrzymałem wiadomośc z Pomorskiego... konkretnie z Kwidzynia że jest możliwość spotu w jakimś miejscu własnie miedzywojewódzkiego... także w okolicach lutego... chłopaki się na to piszą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Gość -makaveli-

Panie i Panowie... otrzymałem wiadomośc z Pomorskiego... konkretnie z Kwidzynia że jest możliwość spotu w jakimś miejscu własnie miedzywojewódzkiego... także w okolicach lutego... chłopaki się na to piszą....

no ja tam wiadomo....wtępnie się pisze :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiśnia nie dał się uczyć Swojej i zbyt długo pisała egzamin :polew:

ten to zawsze coś schrzani :polew:

:bicz3: jak śmiesz tak o mnie pisać :evil:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 22:40_________________________________________________

Panie i Panowie... otrzymałem wiadomośc z Pomorskiego... konkretnie z Kwidzynia że jest możliwość spotu w jakimś miejscu własnie miedzywojewódzkiego... także w okolicach lutego... chłopaki się na to piszą....

Bartosz też sie pisze na takiego spota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grzechu kiedy na ta kawe;d

jutro albo w weekend bo tak to mam popołudniówki

kawe....psia mać :sarcastic::drunk:

Wiśnia widze że jednak wbiłeś na forum :naughty:

a jak,to już jest uzależnienie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie... otrzymałem wiadomośc z Pomorskiego... konkretnie z Kwidzynia że jest możliwość spotu w jakimś miejscu własnie miedzywojewódzkiego... także w okolicach lutego... chłopaki się na to piszą....

no ja tam wiadomo....wtępnie się pisze :kox:

Jeśli będzie to Niedziele to również wstępnie się piszę. :good:

A tak poza tym :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzałem sobie na te Newbie... kilka osób z Torunia w przeciągu 2 miesięcy dołączyło do tego forum... aż dziwne że jeszcze nikt nowy się nie pojawił na spotach... więc mam PROŚBĘ... jeśli ktoś z nowo przybyłych fanatyków Audi czyta to nasze forum to ogromnie zapraszam na najbliższy spot i do uszestniczenia w dyskusjach :good:

NIE WSTYDZIĆ SIĘ... NIE GRYŹIEMY...

Witam,

Co prawda na forum nie jestem nowo przybyły bo siedzę tu już ponad rok, ale raczej głównie czytam i obserwuję a odzywam się tylko gdy mam coś ciekawego do powiedzenia (co rzadko się zdarza ;) ) Chętnie pojawiłbym się na jakimś spocie w Toruniu, tylko trochę dziwnie, bo przyjadę, Wy wszyscy się znacie a ja nikogo...

tymczasem może polecilibyście mi jakąś stację kontroli pojazdów w Toruniu (jestem z Elbląga a tutaj studiuję). Muszę zrobić przegląd, a nie chce mi się dygać po to do Elbląga. Fajnie, gdyby diagnosta był rzetelny, wszystko posprawdzał, ale w razie jakiejś niesprawności wbił przegląd i powiedział, że przydałoby się to naprawić. Wiem, że mam do wymiany któryś z wahaczy, dlatego dobrze gdyby diagnosta powiedział mi który i wbił przegląd. Mam elbląskie blachy więc nie chciałbym trafić na takiego, któremu zaświecą się oczy i będzie na mnie wymuszał żebym coś u niego naprawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...