Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba częściej wpadać na jakiś placyk póki śnieg jest :naughty: ja sie wyszalałem troche,tylko te murki mnie przerażały jak koło nich bokiem przelatywałem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

przekazane :) Agnieszka się zgadza :P tylko mam nadzieje że w jakimś cieplejszym miejscu... niby nie ma aż takiego mrozu ale zmarzłem strasznie ...

Ja się na szczęście grzałam :decayed:

A przy okazji mi się przypomniało, że Krzychu chiał się moim autkiem gaznąć... No ale sklera nie boli :gwizdanie:, także następnym razem :)

No pewka następnym razem zobaczę jak to pracuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak :good: prawie jak wielosezonowe :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________Damian przekaz Agnieszce że zapach fajny i adekwatny do nazwy,szkoda tylko że na Bartka nie działa :wallbash:

to jak na Ciebie nie działają Kadzidełka erotyczne no to tylko Ci koszulka zostaje :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak :good: prawie jak wielosezonowe :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________Damian przekaz Agnieszce że zapach fajny i adekwatny do nazwy,szkoda tylko że na Bartka nie działa :wallbash:

to jak na Ciebie nie działają Kadzidełka erotyczne no to tylko Ci koszulka zostaje :P :P :P

:polew: :polew: :polew: może zadziała poczekamy zobaczymy :naughty::polew: :polew: trzeba sie zalogować :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotek zadużo nie było... robionych... jakoś byłem zajęty zabawą... a Ty Majki dzisiaj podróżnik byłeś, ale jak zawsze Dałeś rade :good:

spoko spoko, po trochu ale w każdym miejscu dzis byłem :naughty:

pozdro dla wszystkich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak :good: prawie jak wielosezonowe :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________Damian przekaz Agnieszce że zapach fajny i adekwatny do nazwy,szkoda tylko że na Bartka nie działa :wallbash:

to jak na Ciebie nie działają Kadzidełka erotyczne no to tylko Ci koszulka zostaje :P :P :P

:polew: :polew: :polew: może zadziała poczekamy zobaczymy :naughty::polew: :polew: trzeba sie zalogować :polew:

oj to to musi być odpowiedni nastrój... :D :D weż jakieś wino.. zapał kadzidełko... odpowiedni ciuszek ubierz :D :D hehe chyba wiesz co robić :P nie musze Ci mówić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi20

Ja się na szczęście grzałam :decayed:

za tydzień sciepa dla mnie na paliwo za to grzanie :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:48_________________________________________________

a jak :good: prawie jak wielosezonowe :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________Damian przekaz Agnieszce że zapach fajny i adekwatny do nazwy,szkoda tylko że na Bartka nie działa :wallbash:

to jak na Ciebie nie działają Kadzidełka erotyczne no to tylko Ci koszulka zostaje :P :P :P

:polew: :polew: :polew: może zadziała poczekamy zobaczymy :naughty::polew: :polew: trzeba sie zalogować :polew:

oj to to musi być odpowiedni nastrój... :D :D weż jakieś wino.. zapał kadzidełko... odpowiedni ciuszek ubierz :D :D hehe chyba wiesz co robić :P nie musze Ci mówić :P

mam... taki fajny... czarny dres :polew: :polew: i troche nalewki w samochodzie :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:50_________________________________________________Damian a tak na marginesie,to jaki fajny ciuszek? :naughty: bo to że laski sie w bieliznę ubieraja to wiem ale faceci? co ty za ciuszki ubierasz? :naughty::polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:52_________________________________________________Damian,czyli z tym indianinem w pióropuszu to prawda? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebierz się za seksownego budowlańca :polew:

Uuu... blondi znam juz twój portret psychologiczny :naughty:

moge Ci kask i pas z narzedziami pozyczyc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten skrót petary wyszedł mi tak że 1.5 godziny jazdy i wyjechalismy w Grudziądzu :wallbash: cofneliśmy sie z 3 km. na krzyżówkę do chełmna i jakieś 20 km przez koniec świata jechaliśmy,nawet nie wiedziałem że takie zadupia w Polsce są :naughty:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:06_________________________________________________

przebierz się za seksownego budowlańca :polew:

Uuu... blondi znam juz twój portret psychologiczny :naughty:

moge Ci kask i pas z narzedziami pozyczyc :naughty:

a byłem w Toronto mogłem wpaść pożyczyć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...