Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

a żebym ja to wiedział po prostu chcą mnie wyróżniać :gwizdanie: mieszkanko odebrane jedrek czekam na gosscine:P[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 12:31_________________________________________________http://postimage.org/image/1kr6nt4xw/ a co sadzicie o tym>?? :evil:

Na podnośniku zostawiłeś? :mysli: :mysli:

:polew:

:polew:

Nie jestem zwolennikiem ściemy szyb bez przodu, albo wszystkie, albo zostawić bez.

sam tył też daje radę zwłaszcza przy ciemnym samochodzie :decayed: ja nie żałuję, że zrobiłem sam tył... ale teraz już nic nie przyciemniam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ja osobiście nigdy nie kupię BMW... :gwizdanie: dlaczego? bo nie, są brzydkie. przymierzałem się już 2 lata temu do E90 i zrezygnowałem bo to nie to. (chyba, że mowa o E24 :slina: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieć można, że niektórych BMW kłuje w oczy ;) Ja tam nie mam uprzedzeń, do E60 w sedanie przesiadł bym się bez ziewnięcia :kox: E39 też jest świetne, ale coraz więcej zepsutej młodzieży nimi jeździ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja jeździłem tylko E36 i E38, ale dla mnie jest porównywalne. ja tam nie wiem, mi się nawet dobrze Oplem Vectrą C jeździło... i naprawdę o żadne BMW ja nie jestem zazdrosny. zdecydowanie wolę :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe auto = większy komfort, A4 można porównać do 3er, jeśli myślimy o 5er to trzeba ją skonfrontować z A6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort w BMW lepszy? hmmm czy ja wiem. Jak szukałem B6 to oglądałem też kilka E46, ale lepiej jeździło mi się B6. No i jakość wnętrza moim zdaniem lepsza jest w Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie ze wnetrze bmw ma woń pasteli Pentel'a hehe. Ale złotym e46 w cabrio bym nie pogardziła :kox: Jedrek chyba widziałam wczoraj Twoje A3, ale nie jestem pewna. No i nie wiem Czy Ty je prowadzileś czy nie, bo za daleko było zeby dojrzeć twarz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właścicielem mojego ex A3 jest mój brat, ale często można mnie jeszcze w nim zobaczyć zwłaszcza między 8, a 17... a tak to ewentualnie jako pasażer jeżdżę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie marki mają swoje wady i zalety... każdy wybiera to co uważa za słuszne i według swojego gustu... takich tematów było cała masa poruszanych na różnych forach... auta tej klasy mają podobny komfort i wygode, kwestia to co komu pasuje ... :good: bardzo odpowiada mi E60 w M-pakiecie sam z chęcią bym się do tego modelu przesiadł... tylko :

nie Tyczy to się wszystkich ale dla mnie bmw troszeczke zajeżdza szpanerstwem, dzieciakami o wygórnowanym mniemaniu osobistym i ludzmi którzy zamiast intelektem w prosty sposób chcą zabłysnąć z pośród tłumu myśląc że są władcami świata .. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

bmw troszeczke zajeżdza szpanerstwem, dzieciakami o wygórnowanym mniemaniu osobistym i ludzmi którzy zamiast intelektem w prosty sposób chcą zabłysnąć z pośród tłumu myśląc że są władcami świata .. :rolleyes:

Bo Mogę Wszystko :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko :

nie Tyczy to się wszystkich ale dla mnie bmw troszeczke zajeżdza szpanerstwem, dzieciakami o wygórnowanym mniemaniu osobistym i ludzmi którzy zamiast intelektem w prosty sposób chcą zabłysnąć z pośród tłumu myśląc że są władcami świata .. :rolleyes:

Wiele ludzi tak sądzi nie tylko o użytkownikach BMW, ale także o tych co jeżdzą audi i mercami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko :

nie Tyczy to się wszystkich ale dla mnie bmw troszeczke zajeżdza szpanerstwem, dzieciakami o wygórnowanym mniemaniu osobistym i ludzmi którzy zamiast intelektem w prosty sposób chcą zabłysnąć z pośród tłumu myśląc że są władcami świata .. :rolleyes:

Wiele ludzi tak sądzi nie tylko o użytkownikach BMW, ale także o tych co jeżdzą audi i mercami...

każda specyficznie zachowująca się grupa ludzi wybiera inną marke aut...ja nie slyszałem żeby akurat o użytkownikach Audi było tyle negatywnych opini co o posiadaczach bmw... powiem szczerze że kiedyś byłem na małej pojeżdzawce w Toruniu zimą.. gdzie zwolenników latania bokiem w bmw była cała masa (myślących ŻE MOGĄ WSZYSTKO).. przyjechał gośc zwykłym polonezem i poprostu ich zawstydził jak można jeździć... a do tego nie potrzeba tylko i wyłącznie dużej mocy i napędu na tylne koła...tylko troszeczke głowy. Głównie dlatego fani marki z Bawari chwalą sobie te auta ze względu na ich osiągi... równie dobrze to samo można powiedziec o Subaru, chyba wszyscy wiemy jak to rewelacyjnie jeździ ale wnetrze jest poprostu kiepskie... każdy samochód jest na swój sposób wyjątkowy i ma swoich odbiorców ..

Jeśli wszystkie koncerny robiłyby jednakowe modele o tych samych osiągach i parametrach świat motoryzacji byłby poprostu bardzo nudny a ludzie popadaliby w depresje

Temat Inne Marki vs BMW uważam za zakończony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian... Ty chyba na prawde nie lubisz beemkowcow :naughty: Hondziarze na naszych wspólnych spotach (wspólnych godziną) też nie zachowywali się wzorowo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian... Ty chyba na prawde nie lubisz beemkowcow :naughty: Hondziarze na naszych wspólnych spotach (wspólnych godziną) też nie zachowywali się wzorowo :wink4:

:thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...