Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Do :bry:

Nareszcie ogarnięty net :decayed:

Zaległości na forum nie do ogarnięcia :shocked:

WIŚNIA co chciałeś??

a nic,tak przechodziłem pod blokiem koło twojej fury i mi sie przypomniało że na parapetówę mnie nie zaprosiłeś :naughty:

przechodziłeś pod blokiem? to co znowu w csw siedzisz??

tak,ale chyba już nie długo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

jeśli już to proponuję w niedzielę :naughty: może uda mi się namówić jeszcze kilka osób z VAG-a może pojadą :wink4:

kurde a mi własnie sobota pasi... w niedziele na wyborach siedze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w poszukiwaniu felg bo moje gdzies powedrowaly ;(

jak powędrowały? podpieprzyli Ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie Cię interesują? mam na opchnięcie RH model Phoenix, 17 cali (nie wiem jaka szerokość, musiałbym spojrzeć w garażu), ET 35 - nie wiem czy takie Ci pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gadałem z kolesiem na zamianę mojego Osiołka na Opla Vivaro ;( może uda się 1:1[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 21:40_________________________________________________

jak by to powiedziec..... poszukuje felg jak co :tongue4:

jeśli mi zamiana nie wypali to moje będą na sprzedaż zaraz po założeniu setupu zimowego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... :thumbdown:

no nic na to nie poradzę, a muszę mieć coś większego :confused4: znalazłem dziś VW Caddy ale jego stan wskazywał na to, że jest całkiem prawdopodobna możliwość wsiadania przez zamknięte drzwi :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 21:44_________________________________________________Pany takie szybkie pytanko, bo byłem dziś z kuzynem oglądać A4 B6 1,9 TDI AWX 131KM i wszystko było fajnie do póki się nie przejechaliśmy. Do 3 tyś. fajnie i stop jakby dziura w mocy, obroty lecą, a auto stoi wręcz jakieś pomysły co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGR, przepustnica... cokolwiek. miałem takie objawy w Vectrze C 2.2 dti i okazało się, że była zapchana przepustnica i trzeba było też przeczyścić właśnie EGR. ale najlepiej jak Kierownik pisze, podpiąć kompa i zobaczyć błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak powiedziałem, ale wiecie jak to jest jak ktoś chce sprzedać..pojechał na kompa sam "do kolegi" dziś już późno, a jutro powie że już wszystko ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bula pierwsza sprawa to przepustnica a pozniej to juz sam pan bog wie :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 23:08_________________________________________________ja właśnie z kumplem walcze bo ma identyczny objaw...nawet na hamowni autko wypluło 117km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Musti :hi:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 23:22_________________________________________________ile kosztuje u Ciebie osłona pod skrzynie już z przesyłką...może być PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Musti :hi:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 23:22_________________________________________________ile kosztuje u Ciebie osłona pod skrzynie już z przesyłką...może być PW

Siemanko Artur :)

poszło PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne jak kupi już coś to będzie nowy klubowicz :decayed: a uparcie szuka A4 B6 i sedana tylko większość co znajduje to taki kolor jak Twoja Artur :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musti PW brak niestety/...

Buła a nie i bedzie taki kolor jak mój najwyzej swoja przemaluje :polew: :polew: :polew:

Ty skrzynke lepiej odblokuj sobie :polew:

Odbieraj PW :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...