Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

może zorganizujemy wielkie spotkanko w weekend majowy napewno pogoda dopisze i każdmu mam nadzieje pasuje;), oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego, palenie gumy,wyscigi itp,także będą atrakcje!! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

może troszke nie w tym dziale.... ale stwierdzilem ze tu szybciej dostane konkretne info a potem sie zamiesci w odpowiednim dziale ;)/

zna ktos moze w Toruniu lub okolicy kogos sensownego kto naprawia manualne skrzynie biegow?? nie dosc ze od dawna mi synchronizator na 3 nie dziala poprawnie (zgrzyta troche przy wrzucaniu i czasem redukcji) to pare dni temu zaczela mi 3 wyskakiwac w trakcie jazdy.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos malo chetnych .. no dawac ludzie dawac..

Chyba na początek , aby ludzi zachęcić , trzeba powysyłać im zaproszenia na pw.T o najlepszy sposób na spora frekwencję na spociku.Po wejściu w listę użytkowników , można posortować według miasta i wtedy szybciej znajduje się ludzi ze swojego regionu.Jak już ktoś pojawi się na spociuku to zapewne spodoba mu się klimat i będzie zaglądał to wątku spotowego i czekał na info o kolejnym spotkaniu :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...