Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich smiley Od 2 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Audi 2.5TDI. Ostatnio polecono mi zrobić przegląd silnika za pomocą odpowiedniego sprzętu..., jestem laikiem więc nie wiem czy się dobrze wyrażę... chodzi o VAG, żeby porobić nim testy silnika. Potem wychodzą z tego jakieś cyferki i jeżeli jest jakaś usterka to będzie wiadomo co w trawie ewentualnie piszczy. Czy ktoś z okolicy kuj-pom(mogę nawet podjechać dalej) może posiada takowy sprzęt i byłby tak miły i zrobiłby mi taki przegląd?

Trochę mi głupio o to prosić ale tak mi doradził jeden klubowicz z tego serwisu więc ot i napisałem smiley

Byłem dzisiaj u mechanika, niby taki przegląd kosztuje 100zł + Vat ale chcę, żeby to zrobiono porządnie, gruntownie... a właściciel był coś za ładnie ubrany i sprawiał wrażenie jak by nie wiedział o co mi chodzi...

Pozdrawiam smiley

Chciałbym wiedzieć w jakim stanie jest silnik, czy coś mu dolega, czy wszystkie parametry w normie, czy coś trzeba zrobić..., poza tym ustawić kilka spraw w elektryce jak otwieranie i domykanie szyb z pilota, otwieranie bagażnika z pilota też nie działa... takie tam pierdoły które za pomocą tego VaGa podobno można opanować.

Chodziłoby mi o taką diagnostykę -----> http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_13_x_2007-t18478.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa,który sobie dorabia po godzinach.

MI zakładał alarm i również sprawdzał parametry,

jest to mój znajomy,młody chłopak, ale kumaty..

Ale on mieszka w gminie koronowo i nie wiem czy to Ci pasuje.

Jak się zdecydujesz to daj znać, to Cię z nim skumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa,który sobie dorabia po godzinach.

MI zakładał alarm i również sprawdzał parametry,

jest to mój znajomy,młody chłopak, ale kumaty..

Ale on mieszka w gminie koronowo i nie wiem czy to Ci pasuje.

Jak się zdecydujesz to daj znać, to Cię z nim skumam.

A ma odpowiedni sprzęt i poradziłby sobie z tym przeglądem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee....

Ja tam amatorsko sprawdzam i nie umiem zakładać alarmów....

Jak ja widzę setki kolorowych kabelków i co do czego jak i po co to mnie szlak trafia....

Ja umiem podłączyć wtyczkę,przekrecic kluczyk w stacyjce i :shocked: w monitor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę, możecie mi polecić jakiegoś dobrego fachowca w kuj-pom, który zna się na rzeczy i zrobi mi diagnostyke pełną..., statyczną, dynamiczną wraz z logami? Bardzo proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, ale ty masz w brodnicy pod nosem taką firmę: http://diesel-tuning.pl/cennik.php Sprawdzałeś?

A najlepiej to kupić sobie fejsa za 100 zł, zrobić logi zgodnie z przepisem i wrzucić na dział diagnostyka - i będziesz wiedział wszystko, a fejs ci zostanie na "potem" :decayed:. Ja tak zrobiłem i wyszło, że turbawka do czyszczenia :wallbash:

A teraz moje małe OT - ponieważ nie bardzo chcieliście mi podpowiedzieć w osobnym wątku :naughty: : gdzie w Toruniu mogę dać do czyszczenia turbawkę? Robił ktoś już to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...