Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

w zeszłym roku myślałem nad tym... ale bardziej 3L bo większy Motor to już ogromne koszty utrzymania.. chodziły zadbane Wersje w granicach koło 20-25 tyś.. a teraz się już kupi za 14-17 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już będe brał za kilka lat większe auto.. pokroju serii 7.. to raczej tylko Audi... dla mnie większy prestiż, wygoda taka sama, quattro i linia nadwozia o wiele ładniejsza

http://moto.allegro.pl/audi-a8-4-2-quattro-model-2003-zarejstrowana-gaz-i1510707307.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: chyba zima wraca :wallbash: :wallbash:

miłego dnia życzę :decayed:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 07:44_________________________________________________

:bry:

rafi a ty nie możesz dospać ??? :decayed: :decayed: :decayed: jak bąbel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiśniowy poległ jak młody przy końcówce drążka :gwizdanie:

Wiesz dobrze że sprzętu nie mam :takiego:

podszedles do kola i ukreciles :polew: i czekam na nowa piaste :naughty: :gwizdanie:

nie płacz,przegwintuje sie i będzie git :naughty:[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 07:59_________________________________________________Niewdzięcznicy :bicz::polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 08:03_________________________________________________

jak już będe brał za kilka lat większe auto.. pokroju serii 7.. to raczej tylko Audi... dla mnie większy prestiż, wygoda taka sama, quattro i linia nadwozia o wiele ładniejsza

http://moto.allegro.pl/audi-a8-4-2-quattro-model-2003-zarejstrowana-gaz-i1510707307.html

o wiele ładniejsze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=wera :) ]

:bry:

rafi a ty nie możesz dospać ??? :decayed: :decayed: :decayed: jak bąbel

maly przypomina caly czas o sobie-a ja przez dluzszy czas sobie nie pospie[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 08:29_________________________________________________a tu obiecane zdjęcia

mallly.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jest chetny dzis na grilla?? o ile pogoda sie nie zepsuje, jak na razie jest 3 klubowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslelismy z tomkiem zeby zrobic grilla na pieczyskach,spotkac sie kolo luczniczki i razem wyruszyc? co myslicie o godz.15:00 czy pozniej? przy okazji przejezdzalibysmy przez pas na koronowie tam mozna by zobaczyc przez chwile jak sie scigaja albo kreca kóleczka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godz jest do ustalenia :gwizdanie: wiec czekam na propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...