Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Wera zrób coś z tymi wgniotami :gwizdanie: :kox:

byś zobaczył moje :naughty:

wstyd :facepalm:

:decayed:

a te rysy na twojej :buahaha:

to postrzałowe rysy :cool1:

postrzelony to jesteś od urodzenia :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 17:17_________________________________________________Dobis ustrzelony na Jana Pawła w CSW :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobis ustrzelony na Jana Pawła w CSW :naughty

tak byłem zamyślony że nie przyuważyłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dropsone

2. jedrekx

3. Janekx

4. Darek

5. Bula87

6. Damian

7.chevidan

8. ArturB6

PS. Tylko poprosze godzinę i miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam pasuje:)

może wkońu uda się zgrać jakaś większą ilość osób chętnych, jak by nie patrzeć to ostatni spot letni w tym roku....[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 22:02_________________________________________________

25.09.2011 zbiórka na pip Torun a potem jedziemy na barbarke lub poligon... godzina mysle tak 16-17?

ja jestem za poligonem:) póżniej można przejechac się na widokowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam pasuje:)

może wkońu uda się zgrać jakaś większą ilość osób chętnych, jak by nie patrzeć to ostatni spot letni w tym roku....[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 22:02_________________________________________________

25.09.2011 zbiórka na pip Torun a potem jedziemy na barbarke lub poligon... godzina mysle tak 16-17?

ja jestem za poligonem:) póżniej można przejechac się na widokowy...

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Wera zrób coś z tymi wgniotami :gwizdanie: :kox:

byś zobaczył moje :naughty:

wstyd :facepalm:

:decayed:

a te rysy na twojej :buahaha:

to postrzałowe rysy :cool1:

postrzelony to jesteś od urodzenia :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...