Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

no milo jest przed snem posłuchać takiego dźwięku :good: jest na sprzedaż u mnie taka V8 od starszego gościa, pojemność 3,6 benzyna, granatowa i w idealnym stanie, zastanawiam się :mysli: jak moja bym sprzedał to jeszcze kasy zostanie, nawet nie wiesz Reniu jak mnie korci, dopóki u siebie nie założe przelotowego i nasyce się dźwiękiem :gwizdanie:

4.2 gra piękniej :evil: Niestety te auta wymagają szczególnej troski, koszty utrzymania i eksploatacji dużo wyższe niż w A4. No ale lansik jest... oczywiście dla koneserów bo większośc ludzi powie że to po prostu stare auto :thumbdown:

Trochę zabawy z wydechem i brzmi to tak :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:

Jestem wolny wieczorem ,czyli jest szansa ze wpadne

Petara daj znać to uderzymy razem z fordonu jakoś :a4fan:

Jakimi ulicami będziecie jechac przez 4don ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no milo jest przed snem posłuchać takiego dźwięku :good: jest na sprzedaż u mnie taka V8 od starszego gościa, pojemność 3,6 benzyna, granatowa i w idealnym stanie, zastanawiam się :mysli: jak moja bym sprzedał to jeszcze kasy zostanie, nawet nie wiesz Reniu jak mnie korci, dopóki u siebie nie założe przelotowego i nasyce się dźwiękiem :gwizdanie:

4.2 gra piękniej :evil: Niestety te auta wymagają szczególnej troski, koszty utrzymania i eksploatacji dużo wyższe niż w A4. No ale lansik jest... oczywiście dla koneserów bo większośc ludzi powie że to po prostu stare auto :thumbdown:

Trochę zabawy z wydechem i brzmi to tak :slina:

dokładnie reniu, to co napisałeś w zupełności się zgadza :good: damy rade pozdrawiam

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 12:26_________________________________________________

ci co nie widzieli chcecie obejzec surowke?? to moge wam zalatwic male kino pod tesco juz bylo mozna 2 raz:d Czyżby majki przyjeżdzach :quattro: ze na sniegu chcesz mnie wyjasnic>> u nas topnieje wiedz lipa[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 11:57_________________________________________________aha ma ktos biala diode led i lutownice ;> taka pod samochod??[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 12:00_________________________________________________http://allegro.pl/item865244579_dioda_led_10mm_biala_ciepla_40000mcd_super_moc.html cos takiego

ja mam lutownicę ale taką na 230v ale mogę zabrać agregat prądotwórczy, mam w pracy :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 12:29_________________________________________________ten Nowek... jak on musi kochać te diody :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee, no stary takie wdzianko to jest to :good: już się wyobrażam w tym wdzianku gdy rowerem jadę i policjanty stoją na poboczu ale nie zatrzymują nikogo z wrażenia bo z otwartymi gębami się patrzą jak ich mijam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pierwszy tegoroczny spot zaliczony, przy sporej frekwencji! oby tak przez cały rok! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko

troche mnie nie bylo a tu z 15 stron nabazgrolone :gwizdanie:

sorry ze sie nie odzywałem ale urlopowałem sie w górach... dopiero przyjechalismy

Reniu.. chyba dzwoniles do mnie bo dostalem sms ale nie mialem Ciebie w nieodebranych... teraz juz wiem czemu dzwoniles... ale niestety i tak bym nie dal rady...

powrot ogolnie spoko... nie tak jak opisuja w wiadomościach... drogi czarne i zero korków.. a zrobilismy 520km. niestety nie moją strzałą bo za duze siano na paliwo...

za to w tamta strone za łodzia niezły snieg... predkosc max 70km/h

no i nieco spoźnione... wszystkiego najlepszego w nowym roku .. zeby paliwa potaniały :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot jak ta lala , ekipa super , frekwencja super ... tylko temperatura straszna :gwizdanie:

Pozdrowienia dla całej ekipy , no i dla jedrexa bo gdy by nie on to bym poprostu nie mial jak tam dojechać ! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu dobrze, że chociaż coś. trzeba było pokazać tym co nie byli jaka była frekwencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...