Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Jak będziesz w Toruniu to możemy pogadać o zawiasie, jestem zainteresowany lekkim obniżeniem mojego bolidu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej z kubkiem to zartowalem ale fele bym wział dam Ci jakies inne allu i doplace ale nie te moje mam takie gwiazdy 5cio ramieenne z oponami ale to dobrze jak bys zawias pogonil bo one sa na oponach chyba 15/195/60 a nie na 65 takze jeszcze by auto nizaj stalo... :naughty: jak bys byl zainteresowany to ci ich fotke podrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę planuje kupić sprężyny obniżające -30mm i zespolone lampy Angel Eye FK. Na spocie w CT chciałbym o tym pogadać, bo mam pewne wątpliwości czy nie będzie problemów z elektryką tzn kabelkami bo blachę się potnie, no problem :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz ciac blachy to nie endŻel ajsss tylko zakladaj ori Valeo, urzywki kup, :good: a ty masz teraz halogeny w tych swoich lampach? bo jak tak to albo sobie je odpuscisz albo przeniesiesz w zderzak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja "kubek" z chęcią bym zwiło :kox::naughty:

ale jeden byl popsuty :decayed: to chyba goperek musial by Ci jeszcze doplacic :ad: szkoda ze sie na niedziele nie zalapie bo chyba sie calkiem dobrze zapowiada :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felipe tak jak i ja. Mieliśmy się zgadać na wspólne rezanko po nowym roku. Jestem zdecydowany tylko trzeba jakoś to logicznie zorganizować, no i niech się zrobi trochę cieplej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.venom24.pl/audi-prod-9901-p-7897.html

To mój typ :) Z tego co widzę, we 3 się ustawimy na wiosenną instalację lamp :) Mnie tylko boli to, że w tych lampach są inne złączki (99-01) niż w naszych starych, ale podobno w ASO za 50zł można dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie podchodza Angel Eyes'y... będe chciał założyć takie:

http://moto.allegro.pl/item522743727_reflektor_lampa_nowa_audi_a4_1999_2000_h7_h7_w_wa.html

Do tego do silniczki od fabii lub punto 2, wtyczki od sprintera i można świecić na "liftowo" ;)

Gorsza sprawa z tyłem... do avanta nie ma ładnych lamp. Do sedana znajdziesz świetne diody a do avanta niestety nie. Z związku z czym z czasem pojawią się także tylne światełka poliftowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu robiles dzs fotki?

te lampki to depo? jak tak to popytaj w sklepach u siebie czy czasem taniej nie kupisz, bo u mnie byly po 250zl tylko 3 dni czekania ale zawsze to co masz dac na przesylke to bedziesz mial np na wtyczki, no chyba ze tak podrozaly te lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu robiles dzs fotki?
Robiłem i są tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/spot_w_toruniu-t61517.0.html;msg681920#msg681920

Z lampkami kwestia otwarta i wiadomo że jeśli można gdzies urwać parę złotych na cenie to warto pochodzic wokół tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze tez sie zastanawiam ale jeszcze niewiem czy lampy czy pelen fis..[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 12:46_________________________________________________Reniu http://www.allegro.pl/item539580300_kratka_kratki_audi_a4_99_01_lift_lifting_czesci.html ostatnio sie pytales, a malo tego na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super... szkoda że jestem wypstrykany z gotówki :wallbash: PS. kratki z angola podejdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...