Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

W którym miejscu??Może to tempomat :naughty:

Bardzo śmieszne... ha ha ha :polew: wiem co to tempomat, bo jeżdżę na nim na autostradach. Ha, zaskoczyłam Was, co???

No więc... to jest zestaw od telefonu BT dołożony przez poprzedniego właściciela. Niestety nie działa, przypuszczam, że jest odłączony od zasilania. Nie wiem jak go podłączyć i skonfigurować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem, mam takie coś: http://wosla.pl/parrot-ck3100-black-p-96.html?utm_content=96&utm_campaign=2010-05&utm_medium=cpc&utm_source=nokaut.pl tylko nie działa. Nie wiem co z tym zrobić. Poszukam instrukcji w necie bo nie mam oryginalnej. Jeśli ktoś miałby jakąś koncepcję, to proszę o radę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem, mam takie coś: http://wosla.pl/parrot-ck3100-black-p-96.html?utm_content=96&utm_campaign=2010-05&utm_medium=cpc&utm_source=nokaut.pl tylko nie działa. Nie wiem co z tym zrobić. Poszukam instrukcji w necie bo nie mam oryginalnej. Jeśli ktoś miałby jakąś koncepcję, to proszę o radę!!!

Tu masz po polsku:

http://www.parrot.com/uk/support/documents/parrot_ck3100_userguide_zone_d.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. majki 174 ps

2. blondi 174 ps

3. newman 193 ps

4. marcintoruń 193ps

5. rafi 200 ps

6. siucek 160 ps

sorry ale jak tak do tego podchodzicie to moze zrobimy oddzielny watek dla tych "szybszych" i dla reszty, bez kitu w tym watku robi sie taka kicha ze nawet nie chce mi sie go czytac! 5 stron przepychanek kto jets lepszy, szybszy itd :sick3: strona przerwy na pisanie :bry: przez kazdego i dalej przepychanki :sick3:[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:29_________________________________________________kuzwa wypas

nieee

może kur... 5 stron albo lepiej będe o CB radiach pisał i antenach :polew: :polew: :polew:

jakie????????????

moze to??????????????

moze tamto??????????????

petara ma diesla i koledze z diesla napisał :tongue4:

a jak Artur jest kozak to zapraszam w kazdej chwili a nie za kilka miesiecy :tongue4:

za kilka miesiecy to h*j wie czym będe jeździł :polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 16:40_________________________________________________pierdolenie kotka za pomoca młotka :polew:

z róznymi rzeczami trzeba sie pogodzić niestety, życie jest okrutne

albo miec mocna benzyne albo podkrecać diesla bo niestarcza :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna!! Taki bedzie moj nastepny pojazd a narazie moja bedzie stylizowana pomalutku na RS4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...