Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Reniu ja chyba sie zdecyduje na jakies najtansze ale nowe bo uzywek nie chce cwiczyc...kupie jakies szajsy najtansze i za rok sie wymieni :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

przy wybranej oponie wpisujesz liczbę opon (ilość) -> wciskasz kup teraz -> wybierasz czy chcesz indywidualnie (pole czerwone) czy na firmę (pole zielone) i tak do końca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur czyżbyś felgi kupił? czy letnie laczki do obecnych felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem opon i do skody, i do audi... Na oponeo były zdecydowanie droższe te modele których szukałem.

Kupiłem ostatnio Pirelli P7 z allegro, nówki sztuki, z końca marca tego roku za 220zł/szt (przesyłka gratis), te same opony na oponeo kosztują 301zł (przesyłka gratis)

Z poprzednimi oponami dla skody było tak samo, ale wtedy najtaniej wyszło na http://www.netcar.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu a jaki konkretnie ten wojtus ma nick ? :)

Pisałem wcześniej... wojtusania...

http://www.a4-klub.pl/smf/wwwoponyshopcom_aktualne_promocje_dla_klubowiczow_a4_wojtusania-t28427.0.html

pisz do niego na GG, powinno być szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

jestem :) ja się przejadę na Łuczniczkę i razem kolumną... co to za różnica.. i tak i tak diesel mało pali ;)

ale im doj*b...... . :polew: :oklaski:

strasznie mi doj**ał...Rafi nie zachwuj się jak bachor :disgust:

jak komuś nie pasuje że nie jade pod Łuczniczke to niech mi to na PW(albo na forum bezpośrednio o mnie) napisze a nie się podnieca komentarzami kolegów...poza tym i tak mnie to gówno interesuje bo nie będe bezsensu 20km jechać i nieważne czy mało pali czy nie[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 07:13_________________________________________________czekam na komentarze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem :) ja się przejadę na Łuczniczkę i razem kolumną... co to za różnica.. i tak i tak diesel mało pali ;)

ale im doj*b...... . :polew: :oklaski:

strasznie mi doj**ał...Rafi nie zachwuj się jak bachor :disgust:

jak komuś nie pasuje że nie jade pod Łuczniczke to niech mi to na PW(albo na forum bezpośrednio o mnie) napisze a nie się podnieca komentarzami kolegów...poza tym i tak mnie to gówno interesuje bo nie będe bezsensu 20km jechać i nieważne czy mało pali czy nie[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 07:13_________________________________________________czekam na komentarze :hi:

a wiec zaczynam :hi: :

1.Sam kiedys pisales zeby majki czytal dokladnie forum-to samo tyczy sie ciebie - "im" to nie"tobie"

-tobie odnosnie diesla-i twojej sprzeczki z majkim ze malo pali ze sluzy do przemieszczania sie a nie do wyscigow itd.... .

-pawlowi cyt jedrzeja " ja się przejadę na Łuczniczkę i razem kolumną "

Nie przypominam sobie :mysli: zebym ja z nowekiem jechal kiedykolwiek do torunia obwodnica - droga numer 10 -a przeciez mamy o wiele blizej,zadnych swiatel na fordonskiej- TYLKO RAZEM PRZEZ STRZYZAWE !!!!

to wlasnie wyroznia "stara ekipe" od "swiezakow" ze jedziemy razem a nie ktos wyskakuje tu indywidualnie i inne trasy palnuje a co do "balaganu" na drodze i wyprzedzaniu sie-musimy nad tym popracowac :hi:

2.jedrek pierwszy to napisal (wiec pretensje nie do mnie) a mi sie spodobalo :hi: a smiac sie bede- kiedy bede chcial :polew: brawo dla jedrzeja :oklaski: ze nie wlazi w dupe i pisze co mu sie podoba :notworthy:

3.moja perelka :>

NIKT Z KLUBOWICZOW A TYM BARDZIEJ JA- NIE BEDZIE CI PISAL NA FORUM ALBO NA PW I BLAGAL ABYS JECHAL Z NAMI RAZEM W KOLUMNIE BO MNIE TO JAK SAM NAPISALES I UZYLES SLOWA "GOWNO INTERESUJE" CZY TY POJEDZIESZ CZY NIE :polew: :polew: :polew:

4. MYSLE ZE CI NA DZIS WYSTARCZY I DWA RAZY POMYSLISZ ZANIM COS NAPISZESZ :mysli: I RADZE CI NIE ZACZYNAC ZE STARSZYZNA BO ZARAZ ZOSTANIESZ SPROWADZONY NA ZIEMIE :polew: TYLE W TEMACIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drunk:

Dajcie sobie panowie buziaka , rafi ... ładnie to sprostowałeś, w ramach naprawy błedu bede juz pod łuczniczką o 15:28 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem :) ja się przejadę na Łuczniczkę i razem kolumną... co to za różnica.. i tak i tak diesel mało pali ;)

ale im doj*b...... . :polew: :oklaski:

strasznie mi doj**ał...Rafi nie zachwuj się jak bachor :disgust:

jak komuś nie pasuje że nie jade pod Łuczniczke to niech mi to na PW(albo na forum bezpośrednio o mnie) napisze a nie się podnieca komentarzami kolegów...poza tym i tak mnie to gówno interesuje bo nie będe bezsensu 20km jechać i nieważne czy mało pali czy nie[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 07:13_________________________________________________czekam na komentarze :hi:

a wiec zaczynam :hi: :

1.Sam kiedys pisales zeby majki czytal dokladnie forum-to samo tyczy sie ciebie - "im" to nie"tobie"

-tobie odnosnie diesla-i twojej sprzeczki z majkim ze malo pali ze sluzy do przemieszczania sie a nie do wyscigow itd.... .

-pawlowi cyt jedrzeja " ja się przejadę na Łuczniczkę i razem kolumną "

Nie przypominam sobie :mysli: zebym ja z nowekiem jechal kiedykolwiek do torunia obwodnica - droga numer 10 -a przeciez mamy o wiele blizej,zadnych swiatel na fordonskiej- TYLKO RAZEM PRZEZ STRZYZAWE !!!!

to wlasnie wyroznia "stara ekipe" od "swiezakow" ze jedziemy razem a nie ktos wyskakuje tu indywidualnie i inne trasy palnuje a co do "balaganu" na drodze i wyprzedzaniu sie-musimy nad tym popracowac :hi:

2.jedrek pierwszy to napisal (wiec pretensje nie do mnie) a mi sie spodobalo :hi: a smiac sie bede- kiedy bede chcial :polew: brawo dla jedrzeja :oklaski: ze nie wlazi w dupe i pisze co mu sie podoba :notworthy:

3.moja perelka :>

NIKT Z KLUBOWICZOW A TYM BARDZIEJ JA- NIE BEDZIE CI PISAL NA FORUM ALBO NA PW I BLAGAL ABYS JECHAL Z NAMI RAZEM W KOLUMNIE BO MNIE TO JAK SAM NAPISALES I UZYLES SLOWA "GOWNO INTERESUJE" CZY TY POJEDZIESZ CZY NIE :polew: :polew: :polew:

4. MYSLE ZE CI NA DZIS WYSTARCZY I DWA RAZY POMYSLISZ ZANIM COS NAPISZESZ :mysli: I RADZE CI NIE ZACZYNAC ZE STARSZYZNA BO ZARAZ ZOSTANIESZ SPROWADZONY NA ZIEMIE :polew: TYLE W TEMACIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:bry:

ooo :mysli: widzę że Grzecha raz w miesiącu musi zj***ć, sprostować lub oświecić starszy klubowicz :polew:

Grzechu kozak widzę jest, fika, tradycyjnie :polew::tongue4:

Ciekawe kiedy się wypisze z klubu :mysli:

kilku juz było co tak filozofowało, ale .... już ich nie ma :polew: :polew: :polew:

żebym nikogo godzić nie musiał :gwizdanie: bo czarno to widzę w bezpośrednnim kontakcie zemną :tongue4: i powodzenia moge tyklko życzyć

Grzechu może jakaś herbatka uspokajająca, Melisa np.

pozdrawiam wszystkich :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko pawel jest dobrze ja tam sie nie denerwuje. mam nadzieje ze zaproszone przeze mnie audiczki przyjada i powiekszy sie nam trrroszke grono :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze powinnismy zakonczyć ten dziwaczny spór , to jest kazdego indywidualna sprawa "kto?" "którędy?" pojedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze powinnismy zakonczyć ten dziwaczny spór , to jest kazdego indywidualna sprawa "kto?" "którędy?" pojedzie :good:

ja myślę żeby nie zakańczać :naughty:

zagęszczona atmosfera jest najlepsza :polew: :polew: :polew:

do poznania nie jechał nikt różnymi drogami :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...