Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ja jestem na samochodowej jak by mnie kto szukał :cool1:

gdzie sie podziewasz ze ciagle cie nie ma kolego? pisalem do ciebie, pytalem o grila a ty nic, zero odzewu, pozdrowionka!!!

[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 09:28_________________________________________________ma ktos namiar do Rafi_a4 albo na której stacji pracuje orlenu, jest dzis w robocie a musze z nim pogadac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dzis nic nie bylo? moze wybierzemy jakis terminw w maju i miejsce tak zeby bylo jeszcze troche czasu to moze wiekszej ilosci klubowiczow pouklada tak swoje plany ze da rade zjawic sie na spocie? poztym teraz jest juz cieplo, dluzej jasno to mozemy przesunac godzine na troche pozniejsza? bo ta 14 to mi troche z obiadem koliduje...... mi pasuje np 10 maj godzina 14, 15 albo 16, co wy na to? miejsce - czekam na propozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dzis nic nie bylo? moze wybierzemy jakis terminw w maju i miejsce tak zeby bylo jeszcze troche czasu to moze wiekszej ilosci klubowiczow pouklada tak swoje plany ze da rade zjawic sie na spocie? poztym teraz jest juz cieplo, dluzej jasno to mozemy przesunac godzine na troche pozniejsza? bo ta 14 to mi troche z obiadem koliduje...... mi pasuje np 10 maj godzina 14, 15 albo 16, co wy na to? miejsce - czekam na propozycje...

ja, binek i rafi robilismy spocik na orlenie dzis w bydzi i ogolnie spoko, za tydzien spotykamy sie w bydzi jedziemy pod koronowo i na grila potem. takze jak ktos sie pisze niech sie melduje informuje juz tydzien wczesniej zeby nie bylo bo frekfencja na naszych spotach jest zalosna ostatnio!!! ŻAŁOSNA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z przykrością musze stwierdzić, że poziom alkoholu w niedziele nie pozwalał na jakiekolwiek prowadzenie pojazdów mechanicznych....

a co bardziej boli to mam zajete najbliższe 3 weekendy ;(

taki program jest w tv ,, jak oni spiewają " a u newmana w sobote nagrywali :polew:,, jak oni się napili :polew:!!! " :good:

pozdrowionka darek, jeszcze raz wszystkiego dobrego, narka![br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 18:07_________________________________________________no jest spoko newman pisze juz teraz ze ma 3 weekendy zajete i jest luz przeciez po to jest ta strona zeby ustalac takie sprawy, nie jest nigdzie odgórnie ze spoty muszą byc w niedziele o takiej godzinie panowie moze sie ogarniecie i chociaz raz w miesiacu zrobimy pożądny spot gdzie frekwencja bedzie duza i pogadac o czym. w maju bede sie widzial z prezesem klubu ktory zalozyl to forum i co mu powiem ze jeździmy audiczkami ale kompletnie nie mamy czasu sie spotykac nawet raz w miesiacu, popatrzcie jakie spoty są w łodzi, poznaniu i warszawie, a tu 2 duze miasta, torun i bydgoszcz i jeszcze do tego okolice i zaledwie kilka aut ostatnio tych samych, majki binek rafi, reniu :mysli::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za jak cos to mi pasuja od 3maja do 15 maja chyba ze sie cos zmieni ale nachwile obecna jest tak, bede ogarnial hamownie, jest ktos chetny? bo wogole jest taka opcja zeby zrobic spota i zeby chlopaki przyjechali z hamownia to napewno poprawilo by frekfencje..... ale jeszcze nie wiem jakie sa koszta takiej przyjemnosci... jak cos bede wiedzial to napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł i założę się że z racji hurtowego hamowania wielu autek, cena operacji była by korzystniejsza. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z przykrością musze stwierdzić, że poziom alkoholu w niedziele nie pozwalał na jakiekolwiek prowadzenie pojazdów mechanicznych....

a co bardziej boli to mam zajete najbliższe 3 weekendy ;(

taki program jest w tv ,, jak oni spiewają " a u newmana w sobote nagrywali :polew:,, jak oni się napili :polew:!!! " :good:

pozdrowionka darek, jeszcze raz wszystkiego dobrego, narka![br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 18:07_________________________________________________no jest spoko newman pisze juz teraz ze ma 3 weekendy zajete i jest luz przeciez po to jest ta strona zeby ustalac takie sprawy, nie jest nigdzie odgórnie ze spoty muszą byc w niedziele o takiej godzinie panowie moze sie ogarniecie i chociaz raz w miesiacu zrobimy pożądny spot gdzie frekwencja bedzie duza i pogadac o czym. w maju bede sie widzial z prezesem klubu ktory zalozyl to forum i co mu powiem ze jeździmy audiczkami ale kompletnie nie mamy czasu sie spotykac nawet raz w miesiacu, popatrzcie jakie spoty są w łodzi, poznaniu i warszawie, a tu 2 duze miasta, torun i bydgoszcz i jeszcze do tego okolice i zaledwie kilka aut ostatnio tych samych, majki binek rafi, reniu :mysli::thumbdown:

także jestem za, nawet z czystej ciekawosci jak tam moc w mojej bestii, monitoruj sprawe dropson i pisz jak to wyglada, fajnie ze sie piszesz znowu na spocik bo sam, widzisz co sie dzieje, szału nie ma!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę ogarnąć sprawę z turbawką (chyba) bo silnik nie ciągnie równo (pewnie kierownice VTG lub n75 lub jakaś nieszczelność) i tak sobie myślę, że zanim tego nie zrobię nie mam co hamować :wallbash:

Jak już dojdzie do skutku sprawa z hamownią, to myslę że trzeba będzie sklecić jakiś filmik z silnikami na najwyższych obrotach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z przykrością musze stwierdzić, że poziom alkoholu w niedziele nie pozwalał na jakiekolwiek prowadzenie pojazdów mechanicznych....

a co bardziej boli to mam zajete najbliższe 3 weekendy ;(

taki program jest w tv ,, jak oni spiewają " a u newmana w sobote nagrywali :polew:,, jak oni się napili :polew:!!! " :good:

pozdrowionka darek, jeszcze raz wszystkiego dobrego, narka![br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 18:07_________________________________________________no jest spoko newman pisze juz teraz ze ma 3 weekendy zajete i jest luz przeciez po to jest ta strona zeby ustalac takie sprawy, nie jest nigdzie odgórnie ze spoty muszą byc w niedziele o takiej godzinie panowie moze sie ogarniecie i chociaz raz w miesiacu zrobimy pożądny spot gdzie frekwencja bedzie duza i pogadac o czym. w maju bede sie widzial z prezesem klubu ktory zalozyl to forum i co mu powiem ze jeździmy audiczkami ale kompletnie nie mamy czasu sie spotykac nawet raz w miesiacu, popatrzcie jakie spoty są w łodzi, poznaniu i warszawie, a tu 2 duze miasta, torun i bydgoszcz i jeszcze do tego okolice i zaledwie kilka aut ostatnio tych samych, majki binek rafi, reniu :mysli::thumbdown:

także jestem za, nawet z czystej ciekawosci jak tam moc w mojej bestii, monitoruj sprawe dropson i pisz jak to wyglada, fajnie ze sie piszesz znowu na spocik bo sam, widzisz co sie dzieje, szału nie ma!!!

panowie! ja juz pisalem i Rafi sie pyta kto na niedziele sie pisze!!! bo d*py dajecie ostatnio i tyle, a nie tam hamownie wam sie marzą, jedziemy w niedziele na koronowo i tam sie zobaczy ktory ma mocy wiecej!!! pozdrowionka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki zaproponowal wyjazd na pas :) a tu widze nic-zaraz kazdy umilkł-nie trzeba przeciez sie scigac tylko pojechac w kilka :a4fan: i pokazac duzą frekfencje. Chłopaki zrobmy porządnego spota..... . przeciez mozna taki termin ustalic ze kazdemu bedzie pasowal!!! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele o 14 jest F1 :gwizdanie: poza tym przyjeżdza mój brat z Wawy więc będę zajęty.

Może zastanówmy się nad innym terminem spotkań, bo z tego co widzę niedziela, poraz obiadowa nie każdemu pasuje.[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2009, 09:03_________________________________________________Mi odpowiadał by piątek wieczór, start 18-20. W razie czego można podjechać później na spot VAGa. Zastanówmy się :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...