Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 11:21_________________________________________________

jechałem do centrum Bydgoszczy w zeszłym roku latem i też było kilka sporych....[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 11:22_________________________________________________Panowie jakiś mini Spot wieczorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której? Bo idziemy na impre rodzinną...

Reniu ty nasza kopalnio wiedzy A4 :) Mam pytanko bo nic nie moge na forum znalezc, tempomat mi przestal dzialac ;/ sprawdzilem dzis bezpieczniki te co sa w konsoli obok kierownicy ale nie ma tam bezpiecznika od tempomatu.. Moze sa jakies bezpieczniki jeszcze w innym miejscu. Jak nie znajde bezpiecznikow to bede musial jechac do warsztatu a tam pewnie pare setek wykasuja za nic... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlo a podlacz sie gdzies pod komputer...moze padl sterownik tempo, ktory jest pod kierownica (modul)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 14:57_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 11:21_________________________________________________

jechałem do centrum Bydgoszczy w zeszłym roku latem i też było kilka sporych....[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 11:22_________________________________________________Panowie jakiś mini Spot wieczorem?

i co z tym spotem :mysli:

w ogóle to chyba jakaś pomyłka???

ma być w niedzielę z tego co wiem, co Damian miał na myśli, pojęcia nie mam, napisał i znikł, wsiąkł, zaginął :mysli:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:59_________________________________________________a w ogóle to śnieg zaczął padać i to konkretnie, bynajmniej w toruniu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka pomyłka... myślałem o czymś o jakimś spociku ... Majki Ty byłeś predzej zajęty... z Krzysiem się tylko spotkałem, koledzy z Bydgoszczy mają swoje zajęcia... tylko Karoluss się pisął i Reniu a i tak póżniej miał rodzinną imprezke..wiec propozycja upadła... zostaje Niedziela :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newman, jeśli mówisz o niebieskiej MX-5 (roadster) to kierownikiem jej był Paweł -> teraz właścicielem jest mój brat. Piotr ma MX-6 (coupe), ale.. seryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka pomyłka... myślałem o czymś o jakimś spociku ... Majki Ty byłeś predzej zajęty... z Krzysiem się tylko spotkałem, koledzy z Bydgoszczy mają swoje zajęcia... tylko Karoluss się pisął i Reniu a i tak póżniej miał rodzinną imprezke..wiec propozycja upadła... zostaje Niedziela :good:

Nie miałem dostępu do netu więc po prostu przy okazji podjechałem pod Tesco by zobaczyć czy coś się dzieje. Bramy zamknięte więc zrobiłem szybką rundkę dookoła i do domu. Niedziela tak czy inaczej jest aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielę tesco czy łuczniczka bo z tego co wiem to Thom4s z Grudziądza się wybiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:19_________________________________________________Panowie ile w świeciu A4 śmiga :shocked: z tego 6 jest w klubie a reszta sie nie garnie żeby sie przyłączyć :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

wogóle od dawna nie pojawił się w Naszym gronie "klubowicz" z prawdziwego zdarzenia :gwizdanie:

przychodzi sporo osób do newbie z regionu ale kończy się na przywitaniu mimo zaproszeń na spoty :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem dostępu do netu więc po prostu przy okazji podjechałem pod Tesco by zobaczyć czy coś się dzieje. Bramy zamknięte więc zrobiłem szybką rundkę dookoła i do domu. Niedziela tak czy inaczej jest aktualna.

reniu zamkniete bo dzis ustawowo wolne mamy :decayed: ale jak cos to juz jutro o 6:00 otwarte :>[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 20:30_________________________________________________a wy wszyscy spicie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...